Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ludika25 Ja som si volala zivu hudbu. Jeden z nich je mamkin byvaly majster z prace a poznam ich velmi dobre. Hraju naozaj super a nemaju velke prestavky a neopiju sa mi. Oni niekedy v piatok alebo sobotu haravaju vo Vege na Novom Juhu. Ale neviem kedy tam hraju. Skupina sa vola Alfa. Ked budes chciet tak to zozeniem cisielko. Ja Dj nechcem. Ziba hubda je lepsia.
Odpovedať
Ahoj, hlásím se do června 2010. Máme vybraný termín 13.6. A zatím máme rezervované místo na hostinu, místo na rozlučku a fotografku. :-)
Odpovedať
Misicka ahoj...13.6.????A nie je to nedela nahodou?My mame 12.6. -v sobotu ;-) Kaculiatko posli mi prosim cisielko na tu skupinu, ked sa ti ho podari zohnat-este som ich nepocula hrat,lebo vo Vege som este nebola :-| A kde mas svadbu? Katuska,ja som si tie gelove vlozky kupovala u Batu a neviem ako sa volali ale nosim ich uz dva roky a velmi mi pomohli na promociach!Len v predajni by ti mali poradit,kde presne si ich mas zalozit,aby splnili svoj ucel-mne ich tam presne vlozili,tak aby bolo dobre.
Odpovedať
Ahojte, tak už som späť. Predĺženýn víkend a promócie mám za sebou a vidím, že ste nelenili :-D Škoda, že ste o tých gélovkách nezačali písať skôr, mohla som ich fakt na tých promóciách použť, leb to 3 hodinové státie na pódiu bolo fakt o nervy. To bolo asi fakt horšie, ako tancovanie v nich :-( Vítam nevestinku aj mišičku, a prajem aby prípravy išli hladko a bez problémov.
Odpovedať
Profilova fotka
Mucinka vitaj doma :-D Baby ja som dnes mala pohovor, tak sa aj celkom tesim, posunuli ma dalej. No som zo seba velmo nestastna lebo som taka nedrava a rozpacita"persona"...ach jaj.... :-( m ja sa v tomto asi nezmenim....stale budem posobit tak ukriknuto .........furt som taka ked niekoho nepoznam :-| Je to na figu....prosim nejaky navod ako to zmenit! Baby mali ste podobny problem? Mate nejake psycho rady? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Mucika: Gratuluju k promoci. Tak máš diplom konečně doma! :-) Katusska: Vím přesně o čem mluvíš. Měla jsem to úplně stejně. Nebo možní horší. Ještě v 16 jsem nebyla prakticky schopna jít do obchodu, abyh tam náhodopu nemusela mluvit. :-| Ale pak jsem začala hrát divadlo. naprosto amatérsky s lidma, který to taky v životě nezkusili a něco se zlomilo. Ne že bych nebyla vystersovaná, ale už jsem schopná komunikovat a na pohovorech pravidelně postupuju do druhých kol :-D
Odpovedať
Katuška ahoj moja. No ja Ti viem dať len takú radu, čo si vždy hovorím ja, keď som bola pred takouto skúškou. Musíš sa hlavne sama seba presvedčiť o svojich kvalitách a keď to sama o sebe vieš, treba si vždy povedať, že nemáš čo stratiť, keď dáš zo seba všetko a prezentuješ ich v tom najlepšom svetle. A niekedy treba odhadnúť toho druhého a trebárs si predstav, že je to tvoj bývalý učiteľ, poznáte sa, ale dlho ste sa nevideli a chceš mu prerozprávať, o svojich kvalitách a prevedčiť ho o nich. Neviem to tak presne popísať, ako to robím, zatiaľ to na 3 pohovoroch z troch bolo úspešné, takže to skús. A vždy pred vstupom do tej budovy, kde máš pohovor si jednoducho povedz: Som super a nemám sa prečo stresovať, som skvelá a dokážem im to.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,tak zatial mama zarezervovane miesto svadobnej hostiny v Beladiciach na 12.06.2010,zatial aspom nieco.Neviete mi poradit nejakeho/ku fotografku,kameramana?
