22.09.2007 Máte rovnaký termín svadby?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte budúce nevestičky. Tak sa priznajte, ktorá má taký istý termín svadby aako ja - 22.9.2007? A čo všetko už máte pripravené, zajednané?Alebo je ešte skoro? Maťa
Odpovedať
to je tiez pravda, ale zatial co som mala vlasy ako na stuzkovej vydrzali mi perfektne aj do druheho dna naozaj velmi dobre to drzalo. a to som aj spala v nom. a ked nepojdem vobec spat a potom hned rano ako vykukne slniecko sa pojdeme fotit. make - up si viem urobit aj sama alebo kamoska, jedine co moze byt nepekne je vycerpany pohlad. o je fakt..... :-) a to si viem zivo predstavit ked pridem rano domov...po nejaked oslave to by teda na tych fotkach nebolo pekne
Odpovedať
Profilova fotka
;-) moji rodicia sa tiez fotili pred sobasom a su spolu 25 rokov... :-) takze nejak neverim na poveru, ze ked vidi zenich nevestu pred sobasom, ze to nosi smolu.... ja si myslim, ze by ma nemal vidiet skor ako v den svadby a ci to bude o par hodin skor pred sobasom, uz nie je take zle :-D
Odpovedať
tomu ani ja neverim, mne sa to len tak paci. aj a oltaru idete spolu?
Odpovedať
zle som sa opytala, idete spolu alebo ta vedie otec?
Odpovedať
Profilova fotka
bude ma viest tatino a pojdem ako posledna. prvy pojde zenich s maminou, za nimi hostia a ked sa vsetci usadia, pojdem sa s tatkom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... fifitko, co si sa vcera pýtala, také srdiečka tam veru nemali...ja som tiež po takých veciach pokukávala. My máme tiež obrad o 16.00 hod a fotiť sa ideme o 11.30 - 13.00 hod. Tiež neverím poverám a k tomu budem mať maslové šaty, nie biele....viesť ma bude tiež otec, scenár máme podobný... :-)
Odpovedať
mna bude asi brat, ale o tom este nevie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Skoda, ze nemám brata. To je milé...
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ja mam tiez len sestru, ale tesim sa na to, ze to bude tatko :-) aj on sa tesi... inak suzit, tiez mam maslove saty :-)
Odpovedať
keby som si mohla vybrat tak by som tiez chcela tatka :-( uz mate naplanovany scenar celeho dna???
Odpovedať
Profilova fotka
scenar ani nie... vzdy je to viac-menej iste, rano kadernicka, kozmeticka, obliekanie do siat, schadzanie hosti, k obedu sa pojdeme fotit, potom po mna pride drahy s rodinkou, odvlecieme sa do kostola, bude sobas, po sobasi pojdeme na hostinu a tam sa budeme bavit, pit a jest :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Scenár ešte nemáme presne, ale pokúsim sa ho aspoň čiastočne načtnúť: o 7.00 - idem ku kaderníčke, o 9.00 ku kozmetičke,10.30 - 11.00 obliekanie, 11.15 odchod na fotenie so ženíchom, 11.30 - 12.00 fotenie interiér ( ateliér ), 12.00- 13.00 fotenie exteriér - zámok, 15.30 - príchod ženícha po mňa ( ešte neviem, či budeme mať klasickú odobierku..) 16.00 obrad na zámku, 16.30 gratulácie, 17.00 -17.30 odchod na Vígľaš, kde bude hostina okolo 18.00 - 18.30 večera, od 21.30 teplé švédske stoly, 23.30 prezliekanie do kroja na vykrúcanku , 0.00-1.00 vykrúcanka, 1.00 kapustnica, studené švédske stoly do rána. Časy sú zatiaľ len orientačné - chceme ešte krájanie torty - to zatiaľ neviem kedy, rovnako aj únos - ten niekde pred polnocou... čítanie svadobných telegramov nebude, tie si v kľude prečítame doma po svadbe. Do scenára ešte musíme s kapelou a starejším zakomponovať nejaké hry ( program ), na ktorých sa vopred dohodneme...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-o to je skvely program ;-) u nas podobne, aj casovo, akurat mi nemame teple svedske stoly ani studene, ale druhe menu (po hlavnom) a popolnocnu kapustnicu ;-)
Odpovedať
ja mam hudobnu produkciu a velmi sa na nich tesim, pocula som len dobre referencie takze vela od nich ocakavam. urobia mi scenar, povedali ze nas naucia aj tancovat...matko je polienko :-) takze si nejake starosti nerobim so scenarom, slubili mi pomoc pri vysluzkach, bude davat pozor v kuchyni na personal, usadzani a moderovat cely program budu...tazke aj hry... o papani ani nehovorim uz sa tesim urcite priberiem za jeden den 20kg od dobrot... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mrkva mas zivu kapelu? Aj my budeme mat : chlap a zena, zohratá partia, spolu so starejším robia zábavu aj hry, sú dobre zladení, každý vie, čo a kedy má robiť.... :-) Čo sa týka jedla, ja sa poznám, budem v takom strese, že budem rada, ak dostanem do seba aspoň prvú večeru a kúsok svadobnej torty.....vždy pri stresových situáciách nedostanem do žalúdka nič...pred štátnicami dva týždne som bola len na ovocí a džúsoch, čo mi nechutilo. Schudla som vtedy 5 kilo.... fifitko, nejak máme veľa vecí podobných... :-) :-)
Odpovedať
nemam zivu kapelu, je to Dj muz a zena, muz hraje a zena moderuje cely program. ini su tiez zladeni. ani ja v strese nedokazem nic zjest ale to co tam bude chcem ochutnat, nenecham si to ujst. ako citam niektore tie prispevky je mi zle, niektore su take zlostne .... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja ked som v strese, tak veeeeeeeeela jem :-p ale mam dost vypasovane saty, do ktorych si nemozem dovolit pribrat, tak si musim davat pozor.... tiez mame DJ + jedneho jeho partaka navyse, co robi zabavu, ked som bola na sesternicinej svadbe, boli super, preto sme si ich zajednali... inak mrkva: moj Matko tiez nevie tancovat, este tak na moderne a sladacik, ale valcik mu nic nehovori... sme dohodnuti, ze cele leto trenujeme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiftko, asi máloktorý chlap vie tancovať spoločenské tance....my budeme tiež skúšať, ale stačí týždeň pred svadbou, aby to drahý nezabudol.....
