August 2010

6. júl 20123930

Ahojky .
Chysta niekto svadbu v takomto roku a mesiaci ????? 🙂

• jasne...28.8.2010 🙂

• asi sme len dve... 😐 aj ked to v zozname vyzera inac...

• Ahojky, tak prave sme sa predbezne dohodli smojim drahym na augustovom datume buduceho roku , uvidime, ako budeme stihat s financiami aj pripravami 🙂|

• Sponzor fóra
  • Ahojky baby ja som sa tiez s mojim dohodla na auguste 2010 je to sice este daleko ale ani neviem poriadne kde mam zacat 😃

• ahoj janussska, ano je to poriadne daleko, ale cas leti neuveritelne rychlo, tak bude mozno dobre zacat aspon s hladanim inspiracie, myslim, ze na tejto stranke s tym nebudes mat problem 🙂

• ozaj, uz som si urobila maly albumcek, moje predstavy, co by malo ako vyzerat 🙂

a dokonca sme si uz vybrali aj nas prvy manzelsky tanecek, na tuto pesnicku ----

• Ahoj greyeyes pesnicka je velmi pekna dala si mi chrobaka do hlavy.....aj ked ja som si vybrala skor z rozpravky tri oriesky....a duufam ze tato stranka a aj nejake baby mi pomozu

• cha, a ty si zase dala mne, lebo tri orisky su nadherna piesen co spieva bartosova take romanticke 🙂 😉

• noo to odporucam pocula som to na jednej svadbe a bolo to krasne take nadherne rozpravkove....

• caute baby...
    uz mate aj nieco zajednané? my mame zatial salu, hudbu, kameramana, ktorý nas aj nafoti a maminka postupne skupuje alkohol...vieme aj v ktorom kostole sa chceme brat, ale nahlasit si to pojdeme az zaciatkom roka...
    uz mame teda menej nez rok, takze je najvyssi cas pustit sa do príprav... 🙂

• Ahoj noo my nemame este nic lebo neviem ci najprv salu alebo kostol vybavovat

• my asi v kostole svadbu mať nebudeme.

• ja zasnem asi vybavovat salu a saty az pom novom roku, este si musim upravit postavicku, aby som vyzerala co najlepsie 🙂))

• noo to by som aj ja chcela vsetko planovat po novom roku...ale kazdy strasi ze je toho vela a treba cim skor....a chcela som sa opytat vy budete mat na svadbe zivu hudbu ci DJ-a

• ja mam tiez august 2010. strnasteho...celkom fajn datum aspon myslim 🙂))

• Sponzor fóra
  • Ahoj katus87 krajsi datum si si ani nemohla vybrat hehe

• Baby z presova....potrebujem najst jednu dobru salu v presove no neviem aku poradte.....

• ahojte,
    aj my to mame s priateľom na druhy rok v auguste 🙂 mame už aj zajednany termin v kostole na 21.8.2010 🙂
    tešim sa veeeeľmi...a teraz pomaly začiname riešiť nejaku salu alebo reštiku🙂

• ahoj anicka9 mas krasny datum sobasa...aj ja planujem 21.8.2010 na moje meninky tak vela stastia

• Ahoj Jani, my budeme mat zivu hudbu...
    neviem, ako je to u vas, ale nam bolo lepsie najprv vybavit salu a kostol sa bude az zaciatkom roka, ked sa zacne robit zosit na fare na zapisovanie... a keby som cakala na vybavenie kostola, potom by som uz asi nemala tu salu, ktoru chceme...

• ahojte, tak ja sa ku vam pridavam, my mame svadbu 21.8.2010, my už mame všetko vybavené, lebo svadbu sme mali mať teraz o mesiac. takže už mame všetko okrem výzdoby🙂 my máme tiež živu kapelu a hraju veľmi dobre, tak sa už teraz tešim na t skvelu zabavu

• caute baby, aj my mame datum svadby 28.8. a uz mame objednanu salu, hudbu, kameramana a aranzerku.

• no ja moc nechcem zivu hudbu, asi namixujem nejake cdcko podla gusta mna a draheho a trosku to smrcnem aj starsou hudbou a pustim naplno cez hifinu 🙂 nebude problem ju do saly, kde to planujeme mat, v jednom kulturaku, doniest, vybavime aj pohostenie z jednej blizkej restauracie a casnikov, aby nas dosli obsluhovat, ale najradsej som, ze si to tam vyzdobime podla seba sami, aj kolace si mozme doniest aj vselico sami, kameramana bude robit niekto z rodiny takze o vse bude dobre postarane hadam 🙂

• jancah...ako ze ste mali mat svadbu teraz o mesiac? museli ste to prelozit?...ja si neviem predstavit, ze by som musela prekladat svadbu o rok neskor. keby o rok skor, tak to este hej...ja by som sa najradsej vydavala aj zajtra 😃 ...

greyeyes...my sice mame salu, ale keby sme chceli, mozme si vyzdobu robit aj sami. a samozrejme, ze kolace, alkohol, nealko si donesieme svoje. oni nam budu len varit a obsluhovat...

• ano museli sme to preložiť, lebo mi zomrela svokra, drahého mamka. 😞 ja by som chcela tiež teraz, ale nedá sa. jedno je mi veľmi ľuto a to, že to teta už nezažije, aj keby to bolo teraz 😞

• no tak to naozaj vazny dovod...😞...nechcela by som zazit...

• Ahojte,
    tak aj ja sa pridavam k augustovym nevestickam.
    Vladkulienka: ja mam ten isty termin svadby 🙂
    Janacah: to je mi luto, uprimnu sustrast

• ahojte, tak aj ja sa k vam pridavam... my budeme mat svadbu tiez 21. augusta a tiez na moje meninky 😃.
    a zatial mame zajednanu salu iba...

• ahojcek, aj my planujeme svadbu na 28. augusta ...
    jaaanuska uz mas vybratu salu?

• čafte baby, my máme 28.8 Už Mám sálu, včera som podpísala zmluvu s kameramanon, nabudúci týždeň mám stretko s Dj-om , fotografku budem mať asi kamošku a ešte musím čeknúť kostol 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov