Kde kupujete spodnú bielizeň?

Zeny prosim vas kde si kupujete kvalitne spodne pradlo...na bezne nosenie a potom aj take cipkovane prilezitostne :)
Odpovedať
Profilova fotka
najčastejšie v hm alebo v tescu. mávajú tam často pekné kúsky a povedala by som, že aj kvalitné, keďže sa mi ešte nestalo, že by sa spralo prádlo, alebo by stratilo svoj tvar. osobne sa cez internet bojím nakupovať
Odpovedať
z kamenný obchodov mám rada new yorker alebo h&m a z internetových bonprix, kde samozrejme pozerám na materiál aby som mala istotu že príde pekný aj príjemný kúsok :) Pri bonprixe používam portál plnapenaženka kde ušetrím pár % z ceny nákupu a zbieram si tam peniaze :)
Odpovedať
@danielkadandy Ja nakupujem všetko spodné prádlo + nočnú bielizeň, pyžamká, legíny atď iba v Tezenise. Veľmi som tam spokojná s materiálmi, výberom aj cenami ;-)
Odpovedať
Intimissimi
Odpovedať
Profilova fotka
Intimissimi a Tezenis ;-)
Odpovedať
Lindex :)
Odpovedať
mne sa sa osvedcil tenezis ale niekedy sa stane, ze aj v hm-ku sa najde nejaky pekny kusok, ktorymi sadne
Odpovedať
@valeriy tiez sa mi uz stalo, ze som si v hm ku kupila velmi pekny kusok, len v mojom pripade sa stava, ze moju velkost ako nejako nemaju vo vsetkych modeloch
Odpovedať
ja som si kupila na svadbu wonderbru :) trochu som sa rozšoupla, ale veľmi sa z nej teším :-) inak nakupujem v Lindexe :)
Odpovedať
@nikuss_d tak to sa ti ani nečudujem, že sa z nej tak tešíš :) Ja som si kupovala prádlo z Astratexu, keďže tam nakupujem prádlo bežne
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Máte niektorá skúsenosti s objednávaním cez internet? Zo Saxana, Raj pradla, Astratex a pod? Viem, prádlo nemusí úplne sadnúť ale ide mi skôr o to či to zodpovedalo očakávaniam, či nebol problém s výmenou alebo vrátením a pod. Ďakujem
Odpovedať
tak ja som si objednala raz podprsenku a kosielku z astratexu a dosla mi velkost veru dobra, no osobne som radsej, ak si to mozem ako tak pred kupou aj vyskusat
Odpovedať
Článok sa načítava...
@1diana99 rozmýšľala som o astatex lebo som chcela niečo kvalitné, tak asi vyskúšam možno aj podľa toho "konfigurátoru veľkosti" čo majú na stránke a uvidím, snáď to bude ok :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
@danielkadandy Ja osobne , vsetky podprsenky mam z Tezenisu . Su kvalitne a dobre drzia aj ked si odpones ramienka tak skvelo drzi !! Maju akekolvek cipkovane alebo aj bezne ci push up
Odpovedať
Intimissimi a Tezenis :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?