August 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojky . Chysta niekto svadbu v takomto roku a mesiaci ????? :-)
Odpovedať
1
13
14
tak uvidime ako sa to rychlo podari 8-)
Odpovedať
ajojte baby aj ja som tu davno nebola :-D my uz tiez mame svadobnu cestu absolvovanu :-D doklady zmenene, len som mala dilemu aky podpis hodit na doklady kedze ho dost casto pouzivam a aby mi sedel s tym co bude na vsetkych dokladoch. ale uspesne som to zvladla, len mazelik sa mi smeje ze sa nepodoba na nove priszvisko :-D :-D :-D my si este nechavame s bambinom trosku casu a drzim vam vsetkym palceky nech sa vam to podari :-D lea som si pozrela vase foto, peknucke :-) ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Jej ahojte, chodieva tu este niektora augustova 2010?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, ja som tu zavitala po dlhej dobe, ci tu niekto prispieval :-) a pozeram ze nikto nic... tak sa chcem aspon pochvalit, ked sem niekto zavita, ze sme prave zacali siesty mesiac cakania na nase drobciatko :-) ma sa narodit zaciatkom augusta, tak sa stale smejeme, ci to nahodou nepocka do 14.08.2011, na prve vyrocie nasej svadby :-)
Odpovedať
jej, to je pekne, my sme mali zase zasnuby 28.8.2009, svadbu 28.8.2010 tak sme sa smiali ze dieta budeme mat 28.8.2011 :-D ale dieta sa asi takto planovat neda, tak si este pockame.... ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
ahojte, ja som sa vydavala 21. augusta 2010 a na prve vyrocie sme krstili nasho syna :-)
Odpovedať
1
13
14
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?