Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pozicia taka normal, recepcna, ale mne to celkom staci, aj tak, nemam nejaku extra prax a popri skole to je az az pre mna... no posielala som dnes info na spisanie prac zmluvy a mam termin nastupu, tak verim ze si to nerozmyslia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
katussska tak to ti gratulujeme a tešíme sa spolu s tebou :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko a ty ako?ty stale hladas?teda ak si spravne pamatam dosla si zo zahranicia na SR..
Odpovedať
Profilova fotka
Áno ja som pred dvoma mesiacmi došla zo zahraničia a stále hľadám, ale tu na východe je veľmi málo práce. A keď aj niečo je tak zamestnávatelia si dobre vyberajú ľudí. Tak uvidíme po novom roku. Mohlo by to byť lepšie.
Odpovedať
Profilova fotka
hej, snad sa to zlepsi..no ja som hladala od septembra..je pravda ze mam jemnu nevyhodu, tu moju skolu..ale aj tak, je to boj dnes s robotou..
Odpovedať
Profilova fotka
Tak hej len všade chcú prax.
Odpovedať
Profilova fotka
hej prax, skolu a milion dalsich veci...najlepsie vsetko dokopy, pomaly aj na upratovacku. popripade ak mas vysoku tak uz si prekvalifikovana na niektore pozicie..skvele 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Poznám to. Tak ja mám asi problém, že som dva roky pracovala v zahraničí. Rozhodla som sa, že idem sa poriadne učiť po anglicky. A časom chceme ísť skúsiť do Ameriky. Je to priateľov sen ísť do USA. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale to je problem ked pracujes v zahranici?ved bud zamestnavatel ti to musi uznat...ci ta su nejake vynimky?ci ako?mne to pride ako +, ved vies super jazyk.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja super jazyk neviem, lebo som sa učila nemecký. Viem iba toľko čo som potrebovala pre život tam. Tak stretla som sa aj s tým, že mali s tým problém, že som pracovala na iný štát a nie na Slovensko. Ale tak to už tu na Slovensku chodí. Slovenska mentalita by sa mala zmeniť. Je to iba môj názor.
Odpovedať
Profilova fotka
no to jemi divne, al co uz...mas pravdu v tom ze by sa mala slovenska mentalita troska pozmenit...min teda v tomto smere.. ale pocuvam same prognozy na to, ze by mala nezmestnanost klesat bud rok, tak nam snad svita na lepsie casy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No tak to by mohlo. Ale uvidíme to nám ukáže čas. V dnešnej dobe sa nedá nikomu ani ničomu úplne dôverovať.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
x-) x-) x-) Na Vianoce, keď svet stíchne, nech vám Božie dieťa vdýchne pokoj, radosť a posilu, nielen v túto svätú chvíľu, ale taktiež v novom roku, nech vás vedie v každom kroku. :-D Budúce júnové manželky, želám Vám sviatky plné pokoja a úsmevu, veľa radostí pri svadobných prípravách, ale aj úspešné vykročenie do nového a zároveň extra významného roka 2010 ;-) Baby, ďakujem za všetky rady, zdieľanie radostí či starostí touto online formou a zároveň sa teším na spoločne zdieľané pred- ale aj po-svadobné zážitky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, dakujem za krasne prianie, pridavam sa, babulky krasne Vianoce, hlavne vela pokoja v lasky v kruhu rodiny, a vsetko len to najlepsie v Novom roku, nech nam to vsetkym vyjde podla nasich predstav, bez komplikacii a hlavne bez zbytocnych stresov, nech sme stastne a zdrave a nech je buduci rok lepsi ako tento ! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babule a ako sviatkujete-aktualne?my mame v podstate "volno"mali sme stromcek na terase, bol vo vode a natolko zamrzol, ze sa nam uz cely den rozmrazuje-napriek terajsim + teplotam!!! tak cakame s mamou kedy sa roztopi aby mohol ist do stojanu, ale ratam ze ho zdobime az zajtra, chysta sa salat, pomalicky aj kapor na zajtrajsie vyprazanie... zajtra sa chystam balit darceky, dufam ze aj s nasou kokrspanielkou pobeham troska v zahrade, bo ma liat cely den... ]-( zrejme teda az zajtra ozdobim stromcek, co to pomozem, pozrem rozpravky a potom to konecne pride, vecera a darceky :-D este si uzivam slobodne vianoce, ale hlavne viac menej bezstarostne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som este s priatelom doma, poobede ideme k nasim a potom po vecery a darcekoch ideme k jeho rodicom, a potom asi naspat domov. Vcera som bola u nasich pomahat mamicke s kolacmi, lebo sama nevladze vsetko, takze som prvykrat cesto miesila a tak.. salat a kapusnicu robil tatko, dnes este mamca bude robit strudle a vysmazat rybu..
