22.09.2007 Máte rovnaký termín svadby?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte budúce nevestičky. Tak sa priznajte, ktorá má taký istý termín svadby aako ja - 22.9.2007? A čo všetko už máte pripravené, zajednané?Alebo je ešte skoro? Maťa
Odpovedať
Profilova fotka
my sme sa zhodli aj na oznamkach :-D vybrala som cca 7 variant a na to jedno sme obaja ukazali rovnako , ze "toto to bude" :-D
Odpovedať
tu bol problem farba, material, len na druhu pisma sme sa zhodli. u mna vsetky moznosti boli zamietnute.... dali ste to robit firme? vyzdobu si budete robit, alebo agentura ?
Odpovedať
Profilova fotka
nase oznamka robilo studio Skerak, nemam taku predstavivost, aby som ich vymyslala... to by som musela mat cas, co teraz nemam, lebo sa musim ucit... ale vyzdobu si chcem robit sama s pomocou rodinnych prislusnikov, viem, co a ako chcem,tak to davam dokopy ;-)
Odpovedať
ja mam v nedelu skusku, ale uz mam skoro vsetky davno za sebou, urobili sme si ich dopredu.len tato ma caka. fujj. ja si neviem dat rady s farbou, ta restavracia ma zlte steny a zlte stolicky- ale tato zlta silna. nevadi ze su dva odtiene zltej???
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tiez uz poslednu skusku v sobotu ;-) co sa tyka farby... volila by som marhulovu, broskynovu, isto nie zltu, aby si to nemala prilis "slnecnicove" ;-) alebo nejaky krasny odtien jarnej zelenej.... my mame oslavu v kulturnom dome,sala je okladana drevenym obkladom a na zemi su parkety, bude tam jeden zaves, ten je bordovy, tak som sa aj ja rozhodla pre bordovo-maslovo-bielu kombinaciu....
Odpovedať
bordova, je krasna farba. s tou kombinaciou nic nepokazis. keby som dala inu ako zltu nebude to moc farebne- ine steny, ine stolicky a vyzdoba ina? ja zltu tiez moc nechcem,...ja milujem cervenu, dokonca aj saty som hladala v tej farbe.., no take aby sa mi pacili neboli :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hm, to je vec vkusu, ale ja by som farby isto nemiesala.... ked uz, tak kombinacia max 2-3 odtienov, ktore ale na seba ladia....
Odpovedať
oni maju aj zavesy zlte ;-) ale to mi povedala ze ich daju dole, takze o jeden problem menej. ponukala mi biele navleky, vtedy by som si mohla zvolit farbu ja aku chcem. len keby som si pozicala tie navleky tak by som na nich minula 5000,- a tie peniaze viem aj inak vyuzit...
Odpovedať
Profilova fotka
my tiez nebudeme mat navleky, je to drahe... stolicky maju vysoke a calunene, su pekne, takze je ich skoda obtahovat :-)
Odpovedať
ved prave je to drahe, tam je to moderne zariadene a velmi pekne, vela svetla sa tam dostane kedze jedna stena je presklenna, a to sa mi paci. lebo niekde je to velmi tmave. vadi mi len to, ze tie zlte su ine odtiene.
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, to farebne dotvoris tak, ze sa ti aj ta zlta zapaci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.Mrva vitaj v klube... :-) My sme si oznamká tiež dávali robiť firme - sama by som to nezvládla. Takú techniku okolo seba nemám. Výzdobu sály budeme mať bordovo zlatú - bordová látka stredom stola, bordové kamienky a lupienky na dekoráciu, bordové obrúsky, zlaté vysoké sviečky v sklenených priesvitných skleníkoch - na hlavnom stole budú svietniky trojramenné. Budeme mať aj návleky - biele s bordovou mašľou. A samozrejme,aby som nezabudla, budú po stoloch aj živé kvety - bordové ruže, ktoré moja mamka, ako hlavný aranžér ešte pestuje na záhradke...sála je čisto bielej farby, takže bordová pekne vynikne. MY si výzdobu robíme sami, lebo by sme sa nedoplatili...až na tie návleky,ktoré sme potrebovali, lebo stoličky neboli veľmi pekné....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jeeeeeej suzit, mame rovnaky vkus na vyzdobu saly ;-) nasa bude tiez bordova, biele obrusy, maslove servitky, sviecky bordovo-maslove, kvetinova vyzdoba - asi hortenzie, gerbery a kalie ;-) tiez si ju robime sami, teda hlavne ja sa do toho angazujem. Na stoly mam bordovu organzu a chcela som dekoracne akrylove srdiecka z jednej ceskej webovej stranky a bola som nemilo prekvapena ich pristupom ku mne.... nerozumela som obchodnym podmienkam, tak som im napisala mail, ale zrejme ich to obtazuje niekomu odpisovat, tak v tom zmysle mi napisali "ze udajne nie su dodavatelom pre mna" (cize nemam otravovovat) a to za postovne, balne a manipulacny poplatok chcu cca 550 Kc !!!! len za balenie a postu !!! a minimalny odber pozaduju za 800 Kc... hroza.... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
fifitko, pani, co vlastní sálu, kde budeme mať hostinu, nastastie, výzdobu robieva a veľa vecí má, takže my sme museli zohnať len tie sviečky, servítky no a živé kvietky - tie si zobrala na starosť moja maminka,keďže sme nechceli umelé, co boli k dispozícií....tiež si pomáhame svojpomocne, ako sa len dá, lebo tie sumy, co za vsetko pýtajú...je mi z toho občas zle...taká svadba, ako sa dokáže na maličkostiach predražiť. Tí dodávatelia nevedia, co majú pýtať..a 550 kč ako poštovné je jednoducho zderstvo.
