22.09.2007 Máte rovnaký termín svadby?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte budúce nevestičky. Tak sa priznajte, ktorá má taký istý termín svadby aako ja - 22.9.2007? A čo všetko už máte pripravené, zajednané?Alebo je ešte skoro? Maťa
Odpovedať
Profilova fotka
ja beriem tabletky, a vraj sa to dá aj tak urobiť, že proste naurobiť pauzu, ale brať ďalší balík, vtedy sa to oddiali, ale tak isto sa ten cyjlus už môže celý narušiť. No našťastie mi to vychádza fajn. :-)
Odpovedať
hej, aj to sa da urobit. vraj na zapade to tak zeny bezne robia aj pol roka vkuse. podla mna je to sialene :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez uz neberiem antiku, myslela som oddialovacku... vravis, ze injekcia je lepsia?? ako dlho dokaze zadrzat?? lebo my po svadbe ideme na svadobku a tam mi to tak vychadza, ze to dostanem.
Odpovedať
injekcia ti nezadrzi, prave naopak. ked ti ju pichnu tak do 3 dni by si mala dostat. takze si ju mozes dat pred svadbou, ja neviem 10 dni alebo ako ti to vychadza. ved sa porozpravaj s lekarkou, ona ti urcite poradi
Odpovedať
Profilova fotka
ked sa mi tam velmi nechce... uvidim, ako mi to teraz pride a ked budem nutena, tak to tak spravim.... takze do 3 dni to pride, ok... nemam skusenost s injekciou :-D vzdy som pouzila oddialovacku :-N
Odpovedať
neviem, ci je to presne 3 dni, tak som sa aspon docitala. samozrejme, na kazdu zenu to moze vplyvat inak. inak ta injekcia sa vola vyvolavacka (ludovo nazvane) a dava sa vacsinou, ked mas podozrenie, ze si tehotna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe vazne? a ako to ucinkuje, ked je zena tehotna?
Odpovedať
Profilova fotka
mne dal lekár tú injekciu, keď som začínala s antikoncepciou, ale ja ju beriem kvôli problémom s cyklom, a vtedy mi to prišlo po tej injekcii za 7 dní.
Odpovedať
fifo: no, ked je zena tehotna, tak samozrejme menzes nedostane :-D mata: ved to som pisala, ze mozu sice udavat dajme tomu 3 dni, ale na kazdu zenu to posobi inak. takze treba si nechat rezervu
Odpovedať
Profilova fotka
uf, budem to mat vesele :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ale zase fifi, kvôli svadbe a svadobnej ceste ti to stojí,že?
Odpovedať
Profilova fotka
to je jasne matka, len stale zvazujem, ktoru moznost si vyberiem... skoda, ze mi to tak blbo vychadza :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
ved chod za gynekologom a on ti poradi. alebo skus http://www.inaantikoncepcia.sk/?consu... tam by ti mali poradit
Odpovedať
Profilova fotka
dik ;-)
Odpovedať
za malo :-). rada poradim, ked mozem ;-)
Odpovedať
Ahojte holky, uz sa to krati! tak to uteka a ja zacinam mat paniku uz mesiac cakame na obrucky a vcera mam povedali ze ani nebudu ...,musim si kupit nove topanky lebo som zmenila saty, vsetko mame dotiahnute len do polovice este ani oznamenia nemame vsetky rozdane. Dufam ze vy ste na tom lepsie.Uz mate vsetko?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojček. NIč sa neboj, všetko zvládneš. Obrúčky nie sú problém, pokiaľ nemáš také tenučké ruky ako ja :-D Veď je veľký výber, to ešte stíhate. My už oznámenia máme skoro všetky rozdané, ešte asi 3 mi zostali zaniesť. No a v podstate už máme všetko, ešte dokúpiť nejaké nealko a dorobiť posledné menovky a je to ;-) To zvládneme všetky, uvidíš, hlavne sa nestresovať a tešiť sa na náš veľký deň. Ja sa už neviem dočkať. Aj keď už teraz viem, že určite nebude všetko na 100% a možno sa aj niečo pokazí, ale nevadí, hlavne že sa lúbkame. ;-)
Odpovedať
my mame vybrate uz sme dali zalohu cely mesiac sme boli v tom ze za 10 dni a po mesiaci mam povedali ze nebudu, ze ten u kt. objednavaju neprijma objednavky. nikdy by som si nemyslela ze je toho az tak vela, ked sme sa do toho pustali tak sme si mysleli ze nini problem ved toho nie je vela. a teraz sa ideme s toho zblaznit. a o peniazoch ani nehovorim presahujeme hranicu co som si kedysi myslela ze to bude aj so svadobnou cestou. Kupili sme byt takze sa vsetko toci okolo toho takze sa to vsetko stiha velmi tazko. budete mat darceky pre hosti???
