Som tu nový - miska2124

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte som Miška a som tu nová,s priatelom planujeme svadbu,poradili mi tuto stranku vraj je perfektna co sa tyka vybavovania a hlavne su tu dobre rady,len by som rada vedela ako sa snou pracuje pretoze mi na ploche pisalo ze si mam určit datum svadby a tak ale neviem kde si to tu mam zapisat.Za každu radu dakujem
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@miska2124 tak supeeer, tak si za ním zájdi a dohodni termín, nech Ti poukazuje aj svoju prácu, dohodni sa s ním ako si to predstavujete, čo všetko zahŕňa v cene
Odpovedať
Profilova fotka
@miska2124 : a ako sa vola ten "super" fotograf z BN? lebo ja o nijakom takom neviem :-D (okrem rofa)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 ziva to asi nehrozi
Odpovedať
Profilova fotka
@sannussi dobre zlaticka moje idem ja do prace,o deviatej ak tu niektora budete mozeme este pokecat.DAkujem zatial za vsetko.
Odpovedať
Profilova fotka
@miska2124 miska, rado sa stalo, tak nech ti to v praci rychlo ubehne! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@miska2124 ja idem dneska tiež do práce na nočnú, tak zatiaľ ahoooj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sannussi dobre moja ockavam,ale podla toho co tu baby pisau ale aj ostatny tak je spicovy
Odpovedať
Profilova fotka
@sannussi robi normalne Milan Šiko,tusim robi normalne vo fotoslužbe,ale mne kamreoval aj prijmanie v kostole aj birmovku takze ja som velmi spokojná s jeho pracou
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 no tak ty asi teraz est espinkas ale mna zase caka vela povinnosti,zajtra ideme na faru a inak pytala som sa mojej katechetky este zo zakladnej ze ako to bude stym ze on je evanjelik a ona povedala ze nic zlozite ze ziadne ceremonie len treba ist za dekanom
Odpovedať
Profilova fotka
@miska2124 ahojky Miška, no vidíš, tak dneska všetko vybavte, ja tu asi dneska a zajtra moc nebudem, musím dospať nočnú a zajtra ideme na nákupy, tak pekný dník a držím palce pri vybavovaní :)
Odpovedať
Profilova fotka
no hej tak priatelovi hodili dnes rano smenu tak budeme musiet behnut na faru zajtra,a ty co ako vyspinkana?
Odpovedať
Profilova fotka
@miska2124 no ani nie, chystám sa zachvíľu naspäť do postele, len som sem nakukla :) tak zajtra nech to dobre dopadne a vybavíte čo treba :) ja som si dneska stihla objednať popolnočné šaty - jeden salón má výpredaj na nete. tak pekný večer ešte, pozajtra alebo možno aj zajtra večer tu budem :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@miska2124 ahooojky Miška, tak ako ste pochodili na fare? :) my sme včera vybavili všetko, obrúčky aj svietniky nakúpené, aj stretko s DJom dopadlo supeer ... :) pekný dník prajem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th ahoj no mi mame svadbu uz v aprili a este len etraz som zacala s vybavovanim veci a nemam strach ze tonestihnem vies ak mas vsetko dobre zorganizovane tak to v pohode sihnes aj za pol roka tak ako mi
Odpovedať
Profilova fotka
@sannussi mohla by som poprosiť aj ja IP s radami??
Odpovedať
Profilova fotka
@majulka010 no my sme to nakoniec preložili na buduci rok 19maja.... nebola volna sala a dj ktore som chcela a nechcem hladat ine alternativy,tak sme to posunuli a mam vsetko ako som si vysnivala :) a mam furu casu na vybavovanie,aj ked som to chcela tento rok ale pol roka hore dole,uz sme spolu 4roky a dva spolu byvame tak sa nic moc nezmeni....
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th no jasne to ti verim ale ved aspon budes mat cas na doladenieveci co treba
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Baby ak hľadáte fotografa za menej peňazí ktorý vám urobí krásne fotky, tak v okolí BN poznám Fotografa Lukáša Balažovjecha... Mňa svadba ešte len čaká, ale mám s ním dobré skúsenosti čo sa týka umeleckých fotiek, som s ním nadmieru spokojná a dohodnúť sa s ním dá na hocičom, ako si len vy predstavujete!
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?