Oholený alebo neoholený ženích???

Prosím o váš názor na tému: oholený alebo neoholený ženích.....môžte poslať aj foto :)
Odpovedať
Profilova fotka
Za mna neoholeny :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pozri toho mojho v albume :D urcite neoholeny :) keby sa oholil, vydavala by som sa za 15rocneho chlapceka :D
Odpovedať
môj vypadá lepšie ked má taký menší porast, do hladka sa ani nikdy neholí, nebol by to už on, tak ho isto nebudem na svadbu nútiť aby sa oholil :)
Odpovedať
Profilova fotka
Zavisi od toho ako funguje bezne..a ako mu je prirodzene. U nas je to aj aj, ale osobne som za mierne strnisko, tak bolo aj na svadbe ☺
Odpovedať
Profilova fotka
U nas bude neoholeny :-) inak by vyzeral velmi velmi mlado ☺️
Odpovedať
ďakujem pekne za názory :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bridalicious @fiancee19 @kathy @veverickav suhlasim s babami, neoholeny, nech vyzera aspon troska starsie :) inak vyzera na 20, stale sa ma pytaju, odkial mam toho maturanta :D
Odpovedať
Profilova fotka
Toto je moj fesak :) ♡♡♡
Odpovedať
Profilova fotka
ja som za klasicky mini porast.... tieto hipsterske zarastania su otrasne :-N je v tom akurat kopa bordelu
Odpovedať
Profilova fotka
Moj bol neoholený a hmmmmm... pre mna naj sexiiiiiii ženích8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bridalicious Podobne :-D
Odpovedať
ako sa komu hodí predsa a v čom sa cíti najlepšie. Ten môj fešák, keď sa oholí, vyzerá ako -násťročný, takže voľba je jasná ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
pekne zastrihnute strnisko jednoznacne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@smea no samozrejme ked sa o to dotycny nestara tak to je veru humac, ale aj bradu si treba umyvat normalne ako vlasy a je to super :)
Odpovedať
Profilova fotka
jednoznacne neoholeny!!!
Odpovedať
Profilova fotka
tak pardnove strnisko je fajn - treba si to dopredu "vyskusat" ze kolkodnove :) moj to tak robil, aby bol presne taky ako sme chceli a vyslo to :) hoci sa neholi len striha strojcekom :)
Odpovedať
moj tiez bude len zostrihany so strojcekom :) tak ako vzdy. za cely cas co sme spolu tak som ho videla oholeneho len raz a aj to som sa ho zlakla a nespoznala ho :-D takze uz len zostrihana brada na kratko a moze sa ist zenit :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bridalicious presne mi hovoríš z duše :)
Odpovedať
No asi zatiaľ jediná, no ja som za oholeného. Keď má ten môj už väčšiu bradu vadí mi to pri bozkávaní 8-) A aj on sám sa necíti dobre po týždni neholenia. A inak mne osobne sa bradáči nepáčia, ale jemné strnisko je ok. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
...no jednoznacne som za to, ze komu co pristane... :)
Odpovedať
Profilova fotka
kazdemu pristane nieco ine:)
Odpovedať
Ahojte, riesim teraz podobnu otazku... nevztahuje sa na to nejake pravidlo spolocenskej "etikety" alebo tak? Ci je to uz v sucasnosti asi jedno, hlavne nech je cisty? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Podla mna nech je taky ako mu pristane a ako sa citi alebo ako ho poznas ty lebo niektori ked sa oholia vyzeraju ako ini ludia takze je to podla toho ako sa ten tvoj vidi ci je sam sebou s bradou alebo bez. Niektori maju teraz ten hipstersky styl niektori bradu nosia len tak lebo ju nosia odjakziva. Ja mam radsej mojho oholeneho :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?