Odpovedať
Profilova fotka
Baby dakujem za rady. Amaterske divadlo asi do druheho kola pohovoru nezalozim ;-) ale pokusim sa nejake tie psycho metody uplatnit ]-( Najhorsie na tom je, ze niekedy ani nemam pocit ze som prave vystrasena alebo co ale posobim tak...to je z casti aj mojou povahou, ze chcem vsetko naraz v 1sekunde, potom panikarim, som rozpacita...ale uz sa lepsie pripravim, hlavne na anglicke temy...dufam ze sa to podari a od septembra budem robit... =-) to by bolo skvele vybavit si to takto este pred statnicami :-D aj ked som uprimne zvedava ako dlho to so mnou najblizsi zamestnavatel vydrzi...kamen urazu -skola :-| ufff.....uvidime. mucik, pozri moje nove topanosky, co ty na ne?este doma nie su, su objednane.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Možná by sis mohla zkusit udělat seznam věcí, na které se tě můžou ptát a připravit odpovědi v bodech. Tak dostanes strukturu a nebudeš chtít říkat všechno najednou. A před odpovědí se pořádně nadechni a dej si čas. není to závod v rychlosti reakce. Naopak ta odmlka působí dobře. Říkat si, že jsem super jsem zkoušela, ale to mi moc nefungovalo. Prostě jsem tomu nějak vnitřně nevěřila. Ale ty určitě jsi. :-) Takže držím palce a dej vědět jak jsi dopadla.
Odpovedať
ahojte :-) Tak som sa sem zase po dlhsej dobe dostala. Muci: tak uz si oficialne titulovana: Supis ;-) Ako bolo v aquaparku? Dala si aj za mna ten tobogan, xi? Katus: drzim palce. Ja som na tom teraz tak podobne. Sice som bola len na dvoch pohovoroch, z ktorych o jednom som na sto pro vedela, ze je to len tak naooko robene, ze to miesto uz niekto ma. Na pohovore to bolo ocividne ]-( No a ten druhy, tam som isla do druheho kola, to prebieha este cely tento tyzden, tak cakam keby to uz skonci a ci sa ozvu. Ale bola by som rada. Ja som napodiv nervozna nebola. Neviem co mi bolo, lebo vacsinou taketo veci prezivam, ale teraz nic. Mozno preto, ze som si povedala, no co, dalsi pohovor, bud alebo. Ina moznost nie je. A vsetko su tam taky mladasovia ako ja, tak mi to mozno neprislo az take stresujuce. Neviem ti v tom bohuzial poradit, musis sa sama nejak dat dokopy pred tym ako vstupis do budovi. A tak ako aislin hovori, priprav si doma odpovede na otazky, ved personalisti sa stale pytaju to iste, ci je to slovensky alebo anglicky pohovor. Nebudes musiet priamo na miesto rozmyslat a chaozit ;-) Inak, pomaly sa zacinam rozhliadat po vecickach na svadbu. Len budem musiet asi kamosku pootravovat nech mi to do uk poobjednava a donesie, ked pojde na sr, lebo bohuzial, na sr dovoz nerobia. Zatial nic nove, prstienok nist, nejake vacsie riesenie svadby tiez nie...neviem kedy sa rozhybeme obaja :-|
Odpovedať
ahojte, tak prijímam vaše pozvanie(vyzývateľky sa tiež vydávajú 5.júna, ako som pozerala:)) a pripájam sa do rozhovoru:) mima:nebuď smutná, on čaká s tým prsteňom na nejakú super príležitosť, aby ťa čo najviac prekvapil....a ked vidí, že ty s tým vôbec v najbližšej dobe nerátaš, tak vtedy to príde:)))) ja som s prípravami na tom ...no čo ja viem....tak už mame rezervovanú sálu, kameramana a fotografa, ktorým treba ešte zaplatiť zálohu, aby nám držali termín, no aj hudbu už mame....no a to je asi všetko...ale ako sa poznám, tak najväčší problém bude so šatami.....a kedy vlastne by bolo najlepšie pochodiť po sálonoch a niečo vyskúšať???lebo sa bojím, že ked poviem,že sa vydávam až o rok, tak na mna bude tie tety v sálone zazerať, že čo tam tak skoro robím....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja by som so satami rada vydrzala do novembra, mozno oktobra....aj to je este skoro :-N podla mna teda...dufam ze na mna nebudu zazerat ze ci nemam ine veci na praci ako chodit po salonoch.teta v salone do kt. by som rada zavitala mi povedala ze 6-8mesiacov pred svadbou je take primerane...ze ma nevesty co chodia vyberat saty 3mesiace pred svadbou...raz som tam volala aby som sa opytala na ceny atd
Odpovedať
jajar: ja z toho nie som smutna. Uz to nejak tak preslo, viem ze ho dostanem, len neviem kedy :-D Termin na svadbu uz mame, par veci mame uz tiez zajednanych, tak to hadam chlapec uz nebude natahovat, xi xi ;-) A tymi satami...ja som bola pred par dnami s kamoskou v svadobkach, bola pozerat saty a zhanala doplnky nejake, lebo v PB nic nemaju a ver ci never, natiahli tam do saticiek aj mna. A ta holka v salone sa vobec nepozerala na mna, ze ci mi nesibe, svadba za rok. Normalne ma narvala hadam aj do desiatich siat, aj ked som jej povedala, ze to ma este cas, a urcite si nebudem nic rezervovat. Zlata bola. A potom, moze ti to to byt jedno, nech kukaju kolko chcu. Kazda nevesta si chce najst svoje vysnivane saty a to sa ti nepodari za tyzden. Treba salony obehnut, poskusat...aspon budes vediet aky typ siat ti pasuje a kludne potom pockat do novej kolekcie buduci rok. Ja som tymto jednym skusanim zistila, ze mi vobec nesedi taky ten "puf puf" styl siat, ktore sa mi pacia a ze mi lepsie sedi uplne nieco ine.
