Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
kaculiatko: ja som si objednavala saticky cez asapa (je tu jedno forum, mozno vies). Samozrejme ze obavy boli, ale saty prisli tak ako mali. Mozno neboli uplne dokonale, ale boli to take veci, ze mi trebalo skratit ramienka a trosku zuzit cez prsia, aby mi ich riadne drzalo a nevytasila som ich nahodou na niekoho. Neboli to sice svadobne, ale plesovky, ale bola som naozaj spokojna. Ak budes chciet, poslem ti foto do ip. Takze ja by som sa nebala. A ked nahodou nebudu podla predstav, vzdy sa najde niekto kto si ich rad kupi. Alebo skusis predat do svadobky, viem ze niektore takto saty odkupuju.
Odpovedať
Profilova fotka
ja mozno budem mat robotuuuuuuu....... :-D :-D :-D este cakam, ci ma na pohovor zavolaju.......drzte palce, potom vam napisem, ci sa to vydarilo....sice sa bojim ci to budem zvladat, ale mne uz je to jedno, pojdem aj za automechanika aj kozmonauta ;-) jejda, snad to vynde konecne !!!!!!!!!!!! a ja chudnem uz 2.den a nic som neschudla, hahaha...este skoro ja viem....ale aj śa dost hybem, takze ratam ze mi bude rast svalova hmota a na zaciatku moze ist rucicka na vahe hore, pripadne-v tom lepsom úpripade- sa nebude chvilku hybat....no som zvedava, uz aby som tie svoje "stare"rifle mala na sebe- zatial to vyzera tak, ze ich vytiahnem do polovice mojho zadku, tak podla tohto uvidime ako schudnem a ci vobec :-p
Odpovedať
Profilova fotka
mima01 Aj svagrina si objednala svadobne saticky cez internet a upravy si dala robit u jednej znamej krajcirky. A bolo uplne spokojna. Tak ja nemam obavy. Nebojim sa. Som zvyknuta objedna´vat veci cez net. Asi to risknem. A ked sa mi ich nepodari predat cez svadobku tak skusim cez net.
Odpovedať
Profilova fotka
no tak moj zazitok z chudnutia-po 3 umornych dnoch kontrolovania sa a cviceni prisiel ku mne moj mily a vravi mi "zas si pribrala na zadku tusim..." ja ze ho zabijem... ]-( zadna romantika, zadne lichotky...a to ani manzelia nie sme !!!! aaaaaaaaa...kde sme to ???!!!!!!!!!!!!! ale hlavne ze sa zasmiat vieme....aj sami sebe ;-)
Odpovedať
katus: ako keby som toho mojeho pocula. Ten si taku prdel robi zo mna, minule zacal krochkat po mne. Vrrrrrrr ]-( No keby som nieco drzala, tak to asi hodim po nom. Ale potom zase hned pride a uz vtira, a pusinku by chcel. No zabit tychto chlapov nasich :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej no ja som navarila, popratala,...drahy pride a pyta sa ma preco som nezehlila ked pri tom relaxujem.....ako perfektny byt, super strava...... ako dnes ma dostal moj mily.......lebo ide ta faza ked kvazy"priberam" kvoli tomu ze cvicim a je mi z toho na grc...vzdy to vzdam v tejto faze, lebo mam nervy ze kolko robim a vobec nechudnem...ach jaj....ja sa bojim ze neschudnem vobec...... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky ... tak ten moj ma zase nuti jest, aby som pribrala :-(. Zevraj som chuda. Ale mne je tak dobre.
Odpovedať
Kaculiatko, ved ked sa ty citis dobre, preco to jemu vad :-. i? ja som tiez chuda, rada by som pribrala, ale neda sa |-| . Priatel si to ale nemysli. Vraj som bola chuda, ked sme spolu zacali chodit a pritom vazim stale tak isto x-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzana.leigh ... tak ja zase nemam problem pribrat, lenze ja priberiem a potom chudnem. Mam take fazy a pritom stale sa stravujem rovnako. Ale ked niesom hladna tak nejem. Moj priatel ma rad ked priberam a nie ked chudnem. Stale sa kolisem v rozmedzi 48 - 54 kg.
Odpovedať
Profilova fotka
Já jsem taky měla dlouho problém přibrat. At´jsem jedla jako nezavřená nebo naopak skoro vůbec, pořád jsem měla 52kg, což je při 170cm na hranici kritiký váhy. Ale teď jsem to nějakým záhadným způsobem zlomila a mám 56 :-D S tím postojem chlapů k úklidu je to všude stejný. Nejvíc mě dostalo, když byl dva měsíce doma a hrál na počítači a mně říkal, že tam je bordel. ]-( Když jsem mu řekla, že by taky moh něco dělat, tak začal prát. Ovšem žehlit už nechtěl, takže se doma hromadilo vypraný nevyžehlený prádlo (já tofakt žehlit nestíhala, ve kterém se samozřejmě uvelebil můj kocour. Takže bylo samej chlup a muselo se prát znovu. Pak už jsem radši nic nechtěla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no s upratovanim to bude boj... :-| ale zas vo vsetkom ostatnom su ti nasi skveliiiii !!!no nie? ;-) moj drahy mi fest dobre pomaha pri hladani praci, je skvely, velmi mu zalezi na tom aby som sa netrapila a pracu si nasla...az som prekvapena ako sa sprava...no nemam slov :-D a furt mi tie kila nejak nejdu dole...to je este skoro?-kedze som nezahajila nejaku extremnu dietu, len sa snazim nejest sladke, jest mensie porcie a zdravsie....plus pohyb. ach jaj...
Odpovedať
Profilova fotka
katussska24 Tak to mas potom dobreho priatela. Moj ten mi uz mesiac hlada pracu, ze ked pridem budem mat neaku. Aspon brigadne.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ale hej, moj mily sa snazi, pomahat mi ako vie :-) ale s tym hladanim prace je to vazne bieda...nielen moj snubencek, ale aj ja mame rozhodene siete kade-tade a stale nic.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Poznas zakon schvalnosti. Ozve sa ti jedna a ty ju prijmes uz zo zufalastva. Neskor sa ti zacnu ozyvat vsetky ostatne a ty ich odmietnes lebo uz pracu budes mat. ked potrebujes tak nikto nic a potom ked mas tak zrazu sa ti aj dari.
Odpovedať
Profilova fotka
hej...to sa mi presne stalo ked som si robotu hladala 1krat....teraz ale ani chyru ani slychu o ziadnej ponuke :(
Odpovedať
Profilova fotka
neboj sa raz sa to musi obratit na lepsie
Odpovedať
Profilova fotka
no verim tomu ;-) zatial som celkom optimisticka, sice to uz obcas lezie na nervy hladanie roboty, stale dookola...ale zas "trpezlivost ruze prinasa", no nie? :-D zatial si uzivam aj toto nezelane "volno", treba zo vsetkeho vytazit to najlepsie x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aspon si vsetko pripravis co potrebujes.
Odpovedať
Ahojte tak žiaľ po týždennej odmlke sa pripájam. Ak to pôjde takto ďalej s tým mojím zdravím, tak sa svadby asi ani nedožijem... Minulú nedeľu som skolabovala, len keby som aspoň vedela z čoho. Vraj som bola v bezvedomí a keby ma môj nezachránil, tak by som Vám už dnes nepísala. Bola som týždeň na kardiologickom ležať a následok dosť vysoký tlak a majú podozrenie aj na niečo s pľúcami, ale nebudem Vás zaťažovať. Je mi z toho nanič.... A akoby to nestačiloo, budem musieť ísť na liečenie a PN asi 3 mesiace...
Odpovedať
Profilova fotka
mucinka, ta len nas zatazuj ak sa ti chce...teda chcem povedat ze nas to nezatazuje !!! 100perc ! jejda...no normalne som sa zlakla ako pises co sa stalo...nechapem....no dufam ze sa to vyriesi vsetko a budes coskoro ok ! len sa liec, nevadi ze 3mesiace, zdravie je prvorade a nie je to len fraza !
Odpovedať
mucinka, to ma mrzi, dufam, ze sa to zlepsi a hlavne nech zistia preco sa to stalo. A snad tie 3 mesiace pomozu... drzim palce!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Mucinko, to je mi líto. Zní to strašně. Já vím, že ti na léčení nechce, ale je snad tam zjistí, ca ti je a vyléčí tě. Budeme na tebe myslet!
Odpovedať
Babenky ste fakt zlaté, ani neviete, sko veľa to pre mňa znamená, aj keď to možno znie ako fráza. Ja len dúfam, že sa mi to nezopakuje znova no mám pocit že to napr. môže byť spojené aj s mojimi bolesťami chrbta, čo som vždy riešila ibalginom. lebo ešte aby som vynechala jeden deň v práci na doktora? A už asi 8 rokov mám astmu a už viac krát mi navrhovali liečenie, ale ako inak, nemohla som ísť buď pre školu, alebo pre robotu atď... Všetko mi bolo prednejšie a to bola obrovská chyba. Aislin no na to liečenie by som sa v podstate možno aj tešila, ak by mi to skutočne pomohlo. No horšie je tá PN-ka a to, že si už pripadám ako nejaký hypochonder. A inak máte niečo nové pokúpené na svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
Hypochondři nekolabujou! Ale vím očem mluvíš. Asi pře třema rokama jsem třikrát během dvou týdnů omdlela na ulici. Nikdy nepřišli na to proč a naštěstí se to už nezopakovalo. Ale připadala jsem si jako blázen, který si to snad všechno vymýšlí. Na svatbu nic nového nemám. Nějak nejsou penízky. Ale budu volat svojí předdomluvený fotografce kvůli osobní schůzce, tak dám vědět jak to dopadlo.
Odpovedať
Profilova fotka
aislin a nemohlo to byt uzkostou, psychikou...? lebo ja som v 18tke cosi podobne mala, sice to nikdy neprislo az k zamdletiu ale 2krat sa mi to skoro podarilo. tak som pochodila vsetky mozne oddelenia, vsetko ok, neurolog iba skritizoval moju zivotospravu, ze hrozneee..no a nakoniec mi problem nasla psychologicka...a to som vobec nebola nejaka "sisi"..jednoducho to boli nejake osobne problemy...potom sa to vyriesilo. no v zivote by sm nebola povedala ze prave tu je koren problemu...lebo som nebola nejaka depresivna ani inak divna =-) mucinka, no niekedy nas az vazna situacia donuti zamysliet sa nad sebou a svojimi prioritami-ohladom zdravia ci zivot.stylu myslim-u man je to tiez tak. ked sa cosi deje, tak sa snazim, no potom to opadne a treba ist do skoly, pracovat, pomoc rodicom ci s babkami...a zas som doma.a vsetko odkladam na potom... :-N takze sice dost sok, ale snad to bude pozitivne v tomto zmysle, ze sa zanedbane veci daju do poriadku a aj tvoje zdravie
Odpovedať
Profilova fotka
Jo, katussko, přesně to byl jejich závěr. Kombinace stresu ze zkouškovýho (jokoby bylo něčím výjimečný) a vedra. Ale nejdřív se mě každý doktor několikrát zeptal, jestli jsem si opravdu jistá, že nejsem těhotná.
Odpovedať
No tak to sa mňa tiež pýtali a u mňa ešte majú podozrenie na pľúcnu embóliu, pretože vraj mám nejaké hodnoty szýšené, tak ak sa ani toto nepotvrdí, tak neviem, čo bude ďalej. V piatok mám ísť na vyšetrenie do trnavy sanitkou. Si už fakt pripadám ako babička :-) Ja som práveže žiadne takéto ani psychické problémy nepocítilia práveže som bola ako tak šťastná, lebo sme s mojím boli spolu až neobvykle šťastní. A doktori sa ma na to ani nespýtali, ale keď som išla na vyšetrenie na interné, zmerali mi tlak a keď namerali 190 na 150, tak ma okamžite dali na vozíček a odviezli na kardiologické. A ja som si teraz kúpila strašne bohovské topky. Rozhodla som sa pre zlaté doplnky, takže topánočky aj kabelka budú zlaté. Pridám do albumu.
Odpovedať
Profilova fotka
baby, tak mne ta prva robota padla... :-( lebo zatial tam neprijimaju nikoho.... ale volali mi z dalsej tak idem v piatok..uvidime, aj co mi povedia oni, co mi vlastne budu ponukat.... =-) som zvedava veru ako to dopadne... to je pozicia"financny/poistovaci poradca" - mate nejake skusenosti baby?co vy na to?poradte mi aby som nahodou neurobila somarinu...a nevzala hlupy job.....ak ma teda budu chcet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Katussko to je mi líto, že to nevyšlo. S tím poradcem je to těžký. Může se pod tím skrývat prakticky cokoliv. Přímo u banky nebo pojišťovny to může být fajn, ale asi bych si dala pozor. Já jsem to u jedný zkoušela a utekla jsem už při výcviku. Připadala jsem si jako podomní prodavač luxů. :-| Ale na ten pohovor určitě jdi. I kdyby to měla být jenom zkušenost. Doplňky taky řeším. Mám doma takové jemné vínové pro variantu s kytkou ve vlasech. Ale Michal by chtěl korunku. Tak přemýšlím, co si pořídit. Většina jich bypadá strašně umělě nebo jsou postříbřený a já ve stříbře vypadám jako mrtvola. A nevím, jestli k těm šatům jde zlato.
Odpovedať
Profilova fotka
aislin, no tiez sa bojim aby som nechodila ako babika na klucik s americky usmevom....no toto je konkretne v AXE...neviem teda ake to bude, vobec, som zvedava co mi povedia aj oni... na druhej strane som uz troska zufala apeniaze potrebujem uz jak sol.... tak si vravim ze vzdy lepsie robit debila za slusne peniaze v pouistovni ako niekde v Mc Donalde, lebo uz aj nad tym som uvazovala, aj ked viem co je to za "sibi-rybi"pracu..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?