2.8.2008 Tiež máte rovnaký dátum svadby?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte zienky, zakladam tuto temu,kedze sme sa s drahym konecne dohodli na remine nasej svadby. Zaujimalo by ma ci ste uz zac s nejakymi vybavami a pod.. ja som sa teda este do nicoho neobula
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, aj ja sa pridavam. My to mame tiez 2.8.2008. Je to super datum. :-D Pomaly sa nam to uz rysuje, teraz oznamenia, vyber menu, vyzdoba a snad to vsetko dobre dopadne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale sa nam to blizi neuveritelnym tempom, nemate ten pocit? No a este k tomu ideme na 10 dni na dovolenku :-N Teraz ten vyber terminu uz lutujem..toho dovolenkoveho :D A oprava v predoslom prispevku "my" 8-)
Odpovedať
ahojte dievcata aj ja sa pridavam... My uz mame takmer vsetko, jemu chyba kosela na redovy a mne popolnocne topanky. Oznamenia rozposlane a ludia popozyvani, ale iba z jeho strany, (museli sme im zabezpecovat hotel, letenky). Menu mate vybrane? A co dobre budete podavat?
Odpovedať
Ahojte baby, no my tiez mame 2.8....uz mame dost vela zabezpecene, ale stale mam pocit, ze este vela nam treba :-) ale to je mozno len ten pocit..skutocne ten cas uteka az prilis rychlo...ked som pred dvomi tyzdnami pisala kamoske, ze este nemame oznamka..ale ze uz rozmyslame aspon o nich...tak mi napisala,ze to nemyslim snad vazne...ze to malo byt prve....-)...hadam nie...:-)) nam sa podarilo, jeden den vybrat a na druhy uz boli....-)) a su perfektne tak co :-))...ale este nemam popolnocne saty a nemame vestu - bielu satenovu a pre draheho topanky...stihame...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! No ako s pripravami? Ja stale zistujem, ze daco este chyba..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak aj my už konečne máme vybavené topánky, a dali sme šiť oblek, aj kyticu už mám objednanú, ale neviem tiež mám niekedy pocit že niečo chýba. A strašne ten čas letí ... bože už iba necelé tri týždne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
presne... my sme na tom podobne... asi idem dopredu pripravit zasadaci poriadok, pripadne len menovky... uf, a este spodne pradlo, resp. co si oblecieme na svadobnu noc? :) taketo somarinky mi napadaju... fakt neviem co este treba vybavit...
Odpovedať
Profilova fotka
no ano ani spodné prádlo ešte nemám :-N , a tiež menovky, lebo presný počet hostí ešte stále nemám, ale dúfam, že koncom týždňa už bude.
Odpovedať
ahojte baby, tak ako? uz len 12 dni - som sa dnes dozvedela na tejto stranke :-)..ako ako pripravy, mame vsetko? nam este neprisli pohare kvoli dovolenke, ale tento tyzden by mali, tak to by malo byt o.k. a este stale nemame koselu a topanky pre draheho..ale to snad kupime uz mozno aj dnes :-) a vidite, co na tu svadobnu noc? :-):-) nemam nic zatial special ... ale spodne pradlo uz mam aj pod svadobne aj pod popolnocne satky...uz aj vlasky mam zafarbene...v sobotu mala byt aj skuska ucesu..ale ta sa konala asi tak:" toto ti dam takto, toto takto, tu ti to uborim tak..dobre viem ako" :-)) a bolo ziadna specialna skuska...tak snad to bude dobre :-) ja uz pomaly aj stresujem trosku...niekedy trosku dost... tak napiste ako ste na tom s pripravami a so vsetkym:-) pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Nam sa podarilo kupit koselu, kravatu a manzetove gombiky:-) uz nam chyba len popolnocna kosela.... :-) Ja uz tiez pomaly stresujem..... stale riesim ci mame vsetko.... :-) tento tyzden by sma mali mat uz hotove menovky aj etikety na flase, tak uz len zasadaci poriadok dat dokopy.... Boli sme si pozriet vyzdobu v hoteli, aby sme vedeli povedat ako to chceme my, tak uz aj o tom mame predstavu.... No a nemame nakupene alko a nealko, tak to by sme mali este vybavit :-| no a uz ma nic take nenapada..... ;-)
Odpovedať
caute, my tiez doladujeme zasadaci poriadok... este musim spisat zoznam piesni pre dj... a neviem, co mam spravit s mojimi blbymi vlasmi, asi pojdem dohola ]-( uz som fakt zufala z tych ucesov, v kazdom vyzeram ako idiot strasne to leti...ale strasne..zacinam uz trochu stresovat
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky, to som rada, ze v tom nie som sama. Pocujte, ale pekne nam to odsypa...ale najma dost rychlo! :) Co sa tyka stresov, mam pocit, ze moj drahy je nervoznejsi ako ja. Kazdy ho totiz oslovuje zenich. Asi mu to zacina dochadzat... No, hadam ho kamarati cez vikend prilis nedorazia, maju totiz ist na chatu - nieco ako panska jazda, ale oni to robia kazdy rok - je to pekny zvyk - no ved aj ma velmi dobrych kamaratov :) Ozaj, popolnocnu koselu nemame este ani my. A rozhodli sme sa nerobit nijake etikety na flase - asi len obviazem hrdlo flase nejakou stuzkou, ci farebnym sisalovym vlaknom :), flase na vysluzku sme totiz kupili v obchode, tak tu povodnu etiketu o znacke nebudeme odliepat, ani preliepat... Zasadaci poriadok spravil tatino. V podstate nemam co v nom menit... Inak, on je uplne uzasny, ze sa do takto veci sam pustil! Ale asi ho to bavi... no ved som aj jedina jeho dcera :))) takze, obe maminky zvladaju kolace. Kvety a pierka som uz objednala. Musim len kupit stuzky na auta a premysliet si presny harmonogram. Kedy kto pride kam a co bude robit. Ide najma o doobedie - zorganizovat navsstevu kadernicky a kozmeticky a predsvadobne fotenie. To, v ktorych autach sa budu viezt svadobcania, mame vyriesene. Menu je vyriesene, vyzdoba tiez (vsetko je v rukach pani prevadzkarky). Spodne pradlo pod sv. saty nemusim riesit, kedze mala by som mat aj nieco stare. A videla som velmi peknu nocnu kosielku a aj pre draheho uz mam nieco vyhliadnute! :) Aha a treba nam este kupit krabice na vysluzky. A zabezpecit vyzdobu kostola. A upratat doma. No, stale je co robit :) Par hosti nevedelo povedat, ci pridu, ale to sa bude riesit priebezne. Kazdopadne, drzte sa, dievcence! A dajte vediet, co je nove! :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte babenky, veru, uz sa nam to blizi. My uz mame v podstate vsetko hotove, caka sa len na presny pocet ludi - z toho mam najvacsie nervy, mame krabice, vyzdobu, pierka a kytice, zajednany cas fotenia a podla toho sa urobi harmonogram na den D. :-) Inak, su to nervy, poviem Vam. :-) Ale uz sa nesmierne tesime...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no tak aj my už konečne máme topánky pre drahého, zajtra by sme mali ísť naskúšku šiat aj obleku. Ešte musíme kúpiť drahému košelu a mne spodné prádlo. Hrozne rýchlo to letí
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, dnes som tu prvý krát. My máte tiež svadbu 2.8.2008 a už sa strašne tešíme :-D je tu aj niekto z piešťan?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj michaela182, ja somz Vrbového, ale pracujem v PN, a svadba bude v Šali ;-) , kde budete mať svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivetapa, my budeme mať sobáš v kostole sv.štefana a hostinu v ratnovciach lebo moj drahý je odtial a teraz je tam celkom pekná nová reštika, ktorá patrí kamarátovi. a kde v PN pracuješ ak to nie je tajné?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, pracujem v jednej účtovníckej firme, na námestí - oproti gymplu - neviem či môžem písať názov, a ty tiež pracuješ v PN?
Odpovedať
Profilova fotka
nie ja pracujem v jednej firme nedaleko pn. ako pokračujete s prípravami? kde ste kupovali alkohol na svadbu? my pojdeme dneska asi do nitry do metra
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky Dnes som sem zabrusila 1x. Tiez mame svadbu 2.8. Uz sa nam to fakt odsypa. Uz ani neviem, ci sa tesit, stresovat, alebo skor...uz aby to bolo za mnou.
Odpovedať
Profilova fotka
faithy: to poznam :), aj sa tesim, aj mam motyliky v zaludku... uz aby bolo po vsetkom :)
Odpovedať
Profilova fotka
parvitas> vsak...ja uz som v stave, ze mam pocit, ze je vela chaosu okolo jedneho dna a uz nech je fakt po tom
Odpovedať
baby a ake budeme mat pocasie?ja len dufam ze krasne... :-) tak Vám vsetkým držím palce na ten nas velký den
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ako sa citite par dni pred? ja este stale nenam nervy ani nic podobne..ale citim, ze pomaly to zacne :-N Este vela veci nemame hotovych, tak snad postihame. Ale uplne suhlasim, ze je okolo toho vela chaosu..mozno by so to spatne robila uz inac..isla radsej na dovolenku a hotovo 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
čauko diavčence, tak my už máme úplne všetko hotové, včera som dorobila menovky na stôl a pierka pre hostí :-D už nám iba zostáva ísť na spoväď :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ja tiež ešte nestresujem, ale asi budem v sobotu keď budem stáť pred matrikárom :-D a nám ešte chýba košela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, neverili by ste čo sa mi stalo!!! včera som bola na poslednej skúške šiat a povedali mi, že tie šaty sa nedajú na mna upraviť!!! vraj som moc chudá, sukna je moc dlhá a neda sa skrátiť a že si mam vybrať ine... s plačom som išla domov :-( musela som si narýchlo vybrať ine ale take ake som chcela už nemali tak som si vybrala uplne iný typ šiat ako som mala vysnívane... slubila mi, že skusi s tými šatami niečo vymyslieť a že mi na štvrtok(vtedy si ich mám vyzdvihnúť) pripravý oboje a ja si ich potom vyskúšam a zoberiem si tie ktoré mi budu lepšie sedieť... to je teda sila! a ešte mi aj povedali, že aby som si kúpila ine topánky... to mam akože tie čo som si kupila teraz podla nich zahodiť či čo? no som rozčarovaná, sklamaná a nahnevaná.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
čooooooo, no pekne, mňa by asi roztrhlo, a v ktorom salóne si bola? To je ale prístup. inak nepoznáš náhodou Slávku Stračárovú?
Odpovedať
Profilova fotka
...svadobka sissi v piešťanoch to bola
Odpovedať
Profilova fotka
nie Slávku nepoznám
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?