Odpovedať
Profilova fotka
heh, myslim, ze u nas bude jeden den malo :-D
Odpovedať
este ho tym nechcem zatazovat, lebo nemame vela casu, skola, kupa bytu, prerabra bytu, matko a ja menime robotu, kt. bude velmi narocna na cas, a matko zacne chodit na dlhe sluzobne cesty. budem rada ak zariadime svadbu. ale spolieham sa na nho ze mu tiez tyzden bude stacit - skor bude musiet :-) aspon aby sa vedel pohybovat. mate uz vybavene byvanie?
Odpovedať
Profilova fotka
my byvame vo vlastnom uz 2 rok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juhuuuuuuuu je to niekto s týmto dátumom? dnes to mame za 99 dniiiiiiiii :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu dnes nakukla...veru, fiftko, blíži sa to. My bývame už tri roky spolu, ale vo vlastnom ešte nie....tento rok snáď kupime konečne bytík....
Odpovedať
Profilova fotka
x-) vlastný "bejvak" je nalepsia vec na svete ;-)
Odpovedať
ja sa uz tak tesim ako budeme zariadovat byt.... my sme spolu zili cca 3 roky u nas, ale teraz kazdy doma a po svadbe sa spolocne prestahujeme...to sukromie je skvele.
Odpovedať
Profilova fotka
;-) drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. No, my sme mali mať už včera oznamká a stále nie sú, vraj nebudú ešte ani tento týždeň....no šťastie, že si ich dávame robiť skoro, lebo keby bol už september, tak by som mala riadne nervy... Naštvala ma dnes kaderníčka, čo ma mala česať na svadbu - mali sme skúšku účesu dohodnutú- povedala mi, že soboty nerobí a nemá kde nechať dieťa....hlavne, že to pred mesiacom ešte nevedela...tak ma držala v šachu. Môžem zháňať niekoho iného teraz.
Odpovedať
no to s tym kadernikom to nieje prijemne . najst dobru kadernicku je problem, pocula som ze kadernici su lepsi....no neviem ci je to pravda, ale pojdem k jednemu. vela stasti pri hladani. to mas stastie aspon mas vybrate oznamenia, mne sa nic nepaci, som zrusila objednavku a neviete kde zohnat PEKNE oznamenia??? cely internet som presmejdila a nic, nebole oznamenia co by sa mi pacilo a ani mojmu drahemu.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
moja kadernicka je velmi ochotna a vyborna zienka, salon ma blizko nasho domu, hned oproti ;-) nerobi jej problem cesat nevesty v sobotu, aj ked ma tiez deti. Uz ucesala vela neviest podla predstav, tak som zvedava, co urobi so mnou na skuske, mam sa zastavit niekedy v lete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, zajtra sa idem dohodnúť s novou kaderníčkou - tak dúfam, že sa nezľakne. Ono je problém v tom, že ja nemám svoju kaderníčku - ako väčšina báb tu na fóre. Potom je ľahká dohoda, keď kaderníčka pozná Vaše vlasy roky, rovnako aj Vás....mňa zvykla strihať kamoška - ale na svadobný účes si netrúfa, hoci je kaderníčka...tak musím teraz hľadať. A ja nechcem tuctový účes, takže to bude ťažké. mrva - my by sme si z internetu ani oznamko nevybrali - naživo v albume vyzerajú úplne ináč, ako cez net - dosť to skresľuje....som zistila, že aj naše, čo máme vybraté je aj na nete a tam sa mi až tak nepáči. Tiež sme si dlho nevedeli vybrať - nechcela som ani nejaké jednoduché, ani nič s fotkou, ako si teraz dávajú robiť , ale ani nič extra drahé...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?