Odpovedať
Profilova fotka
no co sa tyka vyzdoby... aj nasa restauracia ma svoju vyzdobu, len nie bordovu :-) tak to musim riesit inak, zabezpecia mi svietniky, sviecky, servitky, vyzdobu nad hlavny stol, zvysok je na mne... je to vela za to postovne, ked som im to napisala, ze sa mi to zda privela len manipulacne poplatky, tak ma odbili, ze mam nakupovat na Slovensku.....
Odpovedať
Profilova fotka
No ja by som sa im asi vykašlala na hlavu, nič by som od nich nekupovala....u nás sa to nedá nikde kúpiť?
Odpovedať
Profilova fotka
prave zistujem, ci ano.... lebo tie kamienky su naozaj krasne, maju tvar srdiecka, velmi ma oslovili....
Odpovedať
Profilova fotka
Inak, ja som tiež niektoré veci do výzdoby krvopotne zháňala - napr. zlaté sviečky som po pol roku pátrania zohnala len v Košiciach...a človek by povedal, že stačí zájsť do prvého papierníctva. Rovnako biele servítky, potrebovala som rozmer 40 krát 40 - čo tiež nikde okrem Ikei nemali....za všetkým behať ako pako... Možno, keby som nemala toľko času všetko zháňať, kopu vecí by vo výzdobe nebolo.
Odpovedať
Profilova fotka
hm a akrylove kamienky v tvare srdiecka si nevidela??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
haloooo je tu niektoooo? :-)
Odpovedať
ahojte, ako mi je len smutno, ze nemozeme mat bordovu, alebo cervenu :-( , lebo sa to tam vobec nehodi. co uz. Aj nasa restavracia robi vyzdobu len okrem navlekov si uctuje aj vyzdobu a nie male peniaze. kamaratka sa mi ponukla ze mi pomoze, tak to asi zmakneme sami. ale tak ako vy, ze mate uplne jasno ako to bude tak to ja vobec neviem. mama sa ma vcera pytala ako ten den bude prebiehat, a ani to este neviem. Fotite sa pred alebo po obrade???
Odpovedať
ahojte holky.. ktora by ste mala zaujem o kupu svadobnych topanociek? poslite mi IP..mam na predaj.. cislo 39, maslovej farby - vyzeraju skoro ako biele, ahodia sa podla mna aj k bielym satam,ak netrvate na tom, mat snehovobiele topanocky.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mrkva: my sa fotime pred obradom :-)
Odpovedať
o kolkej mate obrad??
Odpovedať
Profilova fotka
o 16-tej ;-) cize casu dost predtym :-) nechceme odchadzat z hostiny potom, tak vsetko vybavime predtym
Odpovedať
my o 16.30. a to je dost neskoro,takze tiez asi pred, ja som len chcela aby ma moj matko videl az v kostole. nevies nahodou ci sa niekto fotil jeden den pred alebo po??
Odpovedať
Profilova fotka
moj je tiez Matko :-D nasi priatelia, co sa brali minuly rok, sa fotili po obrade, sobas mali 15:30 a fotili sa okolo 17tej... po obrade prisli do saly, dali si pripitok a predjedlo, zatancovali prvy tanec a potom odisli na fotenie a ostatni tancovali... ked sa vratili, podavalo sa hlavne jedlo.
Odpovedať
mkrva boli tu dievcata co sa fotili myslim v piatok, alebo v pondelok, pred a po obrade..ale uz si presne nespomeniem na nick..cosi sa mi mari ze cestovatelka, ale skus cez vyhladavanie..zadaj si fotenie v piatok alebo nieco podobne
Odpovedať
diky, ked maju skorej obrat tak sa da fotit po, ale uz tak neskoro a vecera sa mam podava o 18.00 alebo 17.30 a to uz nemusi byt slniecko,.... a to je aj tak uz cas na zabavu, tak preto uvazujem o jeden den pred alebo po. ved saty sa poziciavaju od piatka do nedele. tak cas by bol. a kedze fotograf je rodinny priatel tak neni problem.... dakujem za rady :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-o nechcela by som den po :-) to nema clovek uz taky pekny uces ani make-up a je rozbity po oslave
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?