Odpovedať
Profilova fotka
caute septembrovky, tiez sme vcera vecer sedeli s drahym, co este treba doplatit, dokupit a robili sme si sumar nakladov... nasa svadba o 70tich hostoch komplet s fotenim, kamerou atd... bude stat cca 120 tisic... brrrrrrr a to nemame nic extra navyse, polozky su to teda riadne vysoke :-( ale dolezite je, ze sa na to tesime, uz nech je to za nami ;-) a v sobotu si budeme tiez pospevovat krasnu pesnicku ... uz len 22 dniiiiiiiii..... :-D ako darceky budu u nas medovnicky pre stastie - cize stvorlistky zabalene v sacikoch z organzy bordovej a maslovej farby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme na tom podobne. Už sme narátali, že nás vyjde svadba okolo 100 000 sk, ale to akože len našu stranu. Drahý má viac hostí, takže to bude viac peniažkov. Na svadobnú cestu ani nejdeme, lebo už neni za čo a my tiež prerábame byt a všetky zvyšné peniaze idú tam. najviac ma štve že ani nie je náš, len v prenájme, ale bol v takom stave, že sme ho museli trochu prerobiť, aby sa tam dalo normálne bývať a žiť. Darčeky pre hostí som pôvodne neplánovala, u nás to nie je zvykom, ale potom sa to tak rozmohlo, že budeme mať aj my. Kamarátka (suseda) mi napečie malé perníkové srdiečka a vyzdobí ich vo farbe našej svadobnej výzdoby. A vy?
Odpovedať
Profilova fotka
uf matka, 100 litrov len jedna strana, to je tiez dost. Nasich 120 je za obe strany, ale ak mate velku svadbu, ani sa necudujem. My na svadobnu cestu chceme ist, v plane je tyzdnovka v Egypte, ale to musime na nu nazbierat :-D dufame , ze hostia nam nieco nahadzu na tanier ;-) kedze uz byvame 2 roky vo svojom, do bytu vrazat nebudeme.
Odpovedať
My sa splhame na 200tis.je mi s tooho zle. my tiez nepojdeme na svadobnu cestu :-( lebo budeme prerabat byt, my nastastie nas, konecne to dvoch mesiacoch trapenia ze prideme o byt aj o peniaze. Este nemame objednane torty. Kolko budete mat tort? ja som rozmyslala ze objednam perniky a na nich mena, kt by zaroven sluzili ako aj menovky.
Odpovedať
Profilova fotka
tort zatial 5 kusov a tusim aj staci.... radsej viac kolacikov, tie su spratnejsie a aj viac chutia :-p :-p
Odpovedať
matko chce len 2 a ja mam strach ze to bude malo a dali sme 4 kolace na osobu, je hlavny chod, a potom teply a studeny bufet, kt. pozostava s cca 10 jedal a potom kapustnica. mame cca 80ludi bojim sa ze to bude malo. neviem kolko ludia zjedia,....nech je to uz za mnou
Odpovedať
Profilova fotka
my sme dali robiť dve torty, a to preto len dve, lebo u nás je zvykom že rodina v piatok pred svadbou nosí s darmi aj torty a zákusky, takže ja sa skôr obávam, aby som potom ešte týždeň nevyhadzovala torty. tiež máme ako jeden z chodov kapustnicu (tuším po polnoci) :-) Inak máme predjedlo, polievočku, potom bude plnené rezníky kuracie, potom pečené s kapustou a knedlou a kuriatko s ryžou, kto čo chce, potom tá kapustnica a ešte sa urobia aj švédske stoly s hurkami, klobáskami a možno aj prasiatkom.
Odpovedať
nebojis sa ze to bude malo?? mne hovoria ze nie ale bolo by neprijemne keby nahodou ano. Budete brat tortu aj do roboty??
Odpovedať
jee teraz mi volat matko ze uz mame prstienky, konecne
Odpovedať
Profilova fotka
no my kontretne si tortu nedavame piect, vsetky dostaneme :-D uz som sa na to pytala, az nemame na pulte naozaj kvantum tort, tak nech je prehlad. My mame tiez kapustnicu :-D zaciname predjedlom, polievocka + hlavne jedlo, potom okolo cca 22:00 druhy chod a po pol noci kapustnica... podla mna by to malo stacit, nakolko budu na stoloch kolace,korbace aj ovocie.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nebude to málo, lebo z drahého strany je zvykom že rodina nosí aj po dve torty každá, takže ti kľudne môžem poslať z našich :-D
Odpovedať
dakujem :-) mate doma svadobny bedeker??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?