Úprava svadobných šiat v salóne

Dobrý deň, Chcela by som sa s Vami poradiť o skúsenosti s úpravou svadobných šiat v salóne, ktoré ale neboli kupované v salóne. Kupila som si svadobne saty z druhej ruky a potrebovala by som na nich urobiť malé úpravy ( dlžka + uprava ramienok). V mojom okoli nie je šikovná krajčírka, ktorej by som sa zverila do ruk a nechcem riskovat ze sa nieco pokazi. Oslovila som svadobny salon v BA, ale odpoved prisla neurčitá. Mate s tym skusenosti? Upravili Vám šaty bez problémov a kvalitne? Ak ano aka bola cena tejto služby? A kde ste si dali šaty upraviť? Dakujem za rady 😊😊😊
Odpovedať
Ja som síce mala šaty priamo zo salónu kúpené, v ktorom som si ich dala aj upravovať, ale hovorili mi, že k nim chodia nevesty si dať upravovať aj šaty, ktoré kúpili v iných salónoch alebo niekde úplne inde. Konkrétne sa jednalo o salón LUAN v Zlatých Moravciach. Za skracovanie a žehlenie na svadobný deň ma to vyšlo do 20 €. Bola som s nimi veľmi spokojná.
Odpovedať
@lexinka_b neurcita? co to znamena? vsak bud ti to spravia alebo nie. keby som dostala takuto odpoved, tak by som asi hladala niekde ine. to fakt ziadna krajcirka sikovna nie je? ved vsade sa nejaka najde podla mna.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?