Podväzok pod šatami

Profilova fotka
Ahojte babenky, chcem sa spýtať ... ak som už mamička a idem sa vydávať, je nutné, aby som mala podväzok ? :) Ako viem, že podväzok je symbolom čistotoy, nevinnosti - teda panenstva ... no ja už mám 3 mesačného synčeka, tak ako si by bola blbosť podväzok na stehno, či ? :D Máte s tým niektorá skúsenosti ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikkyniks myslim si, ze je to vecou tvojej volby. Ak sa Ti paci, nevidim problem podvazok mat-hlavne ked je tooolko moznosti :-) Ak to nie je to, po com by Ti srdce prahlo, tak je zbytocne to riesit. A povedzme si, kolko z nas sa vydavalo s podvazkom a bez panenstva 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikkyniks jasne, ruzoniatko ma pravdu, kto sa berie ako panna či panic...ked sa ti to pači, daj si ho, ak nie, tak budeš bez podvazku :)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme sa brali a máme 4 ročnú dcéru, o mesiac má už 5..:) páčilo sa mi to, tak som si dala..:) veď som sa vydávala 1.raz a za otca svojej dcéry..:)
Odpovedať
...a šaty budeš mať biele? Tam tá farba tiež nie je len tak a mnohým je to jedno. Sobáš v kostole so synom/dcérou je dnes tiež bežná vec. Určite sa v takýchto otázkach neriaď nazorom verejnosti, kam patrí aj môj názor :) Urob ako chceš/chcete
Odpovedať
Profilova fotka
no keby sme sa mali riadiť týmto, tak sa asi žiadna nevydáva v bielych šatách ;-) len do toho :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?