Svadba v roku 2019 a už teraz všetko plné

Dievcata potrebujem poradit pripadne dohodit kozmeticku na termin 27.4.2019 licenie nevesty +3 baby. Najlepsie kozmeticka ktora by vedela prist ku mne domov. Naj okolie nitra, zlate moravce. Kozmeticka ktoru som chcela ma uz full.😔😔
Odpovedať
micha.ella art si skusala? ci to ona uz ma plne? :-S
Odpovedať
@janelicious03 neskusala dik za tip😉
Odpovedať
Jedna kozmeticka je obsadena, a uz je VSETKO plne 8-) Nestresuj, casu dost, najdes sikovnu . ;-) Pohodove pripravy prajem :-)
Odpovedať
vravis, ze len jedna ma plno, takze by som sa byt na tvojom mieste nestresovala. je ich aj u vas isto kepoec, sikovnych, ktore dokazu presne to iste, ako ta tvoja vysnivana :D
Odpovedať
Mna lici nina hendrychova na fb ako make up and skincare nina hendrychova tusim. Ked je vas viac ako 3 dopravu si neuctuje.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@kofolka45 a bola si s ňoui spokojná prosím ťa? vydržal makeup celú noc?
Odpovedať
@romcadelka ja som bola velmi spokojna. Nalicila ma inak ako na skúške ale ovela viac mi to pristalo, velmi dobre to odhadla. Ja som povedala ze chcem vyraznejsie oci ale na skuske som s tym nebola velmi stotoznena. Potom na svadbe to licenie vyzeralo inak, ja som jej uz nic nehovorila, ziadnu predstavu ani sa nepytala. len som si sadla a nechala som sa nalicit a bola som nadmieru spokojna. Uz si presne nepamatam ale myslim ze do tej polnoci mi makeup vydrzal, ruz ale nie. Ten mi vsak ponukla ze mi pozicia a potom vratim, ale vedela som, ze sa ruzovat aj tak nebudem takze som si ho nebrala.
Odpovedať
@kofolka ... super, ďakujem ti ;)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?