Dátum svadby 5.5.2012

22. apr 2012100

haloooooo

• @danielamal  my máme 😃 😃

• @nikayla  to je super sa teším no je to veľmi narýchlo...a vy od kedy viete termín?

• aj my mame
    😉

• Sponzor fóra
  • @roniq  
    a už máš všetko zabezpečené a kde máte? Odkial si?

• @danielamal  myslim, ze uz mame takmer vsetko. Uz iba nejake drobnosti. Som z Trencina a tu sa to aj vsetko odohra 😉 Preco pises, ze je to narychlo?

• lebo sme len asi pred mesiacom a pol vybrali datum he....tak je to dost take rychle....a este sa neviem ani pre saty rozhodnut mam dvoje zatial favoritky a neviem ktore a este v stredu idem skusat do Lucenca dalsie troje tak uz som mimo z toho ze ktore....

• @roniq   lebo sme len asi pred mesiacom a pol vybrali datum he....tak je to dost take rychle....a este sa neviem ani pre saty rozhodnut mam dvoje zatial favoritky a neviem ktore a este v stredu idem skusat do Lucenca dalsie troje tak uz som mimo z toho ze ktore....

• @danielamal  my sme zasnúbení od 23. 5. 2011 🙂 čiže rok sme mali na prípravu...

• @nikayla  tak to je lepšie ako mesiac a pol...he

• @danielamal   neboj, urcite to vsetko postihas 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov