Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
monik, my mame 26jun. skor neviem ci by nebol problem s tym ze bdueme lietat pred svadbou.. :-( vsak skuste si vypocut toho co tam mate a uvidis... :-| no a moj nastavajuci vystudoval klavir/organ na konzerve, teraz sa uz tomu nevenuje, ale hrava omse stale :-) a sem tam klavir :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Kati dik.. pojdeme pozret toho naseho teda a uvidime :)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, jasne.keby bolo najhorsie, mozno ti niekoho dohodime, peto par organistov pozna... ;-) no a na mina zatial nemam partacku, ale zatial ani neviem ci ist..nevies co je to za hotel?rozmyslala som dat nejaky wellness pred svadbou, nejaky taky vikend...ale asi az v maji...ak by to vyslo.blbe ze tam akurat skolu mam :-|
Odpovedať
Profilova fotka
hotel to bol nejaky sportcentrum, daj si do vyhladat spolu s bojnicami, take dost velke to je nejake pre sportovcov a tak, vyzera to dobre.. ja by som tiez nejake wellness dala pred svadbou, aj mlady hovoril, ze radsej by isiel na nieco take niekam do nejakeho wellness hotela a riadne sa tam vyrelaxovat, tak uvidim co spravim aj ja..
Odpovedať
Profilova fotka
ja to vidim ze mino skor nie...som myslela ze teba zlanarim :-N ale ako sa pozeram tak viac nie ako ano... |-| akurat davam dokopy veci kt. mam na svadbu. rozmyslam cast z nich zobrat uz na vychod, ale neviem kde ich tam ulozit. a bojim sa aj toho ze by ich krsnata neponicili... :-N no neviem...ale toto na 1krat neodnesieme tak asi nemam na vyber a musim to pomaly znasat.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ja by som isla aj na mina, ale proste sama nie, a mlady nechce ist. tak ak by si si to rozmyslela tak daj vediet.. a ked nepojdem, tak potom skusim ist spolu aj s drahym do nejakeho wellness niekde pobliz, pozerala som Patince, to je blizko, tak tam by sme mozno isli..
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som na ten wellness sla asi s kamoskou dakou, lebo moj drahy neznasa sauny a aj ich milujem :-p ale mozno by sme nasli prijatelnu alternativu pre oboch... ;-) no zisiel by sa mi oddych, strasne vela lietania hore dole...cez vikend zas SL, vybavovacky a potom zas cely ten kolotoc, do toho byvanie, skola, urady... 8-( vcera mi prislo brutalne zle, som musela odist z roboty..mam pocit ze som nejak vycerpana a kazdy rozhovor vedie k tomu ze niekto odo mna nieco chce..chcelo by to "chillout" x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati hovoris mi z duse, ja uz neviem kde mi hlava stoji, roboty mam tolko s tou blbou vystavou, ze kazdy den to riesim, nic ine ani nestiham, a po veceroch riesime svadbu a byvanie.. vcera sme boli pozerat kupelnovy svet, lebo zhaname nejaku inu vanu a nejake veci, dneska vecer fitko, zajtra vecer sedenie u knaza a takto dokolecka.. a neviem fakt kedy budem oddychovat.. a tiez mi neni najlepsie, posledna dva tyzdne mam totalne rozhadzane hormony, vkuse sa mi robia afty, aaaaa poomoc, chce to seriozny oddych toto lebo za chvilu skoncime niekde v nemocnici... :( dneska sa pojdem asi vysaunovat iba do fitka, lebo po vcerajsku mam svalovicu samozrejme. :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja dnes na mina nejdem, zrejme aj tak bude potrebovat peto auto, takze si dam prechadzku domov :-p nejak nestiham nic nic nic.... :-| tesim sa na svadbu aj na domcek,....to ma nejak drzi pri pozitivnom mysleni...len uz citim ze som nervozna jak pes, na vsetko odfrflem...treba nejak to napatie vypustit lebo to bude fakt zle...ja som mala taky sialeny napad ze ist do senca na wellness, na noc do hotela s nejakou kamoskou, uplne vypnut, pokecat, nejake drinkz dat a dobre by bolo.
