22.09.2007 Máte rovnaký termín svadby?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte budúce nevestičky. Tak sa priznajte, ktorá má taký istý termín svadby aako ja - 22.9.2007? A čo všetko už máte pripravené, zajednané?Alebo je ešte skoro? Maťa
Odpovedať
Profilova fotka
je pravda suzit, ze na nete vyzera vsetko inak ako v skutocnosti ;-) ja mam v podstate dve kadernicky, jednu v Zilne a druhu v Terchovej a kedze svadba bude u nas doma, tak ma bude cesat ta druha, uz sa tesim na skusku, mam kopu nametov :-) dnes som si kupila aj popolnocne, su v albume... pacia sa??? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Prave som kukala tvoj album -- peknučké šiatky. Ja budem mať dlhé bordové - ale to, že ladia do bordovej výzdoby je náhoda....kúpila som ich ešte vo februári, vtedy sme plánovali výzdobu marhuľkovú. Zistila som, že my budeme mať presne také isté pierka ako máš ty....fakt máme asi podobný vkus.
Odpovedať
Profilova fotka
no moje saty tiez nie su az take cervene, ako vyzeraju :-) su tmavocervene, velmi prijemny material, nedalo sa mi urobit lepsiu fotku, prilis vela svetla bolo... tiez mame vyzdobu bordovo-maslovo-bielu, tak som chcela trosku ladit ;-)
Odpovedať
ahojte, pekne su satocky, milujem cervenu ci svetlu alebo tmavu su krasne. Ja si saty kupovat nebudem mam doma cervene saty su pekne a zaujimave kupila som si ich asi cca pred 3 rok.len tak lebo sa mi pacili, este som ich nemala ani na sebe. :-( a vtedy som nemala ani potuchy ze by bude svadba a druhe cerveno - cierne mala som ich na stuzkovej. mam este koktejlky takze neviem ake si dam. ku vsetkym mam topanky takze neni problem zobrat vsetky a vecer ked sa budem prezliekat na ktore sa budem citit a mat naladu obleciem.... ;-) niektore oznamenia som videla aj v salone s matkom tak sa nam moc nepacili. kamarat sa nam vcera ponukol ze nam urobi navrh a dame si to len vytlacit....tak sa tesim..dokonca nam moze zohnat aj kvety. v pondelok som zajednala stan :-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) dik mrkvicka
Odpovedať
Profilova fotka
dnes už len 89 dniiiiiiii :-D
Odpovedať
caute holky, ako sa mate nejak nepisete..... :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ja tu pisem stale :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko :-) Tak vám hrdo oznamujem, že už som inžinierka. Štátnice mám úspešne za sebou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
super ;-) urcite je to skvely pocit, velmi ti to prajem a teda aby si nasla aj uplatnenie a super pracicku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, ďakujem, dúfam, že sa niečo podarí. A je to naozaj super pocit, po toľkom snažení a stresoch :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
;-) verim
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som boli týždeň bez netu....to je ako bez rúk pomaly.... Mata gratulujem, poznám ten pocit, keĎ Ti spadne päťročný kameň zo srdca......Co budeš teraz robiť? Baby, čo nové? My už máme od pondelka svadobné oznamká, už sme aj niektorým dali....teraz sa ideme venovať výrobe etikiet na flaše a menovkám - zasadaciemu poriadku....
Odpovedať
Profilova fotka
;-) ja mam nove saty po polnoci a topanky ;-) a zajtra ideme tiez uz rozdat prve kusy oznamok :-N suzit, preco nemas albumik?? by som sa kukla na oznamka aj na ostatne drobnosti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiftko, album nemám preto, lebo som lenivá vsetko pofotiť.....to je celý problém. Ale niečo vyrobím, určite. :-) Ake satyk si si kupila? Topanky k popolnocnym ja este nemám....
Odpovedať
Profilova fotka
mam v albume :-) mozes pozriet. Topanky mam "univerzalne" teda aj svadobne a necham si ich aj po polnoci... su neskutocne pohodlne :-D a presne podla predstav.... ;-) skus kuknut...
Odpovedať
Profilova fotka
pekne boty - ozaj sa Ti hodia aj aj...videla som, ze mas smotanove samodržky....ja stale vaham, ci si ich kupit - kde ich potom využiješ? ( myslím tej farby? ) ja som uvažovala skôr nad hnedými....
