Rúška počas obradu

Profilova fotka
Ahojte, svadbu máme v septembri a čo sa týka hostiny, tam už nejaké obmedzenia neriešim, snáď už nebudú. Skôr ma ale trápi otázka rúšok v kostole. Tie, ktoré ste mali obrady niekedy teraz, museli mať hostia rúška?
Odpovedať
Ahoj ja som bola na svadbe cez vikend a ano hostia museli mat ruska a aj dezinfekcia pri vchode do kostola. Iba farar a manželia nemuseli mat rusko
Odpovedať
Presne takú skúsenosť mám aj ja. Okrem ženícha a nevesty museli mať rúška všetci ale tak ako nebolo to až také strašné a dalo sa to v pohode vydržať
Odpovedať
neviem ako to je teraz a podla mna je to aj na samosprave mesta ci ma nejake obmedzenia alebo nie. treba sa priamo vdanom kostole popytat. mozno ani nebudu musiet mat pri nejakom tom mensom pocte
Odpovedať
My sme sa vcera pytali farara- a vravel ze je to odporucene ale ze sa tam prihliada na akt slavnosti takze napr v prvych radach respektuju ked si rodicia,surodenci nedaju ruska. Prislo mi to dost take uvolnene z jeho strany,trochu sa bojim lebo mamina je sice mlada 59rokov ale patri scasti do rizikovej skupiny aj ked mame malo ludi. No svadba je az o mesiac a pol dovtedy sa mose vsetko zmenit. Aj ked ja dufam ze uz len k lepsiemu😄 nech nam na druhy pokus vyjde nas velky den🙂
Odpovedať
Ale ja chcem dat usit napr zo sashe pekne svadobne ruska aspon pre najblizsich aby sme mali pekne foto🙂 a pre istotu dam aj pre nas dvoch ak by sa nieco zmenilo
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?