Čo vám na svadbe nevyšlo podľa predstáv?

Ahojte nevestičky. Každá s nás sa tu teší na "svoj" deň, plánuje ho do najmenších detailov s tým, že to jednoducho MUSÍ byť perfektné. Mňa by ale zaujímalo, čo vám na vašej svadbe nevyšlo tak ako malo, čo sa pokazilo, resp. čo vám v tej chvíli prišlo ako "zlý sen", ale dnes s odstupom času sa na tom už len pousmejete :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som s našou svadbou bola spokojná..všetko šlo podľa predstáv a ako bolo naplánované..sála krásne vyzdobená, kapela hrala skvelo, starejší robil zábavu pre všetkých..jediné s čím sme neboli moc spokojný bol prvý chod večere lebo bol studený..ale tak dalo sa to prežiť, všetko vynahradili švédske stoly a kapustnica po polnoci..a jediné, čo mne stále behá po rozume, keď pozerám fotky je, že už tak podvečer sa mi pustil jeden prameň vlasov a odstával mi..:) stále mi to padne do oka..:)
Odpovedať
nam nevyslo fotenie s rodinou... az pri pozerani fotiek sme si uvedomili ze nemame fotky s polovicou rodiny, s takmer celou manzelovou stranou...co zamrzi... urcite teda odporucam spravit si zoznam fotiek a dat ho druzicke + fotografovi...
Odpovedať
Profilova fotka
@bambulka0 my napríklad máme fotky s každou rodinou, ale nemáme spoločnú fotku napr. s mojimi a manželovými rodičmi alebo spoločne so súrodencami...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Nam DJ
Odpovedať
nám vyšlo úúúplne všetko ani som to tak neplánovala do detailu a všetko bolo super jediné čo ma zamrzelo že dj si zabudol stiahnuť našu pesničku na popolnočný tanec, bola to taká naša pesnička ale nevadí zatancovali sme aj na inú :)
Odpovedať
jaj a ešte nevyšlo počasie ale na to sa pozerám dnes už ako na výhodu, fotenie sa nám presunulo síce až o tri týždne ale v ten deň vyšlo počasie na jednotku a mali sme ceeeelý deň na fotenie, fotografi nám ani nezmenili cenu takže len výhoda :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?