Mohli by byť tieto šaty ako popolnočné?

Ahojte žienky, mohli by byť tieto šaty s Bonprixu ako popolnočné? Chcela som niečo jednoduché :). Ďakujem. :)
Odpovedať
Mozu byť, čo si oblečies, čo bude, je to tvoja voľba :-). Ak nechceš nič extra, slávnostné, tak sú to pekne elegantné šaty, kľudne ich využiješ aj neskôr
Odpovedať
Prečo nie, ak chceš niečo také jednoduchšie a nechceš dlhé šaty tak si myslím, že to je fajn voľba. Tie aspoň môžeš potom ešte niekde využiť
Odpovedať
Profilova fotka
Šaty sú krásne, ale z Bonprixu ani zadarmo už nikdy viac. Ale tak ako, svadbu ako vidím máte až v auguste, tak to by ti možno aj stihli dojsť...
Odpovedať
@lilnicol ja som si čítala k týmto šatám recenziu, všetky písali tam, že v pohode tak uvidím keď dôjdu.. no ak náhodou sa mi s nimi nebude niečo zdať samozrejme do svadby ešte nejaké kúpim :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimusik29 nejde o šaty ako také, skôr o to, ako Bonprix vybavuje svoje objednávky. Robia to tak, že keď máš oblečenie "na sklade", tak nikdy nevieš, či sú reálne na sklade. Nevybavujú objednávky tak ako iné e-shopy, že ty vidíš, že ich majú na sklade, objednáš a oni ti vybavia objednávku a pošlú... Tu sa pri objednávke zaradíš do akéhosi "zoznamu" a kým príde na teba rad, šaty sa môžu jednoducho vypredať a potom človek musí čakať na naskladnenie (ktoré trvá týždne). Takto som kupovala svojej polovičke tričko a kým sa ku mne dostali, tričko bolo fuč. Po mesiaci naťahovania s nimi som urobila cirkus humberto a vtedy mi vysvetlili, ako ich úžasný e-shop funguje. Je to hop alebo trop, môžu ti dôjsť hneď, po dvoch týždňoch a môžeš čakať aj mesiace a niekedy proste nepošlú vôbec (viď recenzie na Heureke) |-| A keby ti nesedela veľkosť náhodou, skôr to predáš na Bazoši ako vrátiš do tejto fantastickej firmy. Do istoty by som odporúčala ešte neprestať hľadať úplne.
Odpovedať
@lilnicol nooo, nie celkom by som suhlasila. K tej prvej casti sa vyjadrit neviem fundovane, lebo neviem ako funguje ich system objednavania. Alwle urcite viem povedat, kedze objednavam dost casto, vzdy mi objednany tovar prisiel tak, ako som objednala. Vzdy. Rychlo max do tyzdna a pol. A k druhej casti., obcas sa stane, ze aj ja daco vratim, ale musim povedat, ze peniaze mi vzdy vratili a dostatocne rychlo. Takze kazdy ma ine skusenosti.
Odpovedať
Profilova fotka
@novalienka Noo veď preto som aj babe napísala, že aj keby, malo by jej to do augusta stihnúť prísť. To o tom systéme mi povedali priamo oni, keď som sa dožadovala, kde je môj tovar, keď moje peniaze majú už vyše troch týždňov. Ja ho bohužiaľ nemôžem odporučiť :-| chcem len, aby bola pripravená, a aby kupovala veci s vedomím, že je tam riziko, že jej to proste nepríde, alebo na to bude čakať dlho. A možno prídu hneď a budú fantastické :-x
Odpovedať
Profilova fotka
Je len na tebe aké si zvolíš popolnočné šaty, neexistujú na to žiadne pravidlá ani predpisy :) Je to čisto vec vkusu, mne osobne sa zdajú príliš jednoduché, ale ak sa tebe páčia tak prečo nie? :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?