Odpovedať
Profilova fotka
ludika25 Tak my mame 05.juna v Redute na námesti. Uz ju máme rezervovanú a vyplatenu zalohu. tak ked budem volat s mamkou tak ju poprosim ciesielko a poslem ti cez IP. A vy kde budete mat svadbu? A este sa opytam mamky kedy budu hrat vo vege a dam ti vediet a budes moct sa ist na nich pozriet.
Odpovedať
tak ja s tými šatami počkám aspoň do septembra, predsa už nebude až tak horúco a možno sa budú aj lepšie skúšať, ....ked ja som bola zo začiatku presvedčená, že budem šaty kupovať z ukrajiny, ale ked sa strašne bojím dvoch vecí: že ked tam pôjdem skoro, tak si kúpim, také čo sa mi v tej chvíli budu páčiť, ale do svadby sa mi omrzia a nebudú zdať pekné, alebo príde iná kolekcia, síce za tie tri štyri mesiace sa to až tak zmeniť nestihne, ale tak... no a druhá vec, že zase nenájdem vôbec žiadne šaty, lebo ja nechcem také staromódne nasťahované na každej strane, aby som vyzerala ako na torte, lebo nesom najchudšia...no a potom už bude neskoro na rezervovanie pekných šiat zo salónu, lebo tie naj už budú povyberané....tak teraz neviem čo mam robiť...či si do istoty rezervovať šaty a potom po prípade zrušim rezerváciu, aj ked prídem o prachy, ale mam istotu, že ak nič nenájdem na UK tak sa nič nedeje??????????
Odpovedať
Profilova fotka
Ja se na saty chystam pristi tyden. (teda pokud do toho svedkyni neco neprijde). Potrebuju vedet, jaky typ satu mi sedi. Chci si saty nechat usit u svoji svadleny a ta je hrozne vytizena, protoze sije pro muzikaly. Tak se ni chci co nejdriv dohodnout.
Odpovedať
kaculiatko88 jajar1 aislin To sa nám to teda rozrastá 5.6., čo? :-D Z toho sa fakt teším. Holky mňa teraz fakt dosť začalo trápiť, že poznám 2 holky, čo teraz zrušili svadbu, lebo zomrel noiekto blízky z rodiny. Bojím sa načreť do tejto témy, lebo fakt že moja babka pred týždňom prekonala 4 porážku, ochrnula na pol tela a doktory to nevidia najslávnejšie. Ja neviem aj sme sa s maminou o tom bavili, ale ona že ak by sa aj niečo stalo, aby sme to nerušili, keď už je všetko rezervé. Že nech sa všetci bavíme, iba ona sa nebude ale je to také divné. Nejak zo mňa odpadlo nadšenie, aj keď sa môže všeličo stať, to je jasné, ešte ma môže babka aj prežiť.
Odpovedať
čau holky,nevšiml si,nebo neví někdo,jak jsou stránky na firmu,co tu měla dlouho reklamu na svatební knihy???Díky moc.Písněte do IP
Odpovedať
Profilova fotka
Mucik, to mi je luto s babkou. No´ono...este je to dlha a doba a strasne vela sa toho moze stat....ale stale moze byt situacia kedy niekto z blizsich vazne ochorie alebo sa stane cosi ine zavazne...s byvanim, v banke, v praci....atd. a potom si povies ake je to teraz na figu, mohla som tu svadbu robit pred rokom ako som povodne planovala...uvidis co bude. podla man zatial to neries...
Odpovedať
Holky Ja si začínam inak pripadať divná. Všetky chcete skúšať xy šiat a ja viem, aké chcem a aké budem mať. Už som si vybrala, aké chcem a dúfam už len, že mi budú pasovať. Lebo ak nie, asi by ma to mrzelo a musela by som zas hladať iné vysnívané. Tie moje v albumšeku si idem skúsiť tak asi v septembri. Mimka Tatralandia? bolo vááážne že súúúpeeeer. Pustila som sa aj za teba aj za seba, ale strašne moc krát som bola na tom novom tornáde čo tam majú. Na tom si už bola? Troška som si spálila hlavne tvár, ale už som sa aj ošúpala, spravila som si peeling a už som zase pekne hnedá. A môj mi ešte zaplatil k promóciám lymfodrenážnu masáž, bioptrón a zábal z morských rias. Bolo to vážne super a aspoň na hodinu a pol som si užívala starostlivosť o moje telo :-p Katuška: Topky sú krásne, ale najnajviac sa mi páčia tie tvoje popolnočné šatočky :) Ja čo som mala také červené na promóciách, tak ich asi budem mať ako popolnočné. V pondeok pridám foto ;-) Jajar: Ja som na tom s prstienkom rovnako, až na to, že môj mi minule zahlásil, že ho dostanem na vianoce a to je také už bez prekvapka, ale uvidíme, ako to bude naozaj.
Odpovedať
Profilova fotka
Tatralandia...mozno pojdeme aj my posledny jul tyzden na jeden den, snad vynde pocasie a peniaze ;-) zajtra planujem hned z vlaku skoncit v aquacity poprad ak bude slnecnoooo 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mucinko, ta vybrané šaty jsou krásné. I u mě jsou nahoře seznamu. Ale chci se napřed podívat, jestli mi vůbes budou slušet. A jinak koukám, že toho máme hodně společného. Stejný vkus na šaty, stejné datum a prstýnek pod stromečkem. Jenom tu promoci jsem měla už v únoru.;-)
Odpovedať
ludika25 jj, je to neděle, nejsi první, koho to zarazilo, ale rozhodla jsem se pro tento termín hlavně z důvodu, že je to datum narození mojí mamči, která tam už s náma bohužel nebude, tak doufám, že to ostatní svatebčané pochopí :-)
Odpovedať
Mišička: Podľa mňa je úplne jedno, kedy sa rozhodnú dať snúbenci svoj dátum. Je to len na ich rozhodnutí. Môj ocko sa narodil 1.6. a my budeme mať 5.6., takže pre m§a je najdôležitejšie to, že som dokázala vybaviť, aby sme mali svadbu v kostole, kde sa brali moji rodičia a pred omšou určite pôjdeme všetci hostia za ním na cintorín. Bude to možno trošku smutne pôsobiť, ale snáď sa už v kostole budeme vytešovať, lebo viem, že ocko by sa tiež tešil. Aislin: Ešte mi napíš, že ty si lev a tvoj baran a už ma úplne dostaneš :-D :-D Ozaj na margo: AKÉ ZNAMENIA STE S DRAHÝMI?
Odpovedať
Misicka,Jej to je krasne,mna to ani velmi nezarazilo,len som ostala na pochybach ci sa sa nepomylila ty,alebo ja ;-) A kde budete mat svadbu? Mucinka ja som baran a drahy je ryby-a myslim ze sa celkom fajn doplname.Inac Mucinka ja prezivam podobny strach ako ty,lebo moji stari rodicia tiez na tom nie su najlepsie a moju svoje roky,ale snazim sa velmi na to nemysliet a verit! kaculiatko si zlata-velmi mi tym pomozes.My mame v Hoteli Sobota tyzden po vas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mucinko, já jsem Blíženec narozený 5.6. (povědomé datum :-) ), ale přítel opravdu beran je. :-D
Odpovedať
noo, zatím máme dvě varianty, jestli svatbav mojí rodné vesničce v kostele a pak se přesunout na zámek do Čejkovic na hostinu, nebo celou svatbu udělat právě na tom zámečku, mají i kapličku, ale pořád se nemůžu rozhodnout, která varianta se mi líbí, tak ještě nemáme zamluvený obřad ani an jednom místě.. ale asi nejvyšší čas to začít řešit, že? když tu vidím, jak máte všechny už všecko poorganizované :-) mucinka: ty šaty jsou parádní, taky mě oslovily :-)
Odpovedať
tak mucinka ked už sa pýtaš, my sme s priateľom obidvaja panny:)myslím znamenie :-D a napodiv nam to klape už dobrých šesť rokov...
Odpovedať
Aislin: No to je super a on je koľkého narodený? Môj je 4.4. :-) Tuším máme spoločného viac, ako si mylsíme, som zvedavá, na čo všetko ešte do svadby prídeme :-D Jajar: No tak to teda fakt gratulujem. Nestáva sa často, že by si dvaja rovnakého znamenia rozumeli. Možno je niektrý z Vás na prelome dvoch znamení, nie? Lebo mi to fakt nejde do hlavy :-D Ja s mojím sme obaja tvrdohlaví jak mulice :-D :-D :-D Mišička: No a to sa na nás myslím, že môžem hovoriť za väčšinu, pozerajú okolie, že som sa úplne zbláznila a že mi muselo preskočiť, keď to všetko máme rezervované tak skoro. A ked som im hovorila, že moja sála, už bola na termín aj dva týždne po rezervovaná, tak máme až 5.6., tak mi nikto neveril. Dokonca ani môj. Som mu ukazovala mail, od starostu, aby mi uveril :-p :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?