Odpovedať
Profilova fotka
:-D no vzhladom na to, ze mam aj pekny smotanovy korzet, moj drahy povedal, ze si ich mam kupit smotanove a potom mu niekedy budem robit doma radost :-D ked to budem nosit namiesto teplakov :-D ale je pravda, ze telovej alebo hnedej farby su praktickejsie.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak dnes uz len krasnych okruhlych 80 dni :-D
Odpovedať
jee no konecne uz sme si vybrali oznamenie, je fakt peknucke grafiku urobil kamarat a dame to len vytlacit. cerveno - zlate. uz aj vyzdobu mame vyriesenu. vy ako pokracujete v pripravach?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Mrkva my sme už aj začali rozdávať oznamká...My sa teraz zaoberáme výzdobou - robím etikety na flaše na alkohol. A zháňam nejakú kozmetičku, čo ma pekne namaľuje. Fifitko a veru sa to blíži....však leto prejde a bude tu september.... Zajtra je ten magický dátum - to sa bude veľa báb z tohto fóra vydávať.....to počasie im nejak zatiaľ nepraje.
Odpovedať
Suzit maš pravdu počasie je zatial na nič som veľmi zvedavá aké bude v ten "náš"den ,očakávala by som že bude veľmi pekne kedže sme si dali sobáš na 16:00 hodinu pretože sme nad ním premýšlali ked boli tie najväčšie horúčavy a predpokladali sme že tak bude ešte aj v septembri a nepoteší ma ked tak nebude :-S
Odpovedať
Profilova fotka
caute septembrovky s rovnakym datumom... ;-) veru zajtra to nevyzera prave najlespie s pocasim, i ked... podla predpovedi by sa pocasie predsa len malo umudrit a na nedelu uz hlasia letne pocasie... ono je mozno lepsie, ked nebudu mat tropicke horucavy, to sa vsetko topi, vratane make-upu :-) ale zasa dazd a vietor tiez nie su vyhrou v den "D"... tak snad sa nad nimi usmeje aj slniecko a vsetko dobre dopadne... btw... tiez sme uz zacali rozdavat nejake oznamka ;-) a ako mery.maja mame sobas o 16tej ;-) z podobnych dovodov a navyse pred sobasom chceme stihnut fotografovanie ;-) tak nech mame pekne jasne slniecko ... dufam aspon
Odpovedať
Profilova fotka
haloooooooo kocky, co ste vsetky s tymto sypmatickym datumom vymreli? :-( uz to mame za par, dnes 73 dniiii ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojčeeek. Ja som tuuuu. To už fakt len 73 dní? Neskutočne sa to blíži a mne eštťe toľko vecí chýba. Hlavne pre ženícha :o)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Matka inzinierka ;-) veru, dnes 73 dniiiiii a uz je vecer, zajtra 72... heh, pamatam, ked bolo 100, skoro ako vcera, velmi to uteka... inak... my pre zenicha este tiez nic nemame, okrem obrucky teda :-N som tiez z toho trosku smutna,ale slubil mi,ze buduci tyzden pojdeme obehnut obchody hura ;-)
Odpovedať
ahojte holky, nam tiez toho vela chyba, nemame este ani obrucky :-( , dnes sme zohnali cukrarku na kolace. velmi to uteka a ja zacinam mat paniku lebo mame toho velmi malo vybavene. :-( mame malo casu, sustredujeme sa na ine veci a vobec nestihame. asi v pondelok si dame tlacit oznamenia konecne. co vam chyba???
Odpovedať
Profilova fotka
u nas skoro vsetko pre zenicha.... cukrarku uz mam zajednanu, len jej nahlasim pocty ludi. a potom nealko, alko, ale to budem riesit zaciatkom septembra az. teraz dotahujem detaily vyzdoby a drobnosti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nám ešte chýba nealko a v podstate ženích nemá vôbec nič, okrem popolnočného oblečenia. Ja nemám ešte spodné prádlo, a už som zúfala, lebo mám šaty bez ramienok, a keďže mi príroda toho veľa nenadelila, potrebujem dobre vystuženú podrpsenku a bez ramienok a nič mi nesedí, nejako mi to všetko padá. Potrebujem 75 B,ale zatiaľ čo som skúšala, tak mi vôbec žiadna nesedela a padala, už neviem. :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?