Dátum svadby 7.9.2013

16. júl 2013120

Tak ako ste na tom nevestičky???? 😉

• @danalovicova  tiež mám ten termín...vybavovanie je pozvoľné 🙂 sála, menu, výzdoba, kostol, farár, šaty, topánky, dj, fotograf, pozvánky+menovky+oznámenia+pierka si budem robiť sama...ďaľšie veci sú podohadované a v štádiu riešenia...v podstate pohoda 🙂 😎

• @tintini  ja asi tak isto skoro všetko máme a také maličkosti len riešime 🙂)) a oznámenia si robím tiež sama......

• @danalovicova  buduci tyzdem poriesme aj obrucky...nieco vyrobim. ...idem kozmeticke...kadernicku a kozmeticku mam uz tiez zahlasenu...no stress 😎

• Sponzor fóra
  • väčšina vecí je zariadených 🙂 tak pozvoľna a veľa vecí sa bude riešiť aj tak na poslednú chvľu 😉

• @lujziana  a určite aj na niečo zabudneme,to by sa hádam ani nerátalo 🙂

• no ja tiez tak ako vy baby, teda zakladne veci su, obrucky uz tiez mame a teraz robim pomaly veci na vyzdobu, Dani vsimla som si ze si zo Zvolena, ja po svadbe uz tiez budem aj oficialne🙂

• @drobculienka  nie niesom zo Zvolena,tam budeme nmať len svadbu bývame v BB.... 🙂

• 🙂 BB mi je tiez blizka studovala som tam a aj pracujem🙂

• @drobculienka  no super BB je krásne mesto 🙂

• Je tu niekto, kto bude mat svadbu -obrad v Kostole vsetkych svätych v Bytci? 7.9.2013 ?

• vacsina veci je vybavena, buduci tyzden mame v plane komplet obliect zenicha a potom doriesit oznamenia, alko a nealko... A snad hotovo... 🙂 Tak prijemne vybavovanie nevesticky a nezabudajte si to uzit... 😉

• Ahojte nevesticky. 🙂 Ma niektora svadbu v Dome sv. Martina v Bratislave?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov