20.8.2011. Máte rovnaký termín sobáša?

6. sep 20111770

Ahojte babky, mate rovnaky termin sobasa? Kde?

• ahoj.. my mame takyto termin tiez.. v PO

• Ahoj Tanicka, ja som tiez Tana, a svadba bude v Bardejove 🙂

• 🙂 datum ale s rokom 2010..takze uz o mesiac. drzim palce s pripravami a spravnu volbu pri dodavateloch zelam...

• Sponzor fóra
  • lea, drzim palce, nech vsetko vyjde ako ma...

tanicka, co vsetko ste uz stihli?

• Ahojte, aj ja sa k vam pridavam... mame ten isty termin a svadba bude v kolarove 🙂

• Ahojte...tiez sa hlasim 🙂 Uz mate nieco vybavene?My budeme mat svadbu v okrese TO...

• Ahojte nevestičky🙂 ja sa tiež k vám pridávam svadba bude v okrese SE a veeeľmi sa tešíííme🙂 máme už rezervovanä sálu, fotografku, kameramana a muzikantov, min. tyzden som volala kaderníčke a kozmetičke( kamošky) nech si ma zapíšu ....a to podstatneee ist za farárom sa ešte len chystáme ...kedy to bude ale netušiiim🙂 dúfam že čoskoro

• my mame zajednane tie najdolezitejsie veci.. hotel, dj, kameraman, fotograf 🙂 zatial.. v januari zacnem pozerat saty..mozno uz v dec, ked dovtedy nevydrzim 😃 ..

• aj my mame ten isty termin v SB 🙂))

• ahoje, my tiež v okrese SA 🙂 tie hlavné veci už máme, foto, kamera, miestnosť, hudbu, starejší. 😉

• Ahojte babule...takze vcera som si bola prvy krat skusať šatky..bolo to úzasneeee...a uz sa tesiiiim na dalsiu skuuusku , dalsiii salon 🙂

• 🙂 sa som sa k tomu este nedostala 😞 som chora uz dost dlho a vikendy travim v posteli. A ako to vyzera s nasim datumom? je uz vela obsadenych siat alebo je este na vyber 😃

• no ja som bola pozrieť v Čechách v Břeclave..mali tam kraasne šatičky aj cenovo to bolo vynikajuuuuce😃 Kamoška čo tam pracuje hovorila že už niektoré nevestičky zajednavajuuu na august.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• ja som vyskusala 4 saty dokopy, ale 1. som si aj hned zarezervovala, su uzasne 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahojte nevestičky, my máme tiež tento termín. Svadba bude v Čadci 🙂

• tak sa pridavam k tomuto datumu aj ja 🙂 mame zatial pana farara a miestnost a ostatne uz musim zacat tiez riesit.

• Cavteee, rovnako sa bereme 20.8.2011 v Kosiciach uz sa neviem dockat, mame vybavenu faru, restauraciu, v januari ideme na matriku, uz mam saty a nejake drobnosti 🙂

• No my máme zatiaľ kostol, sálu, fotografa, hudbu, kameramana riešime a na obrúčky úspešne odkladáme 🙂. Od januára začneme pomaličky. Hlavne nech nie je stres a vybavujeme v pohodičke. Najhoršie sú šaty - vyhliadla som si také, ktoré sa v SR nedajú požičiať, tak to vidím na šitie. Ale sú také úplne jednoduché (ako spoločenské), tak hádam to nebude cenovo až tak strašné. 🙂 Ale už sa na ten náš deň "D" veľmi teším, pretože viem, že si beriem toho najúžasnejšieho muža pod slnkom 🙂

• No my uz mame matriku za sebou..teta len kukala ze co tak skoro ideme... ale uz mam padla az do marca ked pojdem na vystavu a potom uz doriesime zbytok

• Kočky, tie čo už máte zajednaný kostol a farára, nebol s tým problém že idete skoro???? 😐 ja som volala nášmu farárovi a sfúkol ma, že skôr ako 3 mesiace a s vybavenými dokladmi ho nemám obťažovať a zložil. S takým prístupom od farára som sa ešte nestretla 😒 Nie je to príjemný pocit, že zrovna takýto kňaz nás má oddávať...

