Svadba 2021 - sú tu budúcoročné nevesty?

Profilova fotka
Ahoj dámy, máme tu medzi nami nevesty pre rok 2021? 8-) Predsa len to nie je až tak ďaleko, ako sa možno zdá, tak si poďme spoločne zamávať a vymeniť si rady, tipy a skúsenosti s plánovaním. Čo všetko už máte pripravené? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja budem mať v apríli 2021 :) Už máme zajednaný dátum na matrike aj sálu na hostinu a zábavu. Na matrike sa však čudovali, že tak skoro vybavujem, že nezvyknú takto skoro rezervovať... Inak išlo všetko ako po masle, s vybavením sály sme si vybrali aj menu, švédske stoly aj popolnočné jedlo a výzdobu.. aj rezervovali ubytovanie pre cezpoľných. Takže teraz sa zaoberám detailami čo sa týka hostiny - ikebana, svadobné poháre, menovky (darčeky pre hostí už sú objednané) a mimo stolov nejakú tú výzdobu, fotokútik, stôl s fotkami, svadobnou knihou, DJ-a musím ešte pohľadať.. maličkostí, ktorých je ešte dosť :D a odo dňa ako sme oficiálne vybavili termíny sa mi sníva iba o svadbe.. snáď sa z toho do apríla nezbláznim... Oznámenia máme hotové, vlastnoručne navrhnuté, ešte vytlačiť a dozdobiť... no a okrem toho nič iné nemáme, mám predstavy, v počítači milión zložiek s inšpiráciami a fotkami a postupne každý deň sa zameriam na jednu vec a hľadám... hlavne mi spadol kameň zo srdca, že mám výzdobu sály a stolov z krku a na základe toho si viem farebne doladiť všetko ostatné, pretože kým som nevedela, či to bude tak ako chcem, som sa nevedela pohnúť s ostatnými vecami ako pierka, ikebana, svadobná kytica, náramky pre družičky a svadobné mami a pod.. Ešte naraziť na vysnívané svadobné šaty a budem úplne spokojná, tie ostatné maličkosti ma už nestresujú, teda aspoň zatiaľ :D
Odpovedať
Profilova fotka
@athalien Tak to je super! Podľa mňa je oveľa lepšie, ak si človek robí aspoň prieskum dostatočne dopredu, pomaly zisťuje kde, čo a ako a nemusí sa nakoniec naháňať. Už som tu postrehla nevestu, ktorá si zabudla vybrať svadobnú kyticu a pierko pre ženícha a tak ich hľadala takpovediac na poslednú chvíľu alebo som mala kamarátky, ktoré mali vysnívané svadobné šaty, no nakoniec zistili, že salón, odkiaľ ich chceli, má vybookované termíny aj rok dopredu. Prieskumom a hľadaním človek nikdy nič nepokazí. Ja si robím zbierky na Pintereste odjakživa, už celé roky :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame buduci rok :) kedze som mala vsetko viac menej premyslene pred zasnubami tak uz mame dost vela veci poriesenych, ale aktualne chodime testovat kolace, oblubena cast svadby :) :-N inak mame salu, vyzdobu, kameru, foto, dj a jeden druheho, to zatial staci :) zbytok chceme zacat riesit koncom roka :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja budem mať až v októbri 2021 :-) Zatiaľ máme vybavenú sálu, strarejšieho + DJ, kameramana a cattering. Šaty si zatiaľ len pozerám, ale popolnočné šaty už mám vybraté :-) Zatiaľ nám to takto stačí, ostatné veci budeme pomaly chystať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kati301 Tomu sa hovorí super príprava :-D na to testovanie by som sa kľudne podujala aj ja, akurát som hovorila, že mi chýba na stole taký dobrý koláčik po obede :-D
Odpovedať
My uz mame viac menej vsetko az na ozaj drobnosti ako darceky pre hosti, vino a tak. Kedze sme mali mat svadbu zajtra 13. juna ale kvoli situacii a kvoli hostom zo zahranicia sme presunuli na 4.9.2021. Takze dovtedy sa mozem akurat tak rozhodnut este pre ine satocky :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam v maji buduci rok, vybavujem svadbu na Slovensku z anglicka, svadba bude na inom mieste odkial som ja aj zenich, absolutne nikoho nepoznam tak vsetko sa hlada cez internet. Mame miesto, ked otvoria hranice tak ideme doladit detaily ako menu 🙂 mame fotografa, videografa, starejsieho a dj, makeup, vlasy, saty, polnocne saty, topanky su v objednavke, tortu a kolace. Este nam treba kvetinarku, pozvanky, alkohol, obrucky, a modlit sa aby prisli moji obaja rozvedeni rodicia 😬
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my budeme mať svadbu 2.7.2021 🙂 Máme zatiaľ sálu, čiastočne matriku, fotografa, kameramana a DJa. Výzdobu by som si chcela robiť sama, ale preverujem momentálne aj agentúry, aby som si to vedela porovnať a pozerám rôzne inšpirácie. Aj keď predstavu už viac-menej mám. 🙂 A tak pomaličky chystáme 😊
Odpovedať
Ahojte, ja budem mat svadbu 1.5.2021. Mam zatial zajednanu miestnost, fotografa a pani ktora mi napecie vsetky svadobne kolace, tortu aj vysluzky. Kedze savdbu vybavujem zo zahranicia, presnejsie zo Svajciarska tak planujem dalsie veci vybavovat az po prichode v lete napr. kvetinarku, kozmeticku, kadernicku atd...
Odpovedať
Ahojte🙂 my budeme mat svadbu v maji🙂 sala, fotograf, dj,vyzdoba vybavene🙂 Momentalne zhanam dobry subor na cepcenie 🙂 Ak mi viete nejaky odporucit, budem vdacna🙂
Odpovedať
@17kris Aj m máme presne tento dátum svadbu 🙂 Podľa mňa je to úplne úžasný dátum 🙂 Každý mi vraví, že čo tak dopredu stresujem.. Veď už aj šaty mám kúpené 😄 Ale radšej mať polroka dopredu všetko pripravené, ako by mi mali mesiac dopredu nejaké veci chýbať...potom by boli ešte len stresy 😞 na jednej strane má baví všetko hladať a vymýšľať ako by to bolo všetko najlepšie.. na druhej mi z toho niekedy už hrabe... fest vymýšľam 😄 Najviac mám dilemu s tým, či mám všade hádzať ten dátum ( na fľaše.. atď.) predsa len nikto nevie čo zas bude budúci rok.. a aby som potom zas neriešila ,, predátumovovanie,, všetkého..
Odpovedať
Profilova fotka
@17kris ja tiež riešim svadbu na diaľku a tiež zo Švajčiarska 🤗
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
My máme svadbu v septembri 2021 a riešim svadbu momentálne na diaľku, konkrétne zo Švajčiarska 🤗 zatiaľ máme zerezervovanu sal, DJ, kameramana, fotografa a kostol. Chystáme sa v auguste na slovensko tak budeme riešiť ďalšie veci ako sú šaty oblek atď.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte🙂 hľadám nejakú budúcu nevestu, ktorá ešte nemá šaty a ma ich v pláne hľadať tento alebo budúci mesiac..🙂 dnes som vyhrala 100€ poukážku do svadobného salónu IRIAN SAM v SNV a dá sa využiť do 31.8.2020 a keďže ja od nich šaty už mám rezervované zľavu si nemôžem uplatniť tak mi ju dovolili niekomu darovať. Ak by ste chceli alebo viete o niekom kto by to využil nech sa mi ozve. Bola by škoda, aby to prepadlo keď to môže niekomu pomôcť.
Odpovedať
@dominiikka tak to sme 2. Ale musim povedat, ze aj na dialku sa da toho vela cez emaily vybavit chvalabohu. 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojtee, aj ja sa hlasim k buducorocnym nevestam. 🙂 Svadbu sme mali mat tento rok 9.10 no z rodinnych dovodov sme pred mesiacom presunuli svadbu na 16.4.2021 🙂 Takze uz vsetko velke uz vybavene mame. Uz len tie drobnosti ako povyrabat k vyzdobe, pierka, darceky dokoncit. Mam teraz dlhsi cas na vysperkovanie detailov a mozem sa dlhsi cas tesit na nasu svadbu 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@aneta_vargova Aj ja som chvela ale finančne mi to nevychádza inak by som volala asi Dopravár ale neviem či si z BA
Odpovedať
Profilova fotka
My máme svadbu 29. Mája Zatiaľ máme vybavené miesto, fotografa, kameramana a DJ toho odporúčam vybaviť čím skôr lebo nie je to také ľahké ako som si myslela tak nech sa vám nestane že nezoženiete. Šaty pozriem na konci roka obrúčky asi vo februári bývajú Valentínske zľavy. Kvetinárku viem ktorú chcem už jej len dať vedieť. Brat mi poradí vinára vraj dobrého pozná tak pôjdeme na ochutnávku. Trochu sa bojím či zoženiem tortu akú chcem keďže nemôžem mieko. Výzdobu mi urobia v hoteli nechcem žadné blbosti lebo v jednoduchosti je krása.
Odpovedať
@michala16 Nitra😐
Odpovedať
@michala16 ak je nejaky subor fakt dobry, mozno by som vahala aj keby su z Ba🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@aneta_vargova Sú podľa mňa neterka ich mala na svadbe lebo s nimi voľakedy aj tancovala. Pre mňa ako hosťa to bol krásny zážitok fakt. Sviečky nechíbali krásne spievali a tancovali. Neviem či majú nejakú ukážku na nete skús pozrieť kebo najlepšie je keď to človek vidí.
Odpovedať
Zdravim, tak nas to caka v septembri 2021 🙂 mame zarezervovanu salu, hudbu a fotografa. To je zatial asi vsetko🤷 chystam sa nabehnut do salonov niekedy v oktobri/novembri a zacat skusat saty. Momentalne neriesim nic konkretne, ale ked nahodou na pintereste najdem nieco, co sa mi paci, ulozim si to. Mna najviac stresuje vsak to, ze sa snaz schudnut a tie kila proste nie a nie ist dole 😞 najviac sa bojim toho, ze pri skusani siat budem plakat, pretoze v nich nebudem vyzerat dobre
Odpovedať
Profilova fotka
@candicecharlie Tak držím palce pri chudnutí aj plánovaní. Ak sa ti nepodarí schudnúť koľko by si chcela tak aj sťahovacie spodné prádlo môže pomôcť alebo ti určite poradia šaty ktoré ťa optycky zoštíhlia. To ja mám iný problém meriam asi 158 a môj snúbenec 194 tipánky na vysokých opetkoch u mňa moc do úvahy nepripadajú neviem v tom chodiť. Ani sa do svadby nenaučím mám zdravotné problémy ale rozmýšlala som nad teniskami na platforme predsa len sú pevnejšie a pohodlnejšie tak v nich by som to možno dala. Moc to asi nepomôže ale chodúľe si nezoberiem😄 Zatiaľ sa mi aletenisky ktoré by neboli úplne odveci nepodarilo nájsť tak snáď do svadby na nrjaké natrafím
Odpovedať
@michala16 ja mam 157 a priatel nieco cez 180 😂😂😂 ja si urcite neobujem vysoke topanky, jednak by ma v tom po hodine zacali boliet nohy a dalsia vec - obrad budeme mat von a naozaj sa nechcem v tych stekloch zabarat do zeme. Nasla som si sandalky na nizkom a sirokom opatku - spicku maju zatvorenu, patu otvorenu. Tenisky tiez nechcem, takze zatial u mna vyhravaju tie sandalky. Uz ich len musim rozchodit
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj my budeme mať svadbu 2021 a vo februári. Plán je zimná svadba, takže to bude aj tak ladené. Žiaľ, na všetko som so snúbencom sama, lebo z rodiny nie sú nadšený zo zimnej svadby a aj tie ich rady sú tak smerované. Žiaľ, ani jeden z nás nemá rád teplo a miluje zimu, je to náš deň a o nás, tak sa rodina s tým zmieruje. Čo sa týka príprav, tak už máme skoro všetko až na moje šaty, tortu a zákusky - tam sa nevieme zhodnúť 😄 a hudbu na prvý tanec.
Odpovedať
Profilova fotka
@candicecharlie To je samozrejmé keď máš obrad vonku tak štekle sú blbosť. Aj keď podľa mňa sú blbosť celkovo. 😄😂😂 Mne tie tenisky prídu ako fajn nápad teraz je to moderné dokonca. No uvidím v čom nakoniec skončím. Či v nrjakých sandálkach na klinovom
Odpovedať
Profilova fotka
@candicecharlie ja som zacala s chudnutim na zaciatku roka tesne po zasnubach a doteraz som schudla 12 kil. a to som len take ze dzobkanie obmedzila . Zapisujem si co jem do kalorickych tabuliek. A skusanie siat som len oddalovala. Stale mam toho co chudnut. Tym ze sme este prednedavnom mali mat svadbu v oktobri tohto roka uz sa to nedalo donekonecna odkladat. A co som bola prekvapena ak ti spravne poradia saty tak tie dokazu zazraky. Zakrylo presne to co je nelichotive a vyzdvihli to co mali vyzdvihnut. Takze sa nemusis bat, pri skusani ak budes plakat tak iba od radosti. Od toho ako sa citis krasne a vynimocne uvidis. 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@lulu89 Ja som chcela zimnú svadbu ale snúbenec ma odhovoril tak máme v máji. Podľa mňa je to super nemusíte sabáť že sa pokazia zákusky dá sa urobiť kúzelná zimne ladená výzdoba. Ja som romantická duša takže podľa mňa úplne super nenechaj sa znechutiť. Nakoniec sa im to bude páčiť. Nebude im tak teplo páni sa nebudú v tých oblekoch pariť a môžeš vymyslieť niečo špeciálne napr môžeš podávať aj svadobný punč😄
Odpovedať
Profilova fotka
@lulu89 my máme síce letnú svadbu, ale na pintereste vždy obdivujem aj tie zimné, keď je vonku bielučko a výzdoba je ako taký winter wonderland. Určite to bude krásne. 🙂
Odpovedať
@deniska1994 ahoj Deniska, tiež som uvažovala nad salónom IRIAN SAM. Bol tam pekný výber ? Nevieš či sa dá u nich dohodnúť aj na ušití šatov, ktoré som si sama navrhla alebo treba len tie modely čo tam maju ? ďakujem 🙂
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?