Triky na zdvihnutie poprsia

Saty mam bez ramienok,uzkeho strihu a aj napriektomu,ze som si kupila podprsenku urcenu pod korzetove saty,stale to nie je ono.pouzivate nejake triky?
Odpovedať
Profilova fotka
no ono tie podprsenky bez ramienok az tak dobre nedrzia, hlavne ak mas prsia trosku vacsie. Skusala si wonderbra ultimate strapless? Ja mam vacsie prsia, ale ked som si ju skusila tak to drzalo perfektne a vytvrarovalo pekny dekolt. ;-)
Odpovedať
@meduzka18 praveze mam take normalne,ani velke ani male.mam podobnu wonderbre,len nejako divne odstava
Odpovedať
Profilova fotka
@sunshineka no ja ti odporucam si ist niekde skusit tu wonderbru. Tiez som tomu neverila, ked som o nej pocula, ale je fakt uzasna. Ja som tiez skusala vela takychto bez ramienok, ale ako pises vsetky odstavaju. A aj ked je podobna, tak uvidis ten rozdiel az ked si skusis wonderbru. ;-)
Odpovedať
@meduzka18 u nas maju len lormar znacky,wonderbra som este nevidela.
Odpovedať
Profilova fotka
ties hlasujem za wonderbra. Je uzastna a drzi lepsie ako klasicka. Len nie je tak 100% pohodlna kedze fakt drzi dobre. Ale pre krasu sa trpi :)
Odpovedať
naplaste be up poznate?funguju?
Odpovedať
tiez by som skusila tu wonderbra.. ja som ju minule videla v tescu v Trencine skusila som si ju a bola perfektna a to mam vacsie prsia, drazala super a tvar bomba. nakoniec som nekupila a ani nebudem potrebovat lebo mi saty upravia tak aby som nepotrebovala podprsenku.. ale podprda bola super a to ja mam problem kupit podprsenku ale inde som tuto znacku nevidela, len na nete
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som na zdvihnutie poprsia dala pod šaty korzet... Vždy to krásne vyformuje postavu a nadvihne prsia
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam odkusanu strapeless od Vicorias Secret..je sice draha, ale urcite sa oplati :-p
Odpovedať
A kde sa dá kúpiť tá wondebra najlacnejšie? Je aj v kamenných obchodoch aby som si ju mohla vyskúšať, či len na nete. Pozerala som cenu na nete a stojí cca 30 eur. Je to dobrá cena alebo sa dá kúpiť aj lacnejšie?
Odpovedať
Profilova fotka
@jaja1207 jasné, v každom kvalitnejšom obchode so spodným prádlom ju nájdeš ;-) Podľa mňa je na nete lacnejšia - to už tak býva, kvôli poštovnému, ktoré sa ešte pripočítava. Ale ja som si ju odskúšala aj kúpila v kamennom. A vtedy bola v akcii za tuším 27,99€. Takže ja som veľmi spokojná ;-)
Odpovedať
Jednoznacne Wonderbra ;-) ja mam moju z netu, ale mavaju ju aj v kazdom Tescu, treba sa popytat ;)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte ,aj ja by som chcela skusit tu wonderbu ale myslite ze najdem aj kosiky E???
Odpovedať
@merunka132 ja som pozerala a zial som nenasla, nieco podobne ma znacka triumpf aj v kosikoch E, takze ja si pojdem kupit tu, ale stoji medzi 40-50e
Odpovedať
Profilova fotka
@sense potrebujem fakt dobru podprsenku ktora mi udrzi prsia lebo mam vyhliadnute saty bez ramienok.a som ochotna zaplatit aj viac.triiumph som si kupovala tiez a su to naozaj kvalitne podprsenky a za tu cenu stoja.na slovensku som uz davno nekupovala podprsenku ale pred takymi piatimi siestimi rokmi som mala dost problem zohnat nieco v kosiku E.nieco pre mladu babu.takze len triumph som kupovala to bola jedina znacka.
Odpovedať
@merunka132 ja som si taku jednu skusala lebo tiez budem mat saty bez ramienok a mi sedela dobre velkost 85F, ale zas necakaj zazrak ako od podprsenky s ramienkami, alebo ze bude drzat stopercentne aj pri rock n rolle, ja som v nej aj poskala drzala tak ako mala nikde nic nevykukalo ale ako som povedala podprda s ramienkami je podprda s ramienkami, inak ja som si na saty nechala ramienka dosit keby cosi, maju aj vsitu podprdu a su na snurovacku tak dufam ze vsetko vydrzi ako ma
Odpovedať
Profilova fotka
@sense tak jasne ,ze zazraky necakam,a tiez planujem dat si dosit pre pripad ramienka.a tiez mat podpdru s ramienkami citila by som sa maximalne pohodlne.ale ked bez ramienok to vyzera lepsie.rozmylam tiez ,ze na obrad budem mat bez ramienok a na hostine ,ked uz budem tancovat dam si ramienka na saty,ak to teda bude potrebne.chcem mat istotu ,ze si nebudem musiet v jednou kuse vytahovat saty.ja budem mat saty na zips takze to tiez asi nebude az tak drzat ako keby boli na snurovacku.hmm no uvidime.
Odpovedať
@merunka132 ja som rozmyslala nad bolerkom a tam by mi to bolo jedno, neviem si predstavit v oktobri mat hole plecia
Odpovedať
@merunka132 Ja si na bežné nosenie kupujem podprsenky z netu lebo tam máš aj veľké veľkosti a teraz som si objednala jednu úplne super krásna je a drží pekne :-) ale pod svadobné šaty som ešte neriešila aj keď som tak trocha rozmýšľala nad wondebrou. No a druhá moja alternatíva je, že ak šaty nebudú mať ramienka, tak si nechám nejaké pekné širšie našiť a zoberiem si tie priesvitné ramienka s malou dušičkou, aby ich nebolo vidno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sense v oktobri je to fajn mat bolerko a tam uz nemas co riesit.,ale co ked ja to mam v auguste.rozmyslam hutam ze co urobit lebo aj saty ktore som si vybrala nemyslim ,ze by sa k nim hodili ramienka.hadam nieco vyhutam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stentelse tiez som si kupila podprsenku cez internet a nie velmi mi sedela.trosku sa obavam kupit si to cez internet.a tiez tak ako ty rozmyslam na wonderbrou alebo nasit ramienka.
Odpovedať
@merunka132 ja som to myslela tak, že ak nezoženiem wonderbru moju veľkosť, kúpim si inú aj s ramienkami :-D ale aj tvoj nápad je dobrý :-) poistené 100% :-D ale keď sme také obdarené a nechceme nehody... Ja som si obyčajne kupovala klasické podprsenky bez výstuže v jednej veľkosti a som si skúsila objednať jednu s výstužou a som zistila, že sa mi lepšie nosí ale tiež som zistila, že keď je vystužená, potrebujem o číslo väčší objem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Co uz narobime ,ked sme dobre stali ,ked Panbozko rozdaval :-D :-D :-D chcem to mat naozaj na 100% poistene,uz nech by sa na svadbe pokakalo hocico,tak by som rozdychala,ale ked sa ako nevesta nebudem citit dobre,tak na to ani pomysliet.zo vsetkeho co sa tyka svadby mam najvacsi steres z toho ci najdem dobru podprsenku a ci sa mi nebudu saty zosuvat dole. :-p
Odpovedať
@merunka132 zlatá :-D ale určite nie je nič príjemné pri tancovaní stále myslieť na to, či sa neprihodí nejaká nehoda. Na vlastnej svadbe by sme sa mali zabávať bez obáv :-)
Odpovedať
@merunka132 ak bude taky august ako doteraz tak bude to bolerko nevyhnutnostou
Odpovedať
Profilova fotka
@sense noo neviem aky august bol u nas posledne roky ..zijem v zahranici.bolo chladno alebo ako to u nas vyzeralo?
Odpovedať
@merunka132 jaaaj to neviem tiez zijem v zahranici uz par nrokov a tiez pridem len na svadbu domov
Odpovedať
Profilova fotka
@sense uz aj keby bolo chladnejsie nebude mi to vadit .len nech NEPRSI !!! =-) =-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?