Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nic si z toho nerob ... ja som si urobila nahmonogram kedy co by som mala vybavit a tak dalej a nemyslim na to. Tiez mam aj ine veci, ktore su trosku prednejsie ako svadba.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooojte, hlasim prichod do bratislavy a idem sa brutalne ucit na statnice- teda ako uplynule 2tyzdne.....stale mam pocit ze prt viem. na svadbu sa tesim, ale momentalne akekolvek pripravy nehrozia...mozno tak na jesen :-) dnes idem na postu po tie krasne strieborno zlate topky vysoke k popolnockam, juchuuuu btw-tie cervene saty, topanky som otestovala, uplne skvele !!! vrelo odporucam kazdemu tieto kusky :-D a to mali topanky 8-9cm opatok! ale boli brutalne pohodlne.vyskusala som tiez juednu kadernicku, potom dam foto z ucesu aky som mala v sobotu na svadbe, aj zo siat ako na mne vyzneli :)ale uces-spokojnost asi 50percent.bol sice pekny ale ja som chcela cosi ine, s kadernickou nie som velmi spokojna..bude ina na moju svadbu! ]-( jej a este novinka - mam gelove nechty, prvy krat v zivote tak na skusku, pekne su klasika francuzka manikura, take budu aj na svadbu, ale napriek tomu ze mi nejako neprekazaju aj sa mi pacia tak po tejto skuskie ich dam dole, potom az na svadbu moju :)
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky, dala som do albumu tie moje nove topanocky, su krasne a strasne makkucke. akurat ze aj strasne vysoke...no neviem. da sa niekde znizit opatok?tak v duchu dufam ze mi oprava obuvi pomoze :-N ale inak...myslim ze ma fakt neoderu, su brutalne, ako druha koza :-D
Odpovedať
Ahoj nevěsty :) Dneska jsem zjistila, že nejhezší šaty i prstýnky mají firmy z Plzně :) Jak je to jenom možné?!
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to opravdu nevím. Myslím, že nejhezčí šaty měla slečna ze Zbelítova, která mi prodala, takže teď jsou moje. :-D Jsou to ty vysněné z mého alba. Ty co máme společné s Mucinkou. Potřebuýju je přepravit k svědkyni a nafotit. Pak je dám do alba. Pokud jse o prstýnky, hoď mi prosím kontakt do IP, ať se můžu pokochat.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte mam mensi problem,dnes som sa dozvedela,ze mi statnice zacinaju 16.06.2010(neviem na kedy padnem ja)a s drahym mame vybrabny datum svadby na 12.06.2010 takze neviem,ci sa vydat do boja alebo zmenit datum a ked zmennit na kedy?
Odpovedať
fuha, tak to byť na tvojom mieste lulupaja by som nechcela....úprimne...to si nerátala s tým, že máj a jún sú štatnicove mesiace?, no tak ja by som asi svadbu odložila, lebo štatnice si vyžaduju dosť námahy a svadba tiež, no dať to dohromady, tak to je dosť ťažko zvládnuteľne...takže ja by som to odložila, lebo si tú svadbu ani neužiješ, lebo budeš stresovať, čo bude na štatniciach,.....no a čo sa týka dátumu, tak nežeby som ťa chcela podceniť, alebo skormútiť, ale ak by náhodou, čo pevne verím, že nebude...tak keby si musela isť na opravne štatnice, tak tie su zase väčšinou v auguste, takže tak prvý alebo druhý septembrový týždeň je podlľa mna taký ideál, ved je ešte aj teplo, a zase ne až príliž, takže sa nebude ani nič topiť:) ....ale nezúfaj, všetko pôjde ako po masle, štatnice spraviš, budeš mať ešte 2 mesiace oddych a zároveň čas na dotiahnutie príprav na svadbu:) a potom sa budeš dvojnásobne radovať:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lulupaja, no ja sa aktualne ucim na statnice, mam ich 19.augusta.na tvojom mieste zmenim datum, este je casu dost. ja som v brutalnom strese, caka ma svadba sesterky a vobec sa na nu netesim, lebo je pred statnicami....teraz mam Bc., urcite by som svadbu neriesila cez statnice..ale su baby kt. to vyhovuje a zda sa ze to vsetko zvladaju tak neviem. ja hovorim zo svojej skusenosti, u mna to funguje tak, ze sa nedaju dobre zvladnut dve veci naraz. takze podla mna presun datum o kusok dalej, este by to nemal byt velky problem..myslim si. ;-) svadbu si mas uzit a nie"odbavit"narychlo aby si stihala statnice ci cosi ine... mas este casu, tak sa mozes v klude rozhodovat, to je vyhoda nasich svadieb"az o rok" 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jajar1 hej vedela ale myslela som,ze padnu tak za dva tyzdne po svadbe.ja uz mam za sebou bakalarske statnice,takze priblizne viem ako budu vyzerat inzinierske.Keby boli dva tyzdne po svadbe tak idem do toho ale takto,no musim sa porozpravat s drahym,ale to by som asi svadbu presunula na jul.lebo s tym,ze nespravim statnice neratam.
Odpovedať
Profilova fotka
Já bych svatbu taky odložila. Živě si pamatuju, jak jsem byla před státnicema vystresovaná. A já jsem navíc docela líná, vůbec se mi nechtělo a vyhledával jsem všemožné záminky, abych ještě nemusela. Takže mít v tu dobu svatbu, tak se určitě nenaučím. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no pracujem na tom,poslala som mail na studijne,nech mi poslu harmonogram na buduci rok a dame to asi na 17.07.2010.Budem mat skoro mesiac po statniciach,takze myslim,ze to by mohlo byt.Lebo miestnost,fotograma,kameramana,chcem vybavit teraz-co miestnost a fotograma mam rezervovane ale na 12.06.tak musim zmenit a dufat,ze nebudu obsadeny.
Odpovedať
Profilova fotka
Držím ti palce. Dej vědět, jak jsi dopadla
Odpovedať
Článok sa načítava...
lulupaja: to ma mrzí, že sa ti to takto presúva, ale určite to zvládneš. Ja keď si predstavím, ako som sa stavala k učeniu, tak mi vlasy stavajú. Ale najhoršie to bolo u mňa tak mesiac pred štátnicami, keď som nevedela, kde mám hlavu a trebalo všetko odovzdať, dať vytlačiť, stresy a tak.. takže isto bude lepšie, keď to presuniete. Ozvi sa potom, či sa ti to podarilo popresúvať. aislin: čakáme na fotečky :-D :-D ja som sa už zmierila s predstavou, že ich asi mať nebudem, lebo pochybujem, že sa mi budú na moje krivky hodiť. Katuška: A čo ty tu? Šup šup sa do kníh pozerať :-p , tu ťa nič také múdre ako v nich nenaučíme :-D :-D Mňa akosi prepadla depka, že vyzerám úplne otrasne a že budem mať problém so šatami :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Mucinko, to vůbec není pravda. V albech je spousta krásných baculatých v hezkých šatech. Jenom těch červeno-bílých je málo, takže si je možná budeš muset nechat ušít. Ale tady máš odkazy na jednu baculatější a jednu těhotnou, aby věděla, že to jde ;-) http://www.beremese.cz/album/album.ph... http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky tak ako sa mate?? Ja uz nic nevybavujem. Davam si mesiac pauzu a potom cez dva tyzdne ked budem doma vsetko obehnem. Lepsie bude osobny kontakt ako cez net. Vsetkym drzim palceky.
Odpovedať
Profilova fotka
mucinka ja tu sem tam chodim na prestavky :) pozri na tie moje topky, maju skoro 10cm podpatok, troska sialene :-D ale nevadi, 8cm som zvladla minulu sobotu
Odpovedať
Aislin: Ďakujem za povzbudenie, ale akosi mi teraz asi nepomáha nič, všetky baby sa mi zdajú oveľa chudšie, ako som ja, takže ak chcem ísť skúšať šatky tak vo februári, dovtedy musím mať veľkosť aspoň 38. Pracuje sa na tom, tak uvidíme, či sa mi to podarí. Zatiaľ 4 kg dole. Katuška: Topánky sú nádherné a ja si tiež také nejaké predstavujem :-D Akej sú farby? No tom obrázku vyzerajú také strieborno-zlaté. Ja by som chcela nejaké biele lesklé a mohol by byť aj zlatý opätok :-) No a inak ja si dávam pokoj s prípravami asi až do toho februára marca. Akosi som to s tými prípravami finančne popreháňala, aj šaty na promócie, topánky a ostané veci a včera sme sa kôly tomu s mojím dosť chytili, lebo som akosi pokazila náš spoločný rozpočet. Snažila som sa mu to nejako vysvetliť, že veď o to bude potom toho menej, ale on je dosť veľký pesimista, takže hneď reči že dovtedy sa nemusíme dožiť a taaak... Takže ja som sa stopla. Ako posledný som si objednala biely strečový tyl na svadobný závoj, ktorý si plánujem spraviť sama. A ostatok snáď až po novom roku.
Odpovedať
Profilova fotka
Mě se podařilo dostat na účtu do mínusu. Ty šaty zatím nebyly v plánu. Ale byla jsem pochválená, že jsem za nákup dala míň než za levnější půjčení ;-) Ale vidím to ještě na spodnici a boty, protože musím nutně vědět, jestli mi budou úplně sedět, nebo budu muset upravovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Damy, no ja som s minanim nacas skoncila, ale to kvoli statniciam hlavne...a v podstate tie moje predcasne nakupy som skoncila...takmer..mam uz kopec veci z super ceny,tak som spokojna a zatial sa nik naokolo nestazoval ;-) pomalicky budem nakupovat vyzdoby do saly co sa mi kde zapaci, tiez do kostola.ale to su nakupy na niekolko mesiacov :-D na statnice sa ucim ucim ucim...zacinam blbnut plus ide to pomaly...ako ste to zvladali baby...?ja sa citim nadmerne sprosta :-( k tym topanockam uz len tolko ze ich vrelo odporucam..neboli najlacnejsie..ale odhliadnuc od vysky su fakt pohodlne. myslim ze s tou gelovou vlozkou to bude ok...problem iba ked neviete vo vyssich opatkoch chodit(vsak uvidime ci sa niekde zrypem.. :-N )dnes som ich skusala so satami-je to fakt dokonale x-) mucik, farbu si odhadla zlato-strieborne, este maju medenne(viac do hneda) a tm sede.ono to je model kt. sa tusim uz prestava vyrabat toto su posledne kusy, asi predosla koloekcia..tak uz len posledne cisla maju
Odpovedať
Profilova fotka
Já se na státnice učila cestou do práce a zpráce, po večerecha a o víkrndech a nakonec jsem si vzala dvatýdny dovolené. Chtěla jsem i víc, ale nějak mi nezbyla. :-( Pak jsem šla na tu zkoušku a přišlo mi, že vůbec nic neumím. Lidi se tam bavili o věcech, které mi nic neříkaly. Ale pak jsem si jako první vytáhla otázku, kterou jsem ovládala. Na hlavní specializaci jme tím strávili asi dvě hodiny, ale já to měla na vedlejšce celý semestr. :-) Ty další tři pak už ani moc neposlouchali. A já dostala za 1. :-D Dodneška tomu moc nevěřím. Přeju ti, abys dopadla stejně. I když ty to určitě umíš. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky tak ako sa mate???
Odpovedať
ako sa mame? tak až na to počasie sa mam celkom fain, tešíma ma, že už štvrtok, síce v sobotu si veľmi neoodýchnem, lebo budeme opäť pracovať na pozemku, kde bude stať naš domček, no ale aspon nepôjdem do práce, zatial mam ešte "prázdniny" v škole, takže ani tam v sobotu nemusím ísť, tak sa mam v celku fain.........ešte mam aj kopec práce, ale...a ved nejak to zvládnem, no aspon nemyslím na svadobné prípravy, lebo už mi z tej svadby troška preskakujem:) a už sa mi o nej aj sníva...takže asi tak
Odpovedať
Profilova fotka
Tak mne ide hrozne pomalicky cas .. este 4 tyzdne mam do dovolenky a pojdem domkou aspon na dva tyzden a potom este mesiac a nieco potiehnem a uz na trvalo domov a zacnem sa splne venovat svadbe, krstinam lebo sa mi v januari narodi krstnatko ... tak sa docela tesim na novy rok lebo bude krasny ... a zacnem rozmyslat nad neakou vysokou skolou .... tak uvidime co mi dalsi rok este prinesie ... tak vam prajem pekne straveny vikend
Odpovedať
Profilova fotka
halo halo...hlasim ze posudky mam za C.....to je dufam dobre...v celku mi nevytkli skoro nic, len som jednu priblblu chybu urobila, co uz. ucim sa jak diva...... ]-( a co mate nove damy? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, kuk do mojho albumu, pridala som dve fotky co sme boli teraz na svadbe v auguste.ohodnote ako sa vam paci uces a saty-kludne kriticky, som tomu otvorena ;-) potom napisem moj nazor, len aby to bolo objektivne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Katussko, gratuluju k posudkům. C je doopravdy dobře. ;-) Účes je moc hezký a červená ti sluší. Byla jsi kočka.
Odpovedať
Profilova fotka
Awojky Katussska Saticky su krassne a uces si pristal.
Odpovedať
Ahojte my planujeme na 26.6.2010, bude to nase sieste vyrocie chodenia, sestrine sieste vyrocie svadby a aj moji rodicia mali presne na tento datum svadbu. Tak preto sa mi to zda uplne super a dufam ze to aj vyjde :-)
Odpovedať
Katuska: kraaaasna si bola v tych satickach. A ucas ti uzasne pristal. Na jednotku hodnotim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no idem sa ja vyjadrit k mojej spokojnosti ci nespokojnosti.uces bol sice fajn, ale chcela som cosi uplne ine. zistila som ze pani kaderniícka robi vsetko na jedno kopyto, pritom "velky salon"na stene kopec diplmov...no sklamala ma, na moju svadbu sa pojdem cesta urcite daleko od nej.. saty boli ok a svadba skvelaaaa....zabavila som sa ako uz davno nie. a vv sobotu caka dalsia, len trocha ôina"zabava s trede statnicoveho tyzdna :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?