• @luna303  Ahoj my mame svadbu 20.8.2011 a farara sme boli riesit uz v novembri, vobec nebol neprijemny ani sa necudoval ze ideme skoro, naopak, pekne nam vysvetlil co a ako a ze mame dostatok casu pozhanat podklady a ked ich budeme mat tak doniest a potom mozeme zacat navstevovat nauky...my mame mat 6sedeni a radsej yb som ich absolvovala este do leta, lebo od juna mne zacinaju fofry v praci a takto by som to uz mala "z krku"
    Teda pristup tvojho farara je fakt divny....

• um, veď práve. Už som počula od viacerých ľudí, že je nepríjemný. U nás je ešte aj ten problém, že môj drahý nie je pokrstený, takže toho času a vybavovačiek je dosť a on sa k nám takto zachoval. neviem čo mám robiť, ale asi mi iné nezostáva len ho stále naháňať a nenechať sa odbiť. 😐

• Ahojte nevesticky my mame tiez svadbu 20.8.2011 v Ziline 🙂

• @kaciatko215  a vybovovacky? ako ste na tom?

• @zsuy  boli sme po vianociach na slovensku s tym ze pojdeme na matriku a zabezpecit si salu.Na matrike nam povedali ze ohlasenie sobasa je mozne max 6 mesiacov pred svadbou / ze v nasom pripade je na to este skoro / takze nam tetuska dala tlacivo a mamina nam to pojde zaniest vo februari ale aj tak s drahym musime ist na slovensko to podpisat.No a zadarilo sa nam zajednat salu,kameramana,kolace,saty,par drobnosti pre svadobcanov a svadobne auticko 🙂.Teraz hladam fotografa a cez svagrinu vybavujem DJ...je to trosicku komplikovane kedze zijeme v Anglicku tak rodicia a surodenci pomahaju ako sa len da

• @zsuy  no my mame faru, kostol, matriku, salu na oslavu, fotografa, ja uz mas saty, zavoj, a mame rozhodnutu farbu vyzdoby, a dohodnuty subor na cepcenie, a momentalne riesime auto. pocas januara a februara chceme vybrat obrucky a navrhnut onamka, ist nahlasit do hotela, ze co vsetko budeme brat ce nich - alkohol a nealko, vybavit hudbu a kameramana a to je zatial tak vsetko, ostatne uz dotiahneme v maji

• @kaciatko215  ahooj ma prekvapilo, ze ste nemohli podat ziadost na matrike..my sa bereme 20.8 a na matrike se boli 27.12 a v poho..akurat ze rodne listy si nechali, ale ak by ich bolo treba mozeme si ist po ne

• Ahojte! A ja som si myslela, že tento deň nebude nejako extra populárny medzi nevestami 😬 Tiež máme svadbu v rovnaký deň, okres RV. Zásnuby sme mali presne na Štedrý deň, trošku nečakane, takže prípravy na svadbu sa ešte len pomalinky začínajú. Už máme miesto, DJ-a, starejšieho, zoznam hostí, návrh oznamka a farbu svadby. Včera som volala aj na matriku a so žiadosťou nie je problém, pokojne môžeme prísť. Do konca týždňa si vyberieme aj fotografa, teraz si robím prieskum na nete. O mesiac sa vyberiem do salónov na prieskum, juuuj, na toto sa strašne teším. Kúpili sme si veľkú korkovú nástenku a na ňu si pripíname vizitky, telefónne čísla a všetko, čo nás napadne. Tiež tam máme pripnutý zoznam úloh s členením na jednotlivé mesiace, aby sme všetko v pohode stihli a aj si to užívali, bez stresu. Akurát riešim jeden problém, či sa máme fotiť pred alebo po obrade. Nerada by som nechala hostí čakať v reštaurácii, ale zase, vždy som snívala o tom okamihu, keď ma drahý uvidí prvýkrát ako nevestu...chcela som, aby to bolo spojené s odobierkou, keď príde aj s rodičmi k nám...ako to plánujete riešiť?

• ahojte 🙂 aj my planujeme tento datum 🙂a presne ako fliacik sme sa zasnubili na vianoce 🙂 takze este len pomalinky sa rozhodujeme .. uz mam vybratu faru ale mam taky jeden problem snubenec neni pokrsteny a chcem sa vas spytat ze ci neviete o nejakom takom papieri ze manzel podpisom slubuje ze nebude branit manzelke vo viere ..viem ze to existuje len ci ste sa s tym niektore stretli ci su farari ohladuplny alebo robia kvoli tomu for.. dakujem 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov