Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

14. mar 201125690
  • Tak to hej. Tešíme sa spolu s tebou katussska.

• Baby nechcete niektora nieco z toho ceskeho obchodu, v albume mam od nich obrazok vankusika a podvazku.. ak budem objednavat, mozme si podelit postovne.. maju tam vselico, ja objednavam vsetko vo fialovej, pierka,vankusik,podvazok, nejake stuhy a tak.. tak ak by ste nieco odtial chceli, dajte vediet.. este pockam kym sa niektora neozve..

• Jaj zabudla som, ze ak by bol zaujem, poslem link IPckou kedze nesmieme uvadzat kontakty 🙂 ale maju tam vselico..

• Sponzor fóra
  • monika, krasna obrucka 🙂 ja uprednostnujem sice klasiku, ale kebysom nosila biele sperky, tak by som chcela taku, ako si si vybrala Ty 🙂 ked sa podari, tak si dnes objedname obrucky aj my a hadam aj na svadobnu cestu nam padne do oka nejaky dobry tip v meste 🙂

• Pifina dakujem.. ja zas nosim iba biele zlato a striebro.. zlte sa mi nehodi : )

• Aj mne sa páči tvoja obrúčka. Ja tiež nosím len biele zlato a striebro. Viac sa mi to páči, ale drahý chcel žlté zlato tak som to skominovala.

• baby tak nic z tej vyzdoby?? rozmyslam ci to hodim este niekde inde do nejakej temy.. postovne tam je dost drahe na slovensko.

• monik ja nic, ja mozno tiez kupim heelium 😃 mi tu hrabe v robote. ..ideme na vikend na liptov, budeme byvat u rodiny, takze ubytko zdarma. no am byt hmla tak z lyzovania neviem ci nieco bude..chceli sme ist na malino. ale mame v zalohe tatralandiu. 😃

• Tak my chceme helium. Bude aspon sranda.

• ake helium

• do balonikov

• kaculiatko...hod pls aj mne ip na to helium. A moni, sup sem s linkou na tu stranku. Mozno tam nieco necakane objavim 😉

• babulky, tak sa tu drzte, ja este par minut v praci, pustili ma dnes skor o stvrt uz mozem bezat 😛 drzte palce nech nam vynde pocasie, cesta a setkoooo. 🙂

• tak ti prajeme pekný vikend

• ahoj, my budeme mat tiez 5.6.svadbu vo Velkom Mederi okr.Dun.Streda 🙂

• Sponzor fóra
  • moni pozrem to 😉

• no uz som doma, teda uz v robote, zase mam tie ranne nabehy do roboty 😐 cez vikend bolo super. v sobotu tatralandia, v nedelu doobeda lyze na maline 😵 este by som si dala podobne dni 😛

• baby moje esim sa,oblek pre muza sme zohnali,takze uz len vestu 😃

• jamimi, no super. tak to je zaklad! 😉 u nas toto bude boj, co mu sadne...a aby to aj svadobne vyzeralo 😃

• V carefoure v Otto Bergu fakt super ceny aj kvalita ,nas problem bol velkost 😉 ale super nasli sme za oblek+koselu sme platili cca 290 eur.,chodte tam pozriet ak mas buduceho takeho knofekcneho nenbude problem ,maju krasne obleky.

• v petrzalke?

• ano moja 😉 Oc Danubia tusiim sa to vola hned oprti tecsu v petrzke.

• fuha, tam sa nevyznam, neviem ci tam toho mojho dotiahnem 😬

• Tomas v pohode smer na rusovce a po pravej strane bude obocka na mekac a tam je cerfour,jasne ze ho tam dostanes ja som mojho tahala mesiac 😃

• no ked on si zaumienil ist do polska....ked budeme v SL niekedy..takze to bude tazke...
    jamimi a co satkz, topankz, nic nove?ja uz som taaak zvedava na tie saty.... 😬

• Moja nic nove ved do 21.2 mali prazdniny-11.2 boli odoslane boticky,satky idem zistit 😃

• ohoho, takze topanosssky odoslane 😵 no satky teda cakam, ale uz to bude hadam aj mesiac nie..?uz by mali ist.... 🤔 ktovie ci sadnu... 😕

• babenky neviete kde by som mohla kupit svadobnu koselu velkost 36??

• Baby tak ja teraz dako nestiham... lebo tolkooooo veci naraz riesime ze doviiiiiii.. ale vyzera to slubne, ze mozno kupime domcek nakoniec na slovensku a nie v madarsku... tak drzte palce nech nam to vyjde... 🙂

• monika, no super. ja letim vybavovat volaco ohladom domceka, tak sa tesim na nase urady/ inak ten co som ti spominala /ten domcek/je uz zadany 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov