Svadobne saty pre 50rocnu nevestu

Profilova fotka
Prosim vas potrebujem poradit ake saty svadobne pre nevestu sa hodia pre nevestu starsiu 50rokov,dajte tipy,dakujem
Odpovedať
Dobrý deň, myslím, že je to na vás, v čom sa budete cítiť dobre. Moja teta sa vydávala, keď mala 45 a mala normálne dlhé biele šaty, nikomu sa to nezdalo divné, všetci ju chválili, ako dobre vyzerá. Ale podľa mňa, ak už také klasické svadobné šaty nechcete, tak bielym alebo maslovým kostýmom, prípadne puzdrovými šatami nič nepokazíte.
Odpovedať
Je to na neveste. V čom sa bude dobre cítiť 🙂 Akurát by som sa možno vyhla obrovskej tortovej sukni. Myslím, že aj spoločenské šaty by boli fajn 🙂 samozrejme treba zvoliť vhodný strih a farbu. Aj mladšie nevesty dokonca siahajú po spoločenských. Jednak kvôli peniažkom a jednak sú také iné ako svadobné. A vedia si ich ešte obliecť na inú príležitosť 🙂 Typickým príkladom sú napr. svetlé (krémové, púdrové, belasé...) tylové šaty s kvetinovou výšivkou alebo čipkou. Snáď viete, čo myslím. Skúste nejaké vygoogliť 🙂
Odpovedať
Také niečo. Alebo s decentnejšou čipkou. A nemusia byť ani biele 🙂
Odpovedať
normalne by som volila klasicek svadobne saty, len proste decentnejsie. ziadny vely vystrih, ani odhaleny chrbat. hodili by sa mi saty s rukavmi napriklad
Odpovedať
@havedka4 pre takúto staršiu ženu by som jednoznačne volila nejaké puzdrové šaty biele pod kolená. Také šaty sa hodia ženám starším najviac.
Odpovedať
Profilova fotka
volala by som niečo klasické nič prepychové, je to jej prvá svadba či druhá? ak druhá tak by som šla do smotanovej farby puzdrového strihu s jemným klobúkon trebárs
Odpovedať
Dobrý deň, jediné na čom záleží je to v čom sa cítite dobre 🙂 V linku, ktorý prikladám je pekne vidieť široké spektrum šiat a dokonca aj jedny nohavice, ktoré si o kúsok staršie nevesty vybrali a musím povedať, že každej jednej to pristane: https://www.onefabday.com/wedding-dre... Veľa šťastia pri výbere 🙂
Odpovedať
presne tak isto mate svoju predstavu, ak ano pridajte sem kludne obrazok siat. podla mna by si mal clovek obliekat to, v com sa proste dobre citi, aby to bol stale on
Odpovedať
@havedka4 v prvom rade take, v ktorych sa budete dobre citit a ktore sa budu Vam pacit! my vam mozeme akekolvek vybrat ale pokial sa vam nebudu pacit, tak je to uplne zbytocne.
Odpovedať
Ja by som zvolila kratke svadobne saty- usiju vam ich napr v svadobnom salone Peter a Lucia.
Odpovedať
asi aj zalezi ci je top jej prva svadba, ale urcite sa v nich musi citit dobre, treba vyskusat viac modelov a sama uvidi
Odpovedať
@havedka4 nesla by som uz do dlhych siat ale radsej do nejaky kratkych pod koleno alebo kusov nad koleno. nejake puzdrove, pekne biele, decentne, take si viem predstavit na starsej neveste.
Odpovedať
Článok sa načítava...
mna by zaujimalo, ci ste si uz nejake pozerala, co by vas tak ze najviac zaujali?
Odpovedať
Dobrý deň, nedá mi to, pridám ešte jeden príspevok. Nedajte sa odradiť ak by ste chceli mať na sebe čokoľvek. Iste, kľudne aj krátke farebné šaty. Pridávam fotku pre ilustráciu - ženy na obrázku majú po 50tke už dlhšie, a áno sú to plesové fotky, ale aj tak - majú dlhé a biele šaty (všetky by mohli byť kľudne svadobné) a vôbec to nie je nijako zvláštne.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?