20.8.2011. Máte rovnaký termín sobáša?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babky, mate rovnaky termin sobasa? Kde?
Odpovedať
1
5
6
Profilova fotka
@kaciatko215 no aj my uz dotahujeme detaily, inak ako je to s parkovanim? idete dnu autom?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuula no my sme stale mimo slovenska takze dotahovat detaily zacneme od pondelka...autami chceme ist do pesej zony kvoli tomu pojdeme na matriku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aj ja to musim este poriesit, su to take detaily, ale je s tym tolko roboty a vybavovania... som zvedava ako to vsetko dopadne, uz mam trosku aj strach :D
Odpovedať
baby, zbláznim sa...včera nám oznámila fotografka, že nemá na nás čas :-| a dnes som mala ísť na skúšku účesu, ale kaderníčka sa mi neozýva, nereaguje na sms, maily ani telefonáty :-S
Odpovedať
@dakra ako to že nemá na vás čas? však ste klienti to je zarážajúce troška a tá kaderníčka nemôžeš tam skočiť osobne? možno nestíha reagovať nemoj vyrieši sa to
Odpovedať
@medulienka43 vraj má inú akciu a kaderníčka češe doma, takže v podstate neviem, kde býva, tú ani tak moc neriešim, pri najhoršom pôjdem niekde narýchlo zjednať účes za poriadny príplatok :)
Odpovedať
aha to ste chceli s ňou asi niečo preriešiť myslím tú fotografku že? a tá kaderníčka no ako radšej nekomentujem ako môže niekto byť lahostajný takto že nechá niekoho v štychu ale ako hovoríš prinajhoršom nájdeš niekoho iného na rýchlo a ona príde o zákazku
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj moja kadernicka isla na dovolenku, hlavne ze uz tri mesiace som objednana ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak zajtra mame vsetky svoj den :D tak nech nam to vyjde :D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuula @kaciatko215 @medulienka43 @wiwi22 ahojte baby, tak máme to za sebou!!! ako ste spokojné :-N 20.8.2011 všetko sem!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@luna303 mame to za sebou veru :-) my sme velmi spokojni so vsetkym a mali sme super ohlasy na svadbu...sice som bola unavena ako kon ale stastna ze uz je to za nami a popravde mi tie pripravy chybaju
Odpovedať
Profilova fotka
@kaciatko215 no veru, prípravy aj mne :-) ale ten zhon čo bol pár dní pred svadbou a dva dni po svadbe, to mi stačilo. My sme si všetko robili sami, nikto nepomáhal, nemal kto :-S celý program dňa, časový harmonogram, proste všetko. Len mi je ľúto, že tak to rýchlo ubehlo, že som si nestihla vychutnať jednotlivé fázy svadby... toľko mesiacov príprav a zrazu je to preč, ale tak to chodí... Už sa len tešiť na fotky a video :-D neviem ako u vás ale tí naši aj foto aj kamera zdúchli na dovolenky tak všetko budeme mať neskoršie... :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@luna303 tak ten zhon je asi pred kazdou svabou to k tomu patri...nam pomahala moja maminka za co som jej velmi vdacna...ja si tiez niektore momenty nepamatam som tiez zvedava na video fotky mame ale len par zvysok bude neviem kedy
Odpovedať
Profilova fotka
@kaciatko215 juj, my sme si s manželom akurát pozreli záverečný zostrih videa čo nám poslal kameraman, plačeme ako mále deti ;-( :-N je to pre nás dojemné a zážitok zároveň keďže si z tej svadby moc nepamätáme... Veľmi sa už teším na ostatné foto aj video. A vám sa ako zatiaľ pozdávajú prvé foto???
Odpovedať
Profilova fotka
@luna303 juuj no som aj ja velmi zvedava ze ako to bude vyzerat.Fotky sa nam velmi pacia a fotograf bol uzasny boli sme velmi spokojny pocas celeho fotenia vladla super atmoska nemam co vytknut
Odpovedať
Profilova fotka
@kaciatko215 tak to je fajn. Som rada, že sme nemali svadbu v takýchto horúčavách :-p dve torty sme schovali do mrazničky a ostatné muselo do koša... my fotky ešte nemáme, fotograf hneď po svadbe išiel na dovolenku tak až potom. Ani pózovacie foto nemáme zatiaľ, fotografka tiež dovolenkuje. Aj sa chystáte niekam na medové týždne??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@luna303 no teplo bolo ale zvladli sme to :-) ideme na honeymoon v oktobri na Maltu uz sa velmi tesime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj my sme to zvladli, bolo nam fajne teplo, ale super.a my ideme na honeymoon uz v utorok na korfu...tesim sa ako keby som isla 1.krát na dovolenku...fotky by mali byt uz dnes nejake. take zakulisne z domu mame
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj my sme to zvladli. Svadba bola super, vsetci si ju chvalili. Fotky este nemame a na dovolenku sa nechystame lebo mame male babo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte svadba bola uplne super, sice si bolo strasne zle, som rada ze som to prezila, ale po tom obrade vsetko akosi opadlo a uz sme si len uzivali oslavu. Fotky este nemame vsetky, uz sa neviem dockat... bolo to krasne, tolke pripravy, stresy a zajtra budeme vsetky mat tyzden vyrocie :D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuula ahojky nemala si nahodou obrad o 16.00?ak ano tak sme sa stretli ked vy ste vychadzali z radnice a my sme tam uz cakali :-)
Odpovedať
baby, no naša svadba bola super, tešila som sa hlavne z počasia, napriek všetkým problémom pred svadbou sa nám podarilo všetko na poslednú chvíľu zariadiť a bol to nádherný deň..mne bolo všetko smiešne a za chrbtom nám fňukali svedkovia :D náááádhera ... už máte vybavené doklady? my sme boli ešte len včera pre sobášny list a tam ma upozorňovali, že je najvyšší čas 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kaciatko215 ahoj no mali sme o 16 hej hej :D tak vy ste tam cakali po nas asi :D
Odpovedať
Profilova fotka
@dakra tak pocko teda vyslo to bolo ako na zelanie :-) my sme sa stale chichunali ale som si aj poplakala ked mi gratulovali.My sme poziadali o sobasny list hned v pondelok bo som si chcela vybavit pas do 48 hodin a OP mi vyzdvihne mamina :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuula este v tom zhone som si pomyslela ze vsak to musi byt zuzula :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kaciatko215 no :D zlata :D ja som potom nad tym rozmyslala veru ze sa tam stretneme, ale ja som bola taka mimo :D ze ani neviem, ale asi ta mame na jednej fotke :D a ako bolo? aj vam tam spievali? my sme sa inak smiali :DDD
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuula nemas nahodou svagrinku Simonku? Ak ano tak to je moja spoluziacka zo zakladnej skoly a mi tam gratulovala pri vchode kym sme cakali az vyjdete von.Bolo super a co sa tyka obradu tak straaaaasne teplo a najviac ma dojalo ze tam boli 2 ventilatory a vypnute tak to bol gol dna no ale my sme sa poctivo ofukovali s drahym a chichunali sme sa tam ako sibnuty to budu fotky ti poviem.Ale my sme sa skerili cely den fakt bola zabava a skoncili sme o 5 rano :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kaciatko215 no Simonka je mojho manzela - bratranca manzelka :D no bolo tam teplo, vsak my uz mame fotky a na vsetkych sa smejem a manzel sa utiera, mne az take teplo nebolo, mne bolo skor strasne zle.. som mala take stresy a este cely den v tych satach no ziadna sranda, ale vsak asi poznas... no my sme tiez tahali dlho, ja som to o 5 vzdala a manzel prisiel o 7 takze sme tiez potiahli pekne :D ale super to bolo ani neverim tomu ze to uz budu 3 tyzdne....
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuula tak svet je ozaj maly :-D my mame zatial len 8 fotiek profi a stale cakame na zvysok ale manzelik ide na slovensko 16.9 tak donesie aj fotecky aj DVD uz sa neviem dockat :-)
Odpovedať
1
5
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?