Nevesty potrebujem radu

ahojte.. mam taku dilemu.. mam o 2 tyždne svadbu riešime už len prkotiny.. ale rozmyšlam nad silonkami/samodržkami.. neviem čo je lešpie... niesom najchudšia nosim velosť 40.. a neviem čo by teda bolo lepšie.. podväzok mať budem.. ale neviem či silonky (biele, telove) ale samodržky.. prosim poradte..
Odpovedať
@mimikina125 ahoj aj ja mam 40tku,mala som silonky stahujuce od Calzedonie.Samodrzky nosim bezne sice,ale bala som sa,ze ak sa pri tanci spotim zacnu sa smykat( raz sa mi to stalo) a podvazkovy pas som mat nechcela :) Silonky som kupila telove,a som snimi bola taka spoko,ze uz mam cv skrini dalsich 5 :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimikina125 Tak podla toho, ake budes mat topanky, ak budes mat s otvorenou spickou tak by som silonky nedala, nevyzera to pekne. A ked uz tak istotne telove a nie samodrzky, nechcelo by som popri tom vsetkom este stale mysliet na to, ci nahodou sa my nezosmyknu :-) ;-)
Odpovedať
@mimikina125 ja som mala samodrzky silonky pre istotu. Samodrzky mi padali na foteni. Silonkove pancuchy som neobliekla a dala som si ponozky a akoze na niektorych fotkach je to vidno ale sa na tom smejeme 😄
Odpovedať
@lela39 @mimikina125 ak mas s otvorenu spičku existuju aj take silonkove pančuchy kde maju otvoreny špis
Odpovedať
Profilova fotka
No ja nosím na plesy a svadby iba samodržky, pretože ja som si stále silonky potrhala, keď som chodila na wc a keď som si ich dvíhala (mne silonky stále padajú, ani nie z pásu, ale v rozkroku :-D ) takže samodržky vyriešili všetko a nikdy mi nepadali a nebol s nimi problém. Aj na svadbu mám "kúpené" samodržky (tu ti ich dajú zadarmo: http://www.beponprenevesty.sk/ :-p )
Odpovedať
@lela39 už sa predávajú aj silonky s otvorenou špičkou a dokonca aj podkolienky s otvorenou špičkou ; ;-)
Odpovedať
@patricia91 som nevedela že v Bepone majú takúto vychytávku :)
Odpovedať
Baaby topanky budem mat tenisky 😃 jednak ze som nenasla lodicky s nie velmi vysokym opätkom.. a po druhe priatel je vyšši len o 2 cm takže ani asi na vyber nemam nechcem aby to komicky vyzeralo 😎 a aspon sa budem citit lepšie v teniskach 🙂 a rozhodla som sa pre silonky v telovej farbe stahovacie 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@jarabekova_l áno a ja som sa o tom dozvedela tiež len tu na MS :-) a v tejto skupine: http://www.mojasvadba.sk/group/6822/ Musíš mať Bepon kartičku a svadobné oznámenie v jpg. a na tej stránke si to vyklikáš, tuším si môžeš vybrať aj farbu a na mail ti príde kupón a s tým potom môžeš ísť do hociktorej predajne a tam ti ich dajú vo veľkosti, akú si popýtaš ;-)
Odpovedať
@patricia91 Bepon kartičku mám takže keď bude aj oznámenie tak klikám ďalej :)
Odpovedať
@mimikina125 tenisky sú fajn ja by som ich tiež chcela :) čo sme boli na svadbe pred rokom tak nevesta mala na sobáš balerínky maslovej farby a tancovala potom v teniskách
Odpovedať
@mimikina125 ja som mala lodicky len na foto celu dobu som behala v teniskach.Nebudes lutovat :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ak na samodržky nie si zvyknutá, tak radšej silonky... ja som skúsila, tiež z beponu, ale mne to padalo, tiež veľkosť 40... ale určite telové, biela je strašná farba.... neviem prečo je to tak zafixované, že na svadbu biele silonky, vyzerá to hrozne... normálne telová farba + pre mňa boli silonky lepšie aj v tom, že sa mi nešúchali stehná :-)
Odpovedať
Samodrzky sú praktickejšie a keď sa vyberie správna veľkosť, tak sa nebudú ani šmýkat a ani stehna sa nebudú odierat.
Odpovedať
@zuzuliennka ano aj ja mam s tym šuchanim problem preto nad tym rozmyšlam 🙂
Odpovedať
ja som mala samodržky, chcela som iba tie, kúpila som v dm-ke za 4 € a nemali chybu, aj po vypratí držia úplne super, na svadbe som ani nevedela, že nejaké mám na sebe
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?