Odpovedať
Profilova fotka
Kati to znie dobre.. kedy ideme ?? :-D :-D :-D ale kam vlastne v tom Senci? bo v tom aquaparku neni hotel tusim, iba ak ten oproti co je a ten zas nema wellness? alebo je tam este nejaky iny?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som nasla hotel senec. ale videla by som to tak ze v hoteli len miesane napoje a prespat a oproti do wellnesu, pozri si wellness aquatermal senec. tak co ideme?aj projekty domov si prinesieme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noo ja som prave objavila, ze aquapark ma vedla postavenu novu wellness cast, a ta vyzera doooooost dobre, thajske masaze, saunicky a tak.. tak to by som prijala veru.. pozri stranku aquaparku, hned uvode sa da kliknut na to SAI.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dievčatá nehnevajte sa, ale tieto veci mimo svadby si môžte písať cez SS-ky, nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no Kati a hotel senec este dava zadarmo vstup do aquaparku pre ubytovanych hosti mimo letnej sezony, takze na tom sa da usetrit a este ponukaju aj oni masaze, tak mozno aj tie by mi stacili, a su za lepsiu cenu :) len aby to nedopadlo tak,ze sa opijeme pod obraz a potom nepojdeme na ziadne wellness :)
Odpovedať
Profilova fotka
Misha ano mas pravdu :) Kati piseme do IPciek, ok?
Odpovedať
Profilova fotka
:-D misha, ok, sorry. sme si neuvedomili... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky ... robí si niektorá pozvánky alebo oznámenia sama doma? Ja viem. ja už mám oznámenia doma ale pozvanky si chcem robiť sama a nemám skoro vôbec fantáziu. Prijala by som nejaku inšpiráciu.
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko a ake chces?s fotkou bez fotky?
Odpovedať
Profilova fotka
Kaculiatka, nam robi oznamka jeden chalan, teda my sme mu dali podklad na oznamko, a text a on nam k tomu dorobil take ramceky, ornamenty a take vselico, ze nech si vyberieme z toho.. takze da sa to, len potrebujes tieto veci, a potom to aj v nejakom programe upravit a tak..on je grafik, takze on nam to cele pripravy do tlace, ale ked si chces spravit pozvanky ku stolu napriklad, tak sa to urcite da aj normalne vo worde alebo powerpointe spravit.. treba si najst nejake templaty z ktorych si vyberies, kupit nejaky pekny papier a vytlacit..
Odpovedať
Profilova fotka
monika ďakujem za radu katusska nie len take nejake jednoduche k naším oznámeniam ...
Odpovedať
Profilova fotka
katussska24 úplne v pohode, ja len, že keď som sa chcela niečo nové dočítať, tak som sa v podstate nič nové nedočítala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
monika ďakujem za IP, ale už mám pozvánky hotové. Urobila som ich cez pisacca.
Odpovedať
Profilova fotka
jasne v pohode. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky ... skúšali ste si už niektorá objednať hélium? Ja som našla prestne ten istý, na ktorý som Vám dali link ale na inej stranke a sú tam aj obchody, v ktorých sa dá kúpiť. Vynde cenovo rovnako ale nemusím platiť kuriéra. Priateľ pracuje v kuriérskej službe DPD a pýtala som ho koľko asi vynde preprava cca 20 až viac eur. Pre mna je to dosť drahé.
Odpovedať
Profilova fotka
kaci, ko+ko ťa výde to hélium a na koľko balónikov?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak fľaša 25 l stlačeného hélia plus 30 balónikov 40 eur.
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko, uz si objednavala?
Odpovedať
Profilova fotka
nie ani nebudem objednavať, ten isty som našla na inej stranke a tam som našla obchody v Poprede, kde by ich mali mať .. tak nebudem musieť platiť kuriera
Odpovedať
Profilova fotka
baby, chcem ist domoooov...trcim v robote a nuda nuda uz...idem zas SL na vikend. poriesime defin tortu, pivonkove kytice na stoly, svadobnu kyticu...
Odpovedať
Profilova fotka
Baby moje dakujem ze na mna myslite ;-) ...ocino mal na moje narodky 1.3 infarkt.....je zazrak ze srrcde mu naskocilo....no dnes tam idem urcite napisem ;-) ...Katuska nieco mi prislo vcera z ciny tak neviem v pondelok idem na postu a dam vediet...papa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?