Svadba 2021 - sú tu budúcoročné nevesty?

11. aug 202037
  • @rain15  ahoj..🙂 je to dokonalý salón bola som ešte v dvoch iných ale to sa nedalo ani porovnať🙂 úžasný výber rôzne druhy farby. Viem že sa dajú šaty aj ušiť ale neviem či nie len ich modely ale keby si sa opýtala určite ti poradia. Ja mám iba požičané ale som veľmi spokojná 🙂 bola so mnou mamkou a krstnou a povedali, že presne tak si vždy predstavovali svadobný salón. Mohla som skúšať veľa šiat vôbec nebola žiadna neochota. Ku šatám mám aj závoj potom som si rezervovala aj značku na svadobné auto a aj na vrch mi niečo dajú pri poslednej skúške.A ceny veľmi prijateľné.

• @michala16  s tým punčom to je dobrý nápad 🙂

• ahojte, my plánujeme tiež svadbu na budúci rok, všetko závisí od toho čo nám budúci víkend povedia na miesto( INOVEC)
    Nemáte niektorá skúsenosť? alebo žienka z okolia TN? 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahoj, my mame svadbu tak isto buduci rok 😃 Presnejsie 22.maja ... zatial mame rezervovanu salu, kameramana, fotografa a aj hudbu 😃 Salu sme objednavali este v marci ,a to bol uz posledny volny termin toho 22 😃

• Ahojte, pripájam sa, aj my budeme mať svadbu 2021, konkrétne 2.10. Času ešte dosť, ale máme zajednané to, čo treba rezervovať - miestnosť, matriku, cattering, dj, foto, kamera, vizazistka... dalsie veci nechavam zase na jeseň kedy budem mať viac času. Akurát nás asi čaká oznámiť to našej rodine. Keďže u nás neprebehli klasické zásnuby, iba sme sa tak nejak dohodli, že tak teda dobre vezmeme sa 😃, teraz nás čaká oznámiť to rodine (keďže priateľ nepatril vôbec k fanúšikom svadby, tak vôbec to, že s ňou súhlasil bolo pre mňa od neho veľké gesto lásky 😃slight_smile:. Budem mať okrúhle narodeniny, kde sa stretneme skoro celá rodina jeho aj moja, tak som si myslela že aj keď je to teda ešte vyše roka, mohli by sme im to už oznámiť. Moja mamina to teda vie, ale len ona. Trošku z toho začínam byť nervózna ako im to povedať, lebo viem že to zostane na mňa. Priateľ by im najradšej nepovedal nič, respektíve týždeň pred svadbou 😃 je strašne hanblivý v týchto veciach. Tak snáď to nejako dám, tiež nie som žiaden dobrý rečník 😃

• Zdravím dámy, aj mňa čaká svadba budúci rok.. Pravdepodobne v júli.. Termín ešte nie je jasný kvôli tomu, že sa chceme vziať na pláži v Grécku. 😊 Takže vlastne nevybavujem a nezháňam nič, iba sme oslovili agentúru a čakáme na ponuku termínov. 😁

• Ahojte, aj nás to čaká 🙂 termín máme na 17. apríla, tak sa tešíme. Už máme vybavený obrad (miesto, čas, dátum, hudba atd.) a samozrejme zarezervovanú sálu, zaplatenú zálohu. Robím si momentálne prieskumy ohľadom výzdoby, ale viac-menej mám predstavu, už som ju diskutovala aj s aranžérkou. Svadobnú tortu a koláče viac-menej mám predstavu, že odkiaľ vezmem a koľko to bude stáť. Snažím sa to plánovať tak, aby sme sa zmestili do rozpočtu. Najbližšie nás čaká vybaviť fotografa a starejšieho. Najdôležitejšie ale je, že sa so snúbencom tešíme, keď už budeme svoji.... 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.