Odpovedať
Profilova fotka
Krasne Vanoce s vlockami stesti, zabalene kouzlem lasky, prikryte perinkou splnenych snu a plaminky pohody v ocich. Stesti a radost pod stromeckem a vse nejlepsi v novem roce preje barča
Odpovedať
Profilova fotka
ja som u nas rodinny pekar kolacikov, medovnickov a pod. ale co sa tyka vecere robia ju nasi...len so akurat zazila sklamanie, miesto file mame pangasiusa, co je pre mna zrada, zlom tradicii...viem ze o tom nie su vianoce, ale ja si celkom uzivam tradicie, ci uz su vyznamne alebo nepodstatne...ale do vecer to rozdycham, este ze mame kapra, ten to isti... zdobim nas krasny stromcek, este ma cakaju darceky...a psa som chcela vybehat a ucesat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky ... všetkým Vám prajem šťastné a veselé Vianoce. Užite si ich. Sú to naše posledné Vianoce, keď sme ešte slobodné. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, dostali ste tento rok nieco extra?ja mam obrovskeho plysoveho psa od mojho draheho, to je sok, lebo stale som mala take prakticke darceky, sal, sveter a pod. ten pes vyzera super...da foto neskor, som sa z neho rehotala strasne dlho.... :-D uz ma stabilne miesto v posteli, perfis vankus
Odpovedať
Profilova fotka
takeho obrovskeho psa som dostala pred par rokmi od kamaratov na narodky, ostal ale u nasich lebo v tom nasom bytiku by si miesto nenasiel. ja som dostala v podstate prakticke veci, ale drahy sa prekonal s jednym darcekom a to su specialne fitness hodinky, v podstate tepomer, ale aj s osobnym trenerom zabudovanym, takze mozem makat este efektivnejsie vo fitku :)
Odpovedať
Profilova fotka
wau, no videla som nejake na FB ;-) to ja budem muset efektivnejsie makat aj bez takeho trenera, lebo zerem uplne non stop a valam sa pred TV rozpravkami :-D ale aj take treba...bude stresu vela bud rok, vela povinnosti...
Odpovedať
Profilova fotka
jj, ja tiez este dneska sunky valam, aj som chcela ist do fitka poobede, ale spanok ma premohol, ten dazd vonku ma totalne uspal.. v takom pocasi sa mi nechce ani vyjst von.. ale zajtra uz pojdem, musim otestovat hodinky, tak sa tesim :) a hlavne aby som sa uz doma neobzierala, lebo po vianociach zase nic neobleciem :) skocim este aj ku rodicom zajtra, lebo sme boli u nich len vcera par hodin a ma mrzelo ked sme odchadzali ze ostavaju sami.. ja dneska furt kukam saty a obrucky a kadeco, uz sa neviem dockat toho veltrhu.
Odpovedať
Profilova fotka
ja si musim zohnat popolnocne, mam sice tie zlte, ale to je ako rezerva, lebo sa tomu mojmu skvelemu manzelovi buducemu vobec nepacia.. :-| uvidim co dojde do El, alebo mozno tiez na tom veltrhu...mne na tych obruckach a veltrhu vadi len jedno....ze zas pojde z vrecka kopec peniazkov... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
joj no to je jasne ze pojde kopec penazi, ale co sa da robit.. nam uz setri aj svokra na svadbu, tak som jej povedala ze na veltrh budem potrebovat peniaze pre draheho, keby si tam oblek a topanky nasiel, pripadn obrucky atd, tak povedala ze neni problem, ze nam da co nasetrila doteraz, ja tiez nemam popolnocne este, som si skusala pred tyzdnom v Peek&Clop v avione nejake, aj sa mi pacili, ale velkosti mi nesedeli, 36 klasika uzke cez chrbat resp cez prsia, a 38 velke vsade ale boli super, mali vsetky za 99 eur, rozne druhy, aj dlhe aj vela kratkych, este pojdem asi skusat, ale ziadne neboli fialove ake som chcela, tak mozno nakoniec kupim nejake cierne koktailky, aby som ich aj neskor vyuzila, teda ak dake najdem, ked nie, tak jedine pozicat, snad daco najdem...
Odpovedať
Profilova fotka
ja to vidim bud na cervenej alebo...neviem...mozno keby boli nejake take"vzdusne"v pastelovej farbe, ale peknej pastelovej.... :-) stale natrafim na nejake kde mi nieco vadi....bud farba, alebo strih nerespektuje moju postavu :-D alebo naopak... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no podobne, tie co som skusala v peeku, tak mali super strih, ale boli take korzetove a mali tam dake divne kostice ktore ma tlacili a ked som dala ruky dole tak mi zas pri pazuchach pretekali sunky von.. a 38 mi zas boli uplne velky vrch, jedine ze by sa to dalo zuzit podla potreby, ale tak su dost drahe a keby som este dala dalsie peniaze za upravu.. ale mozno budem musiet aj tak ,lebo tiez mam taku postavu ze mi nic nesedi. :( inak neboli si sa tam pozriet? maju tam aj dlhe saty a celkom pekne modely, len rozmyslam, ze teraz je sezona, tak preto asi maju taky vyber ale ci budu mat aj na jar, ked nie su ani plesy ani stuzkove.. asi sa spytam predavacky ze ci mavaju saty aj na jar-leto.
Odpovedať
Profilova fotka
ne no budem sa tam muset vybrat, ale asi az niekedy v januari, idem na vychod zamojim milym.. x-) uz sa tesim, aj ked este par dni ostava
Odpovedať
Profilova fotka
Baby chstate sa veltrh koncom januara do ba? Chcela bz som tam ist aj ja ale tak uvidime ako sa polovike podari si vybavit volno... aj u nas v Nitre ma byt prvy rocnik svadobneho veltrhu Svadba A- Z tak som straaaasne zvedave ze co to bude... kona sa to 13. - 14. februar....my uz obruucky nastastie mame a aj polovicka obke a aj v dobrej cene to bolo... len ja nevime nejako najst svadobne saticky nic sa mi nepaci.... tak uvidime ci sa nieco najde :D pekny den vam prajem....
Odpovedať
Profilova fotka
kararinka, chystame sa, a dufam, ze tam aj dobre nakupime, snad budu nejake zlavy a tak, a saticky, pises ze si z nitry, ved tam mas Salon Diamond s najkrajsimi satami, a urcite je v nitre aj kopec dalsich, a treba ist aj mimo mesta, napr taky trencin, trnava, tam sa da tiez pozret.. a aku mas predstavu o satach?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?