18.08.2018

31. máj 201750

Vaše nápady, inšpirácie na tento dátum? 🙂 Už niečo mate zabezpečene alebo zohnate ? 🙂 😉 🙂

• @sima9515  lepsi datum si si ani priate nemohla🙂 Magicke osmicky ti snad do zivota prinesu len stastie a lasku🙂 Este mas kopu casu, takze sa nemas kam ponahlat🙂

• Zaujímavý dátum. My sme zvolili podobný 17.7.2017 🙂 Veľmi sa mi páčila tá kombinácia a sedmičky by tiež mali prinášať šťastie, tak hádam to tak bude aj v našom prípade. Ty máš inak ešte dosť času, tak by som sa moc nestresovala. Môžeš kľudne rozmýšľať a vymýšľať ako by si si čo chcela spraviť. Fakt máš času.

• @sima9515  hlavne si zarezervuj priestory, hudbu, foto/kameru, to sa míňa najskôr a ostatok času dosť 🙂

• Sponzor fóra
  • @sima9515  Ahoj 🙂 My mame datum 25.8.2018 🙂 Uz mame priestor, vyzdobu, kapelu, fotografa a aj kolace.Myslela som si, ze tak skoro dopredu bude vsetko uplne volne, ale poriadne som sa mylila.Co ma privlastok svadobny, svadobna, svadobne je vybookovane pomaly do polky roku 2019 😃 Zda sa mi to sialene, ale na druhej strane chapem, ze kazda nevesta chce re seba to NAJ NAJ NAJ 🙂

• @1petra5000  Je to krásny datum 🙂 vahali sme nad 04.08. alebo 11.08. ale nakoniec sme vybrali 18.08. tak dufame že nam prinesie len štastičko a vela lásky 🙂
    @borka77 áno aj vy mate užasny datum 🙂 ja mam rada tieto datumy magicke 🙂 určite aj vám prinesu štastie do života a vela lásky 🙂 Vy to už mate kusoček do datumu, tak vam prajem všetko len dobre do spoločneho života 🙂 vela lásky, štastia a pochopenia 🙂 A ešte vela, vela detičiek 🙂
    @6myska Ano to najhlavnejšie už mame 🙂 Fotografa, kameramana, DJ, výzdobu, kuchárky aj sálu 🙂
    @sweetluska wau tak to je sila keď si už aj na rok 2019 objednávaju potrebne veci k svadbe 🙂 do vtedy sa može aj niečo stať ... ale tak hadam tym, kt. si objednali tak skoro to aj vyjde 🙂) NO a nás to čaka už za cca 500 dni 🙂
    Kočky dakujem vám pekne za napady a dufam že nam to všetkym vyjde tak ako ma 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov