2.8.2008 Tiež máte rovnaký dátum svadby?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte zienky, zakladam tuto temu,kedze sme sa s drahym konecne dohodli na remine nasej svadby. Zaujimalo by ma ci ste uz zac s nejakymi vybavami a pod.. ja som sa teda este do nicoho neobula
Odpovedať
Profilova fotka
a neskúšala si niekde inde, aj keď je to na poslednú cvhíľu? Veľmi pekné vraj majú aj v NM/Váhom, alebo na Myjave na Slávku som sa pýtala len preto, lebo ide nejakej kamoške gratulovať 2.8.2008 do PN
Odpovedať
Profilova fotka
ja už som nemala na to čas ani nervy narýchlo hladať niekde 3 dni pred svadbou šaty...tia čo som si vybrala sú krásne, len to nie je štýl šiat aky som si vysnívala... sú také vypasované a dolu rozšírené, celé sú z čipky
Odpovedať
Michaela precitala som si co sa ti stalo....to je fakt otrasnny pristup :-( keby sa mi nieco take stalo tak este rychlo obehnem nejake salony, urcite by som skusila hladat take, ktore sa podobaju na moje vysnivane....viem,ze sa to lahko hovori a mozno uz nemas cas pri ostatnych vybavovackach :-( drzim palce aby sa ti to podarilo vyriesit a aby si bola v sobotu spokojna nevesta x-)
Odpovedať
Profilova fotka
alebo skús skočiť do vrbového - to nie je ďaleko, je tam veľmi milá pani, je to taký malý salón, nemá tam síce veľa šiat, ale niektoré stoja za to (mne osobne sa páčili 3), určite by som to aspoň vyskúšala, aj keby si si nijaké nevybrala. Aj tak želám veľa šťastia
Odpovedať
Profilova fotka
michaela182: Ahojky. Nuž... tak to je skutočne nemilé. Ja som tiež na poslednú chvíľu menila šaty, ale to som si vymyslela ja, nakoľko som celú noc nevedela zaspať, lebo ma štvalo, že sa mi nepáčia šaty. No u Teba je to fakt... no...nechcem Ťa ešte viac rozčuľovať. Snáď Ti to dobre dopadne, pekná určite budeš tak či tak, neboj.
Odpovedať
Profilova fotka
je to k jedu už len z princípu... ale ja už som sa zmierila s tým, že budem mať tie druhé šaty, ved sú krásne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatá tak už to máme za pár ;-) , všetky sa majte pekne, nech máme pekné počasie, a všetko nech je tak ako má byť, držím nám palce, pa :-)
Odpovedať
baby..tak si ten zajtrajsi den naplno vychutnajte ;-) x-) x-) x-)
Odpovedať
tak ako dievcence? Vsetko vyslo podla ocakavani? u nas ano...este aj pocasie bolo ako na objednavku...ja som velmi spokojna, so vsetkym, zabavili sme asi najlepsie zo vssetkych svadieb, na ktorych sme doteraz boli...len ten cas rychlo letel .-) Inac tri dni pred svadbou nam kamarat povedal, ze nas nebude vozit autom, lebo mu nieco do toho prislo, kvetinarka mala zatvorene a tak podobne...ale nakoniec to dobre dopadlo, auto sme si vybavili ine a sofer bol uzasny...kvetinarka nam robila vyzdobu v noci :-) ale bola perfektna aj kyticka, aj auto, aj vyzdoba v sale aj v kostole...a vsetko bolo super... tak vsetkym vam prajem vela stastia a lasky... ;-)
Odpovedať
aj nam vyslo vsetko podla ocakavani ale pocasie nie :( pekne sme mali kym sme sli do kostola aj z kostola,ale ked sme chceli sa ist pofotit niekam do prirody tak sa rozprsalo a prsalo skoro az do rana, co ma velmi mrzi, lebo sme si rozplanovali vsetko kam pojdeme a nakoniec sme nemohli ist nikam :( ale zabavu sme mali az do 6tej rana,aj to sa nam uz Dj zacal balit tak sme museli koncit :) inac neviem dokedy by sa tancovalo... vsetko bolo super az na to pocasie,,,ale tak prsalo nam dufam stastie v zivote ... aj ja prajem vsetkym len to najlepsie v zivote a vela vela lasky... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ja píšem až teraz, lebo sme boli na dovolenke, joj veru ten čas sterašne rýchlo letel, ani sme to poriadne neuvedomili. Nám počasie vyšlo, len keď sme prišli do sály, tak prišla búrka, a nemali sme elektrinu, ale našťastie to celé trvalo 10 min. fotky pridám neskôr, zatial sa majte, pa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Ja pisem az teraz, lebo sme boli na dovolenke a stale sme kadetade pobehovali ale uz som v robote, tak mam aj trocha casu pisat :-) Svadba nam vysla skvele, aj pocasie bolo super, fotky pridam, len od fotografa zatial nemam a tie co robil oco su strasne velke a nemala som cas ich zmensovat. :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, tak uz sme vsetky vydate :). Tiez som akosi nemala cas sem zaskocit. Inak, fakt som neratala s tym, ze po svadbe sa roztrhne vrece s navstevami. Tusim sme este nemali ani jeden volny vikend... a aj svadobnu cestu odkladame a odkladame... :) ako ste na tom vy?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?