August 2010

6. júl 20123930
  • tak uvidime ako sa to rychlo podari 😎

• ajojte baby aj ja som tu davno nebola 😃 my uz tiez mame svadobnu cestu absolvovanu 😃 doklady zmenene, len som mala dilemu aky podpis hodit na doklady kedze ho dost casto pouzivam a aby mi sedel s tym co bude na vsetkych dokladoch. ale uspesne som to zvladla, len mazelik sa mi smeje ze sa nepodoba na nove priszvisko 😃 😃 😃 my si este nechavame s bambinom trosku casu a drzim vam vsetkym palceky nech sa vam to podari 😃
    lea som si pozrela vase foto, peknucke 🙂 😉

• Jej ahojte, chodieva tu este niektora augustova 2010?

• Sponzor fóra
  • Ahojte, ja som tu zavitala po dlhej dobe, ci tu niekto prispieval 🙂 a pozeram ze nikto nic... tak sa chcem aspon pochvalit, ked sem niekto zavita, ze sme prave zacali siesty mesiac cakania na nase drobciatko 🙂 ma sa narodit zaciatkom augusta, tak sa stale smejeme, ci to nahodou nepocka do 14.08.2011, na prve vyrocie nasej svadby 🙂

• jej, to je pekne, my sme mali zase zasnuby 28.8.2009, svadbu 28.8.2010 tak sme sa smiali ze dieta budeme mat 28.8.2011 😃 ale dieta sa asi takto planovat neda, tak si este pockame.... 😉

• ahojte, ja som sa vydavala 21. augusta 2010 a na prve vyrocie sme krstili nasho syna 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov