Kam na rozlúčku so slobodou v Bratislave?

Ahojte, uz dlho tu nebola debata o nejakych dobrych miestach kam posediet s babami na rozlucku so slobodou, kde su prijemne ceny, obsluha a este aj miesto je vramci centra (hoci aj sirsieho). Takze ak ste mali v poslednej dobe rozlucku, prezradte kde a ako sa vam pacilo.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@girlpowerm ja som mala rozlucku tu: http://www.gremium.sk/.. a niekedy po polnoci sme sa presuvali do Primi.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme boli včera tu: http://musicbarpriatelia.sk/ Ale neboli tam nejaké super ceny, ale zase na Braislavu taký priemer. Ale bolo super. dobre hrali, fajn sa sedelo. Ale keby ste chceli box s tými gaučami tak treba rezerváciu, treba prísť do 22:00 a treba nejaký povinný odber (tušim 1 flaša + niečo, maju to v nápojovom). My dali sme si flašu vodky a red bully. A nie jednu :)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme boli v Primi. Rezervovali sme si stôl a mali sme aj tortu ako prekvapko a personál nám ju ochotne odložil do chladničky a neskôr nám ju priniesli aj s tanierikmi a nožom na rozkrájanie. Celkove boli veľmi ochotní a milí.
Odpovedať
Na som bola v Priateloch a nic moc. Zla hudba a drahe vino.
Odpovedať
@kalu33 myslim, ze bud dve flase vina alebo flasa tvrdeho. My sme mali vino a pri dalsich kolach nam nosili zakazdym i e :-/
Odpovedať
Profilova fotka
@hallie nam tam bolo dobre. Aj dobre hrali. Len o tej 22hej tam bolo este malo ludi, ale tak do hodky to uz bolo uplne plne.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som bola s kolegynami v prašnej bašte na večeru a potom sle šli niekam na diskoteku na chviločku :-)
Odpovedať
ahojte, mne baby spravili prekvapko. isli sme do sky baru a potom limuzinou po meste, na hrad a nakoniec do mlynskej, 39 na oldies;) tam som stravila mladost... bolo super.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
ja som mala v pube u zeleneho stromu na vysokej resp.obchodej fajn prostredie obsloha ceny a potom sme sa presunuli do harleya:)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkaigorkova ahoj, a dobre bolo v harleyi? bola som tam pred 2r na sestrinej, bolo super, ale bolo to uz davno..teraz pripravujem pre kamosku :-) mali ste tam rezervovany stol? diiky
Odpovedať
Profilova fotka
my pôjdeme asi do Harleya, náš srdcový podnik, teda pokiaľ chceš ísť na diskotéku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@misdan ano ano super bolo byva tam pansky striptiz v sobotu o 2h rano a inak da sa ajbrezervovat stol za 66e ale je to ako konzumne, my sme ale rezerve nemali lebo sme prisli okolo 22;30 takze sme mali volne stoly este na vyber;) zelam peknu zabavu;)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Ahojte baby, pokusim sa ozivit tuto temu. Buduca nevesta zije v BA a aktualne pre nu riesim rozlucku so slobodou, nejaky podnik / restauracia na dobru veceru? Dakujem.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahojte. Špecializujeme sa na rozlúčky so slobodou. Spolupracujeme s veľmi veľa klubmi, barmi a reštaráciami v Bratislave. Pozrite si našu online ponuku rozlúčkových aktivít. Ak si aj nič nevyberiete, tak aspoň na inšpiráciu, čo všetko môžete na rozlúčku so slobodou pripraviť.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
Odporúčam Luna bar (Oldies) alebo Havana (latino)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?