Vysnívané svadobné šaty..

Profilova fotka
Ahojte žienky, konečne som sa dočkala! Veľmi dlho zháňam šaty na tento spôsob no na Slovensku som sa s niečim takým ešte nestretla.. :) I keby áno, rátam že by samozrejme nesedeli na moju výšku či veľkosť. Takže, je tu nejaká šikovná krajčírka z východného Slovenska, ktorá by mi vedela ušiť šaty na mieru v nejakej normálnejšej cenovej ponuke..? :) Majte krásny deň ♥
Odpovedať
Profilova fotka
Skús https://www.gracia-eshop.sk/ :) kamoške som ich odporučila, keď som ich stretla na výstave v Prešove, dávala si u nich šiť šaty podľa obrázka a bola veľmi spokojná, určite by som ich oslovila, či by sa na také niečo hecli :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lilnicol asi nevieš ako sa pohybujú ceny u nich za šitie? :) ♥ inak ďakujem kráásne, si poklad!
Odpovedať
@ludkaveng len taká padavá sukňa by to mala byť? Nie taká veľká? Lebo si myslím, že ušitie takýchto šiat nebude až tak veľa stáť.
Odpovedať
Profilova fotka
@ludkaveng ups, neposlalo :D tak základnú taxu majú 390 € pokiaľ viem, potom to už nejaké príplatky za čipku alebo tak, neviem konkrétne, to už lepšie ich potol osloviť, či by sa na také niečo hecli :)
Odpovedať
@lilnicol aj tak to je podľa mňa celkom dobrá cena
Odpovedať
Profilova fotka
@brunetka28 to úplne súhlasím! :) @lilnicol a tebe ďakujem ♥
Odpovedať
No to hej. Ja by som to vyuzila. Ako isto tam bude nejaka prirazka, no uz ted zaklad je celkom fajn? A to maju byt take ako satenove saty?
Odpovedať
Profilova fotka
@christina1988 nakoniec som náhodou narazila na svadobný salón, ktorý mi to urobí za 100 menej dokonca :) s tým, že si ich poupravím ešte sama.. :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?