Kto má dátum svadby 21.7.2012?

Profilova fotka
Ahojte ;-) chcem sa opýtať, ktorá máte svadbu 21.7.2012 a čo všetko už máte naplánované :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj,my máme rezervované foto a video, výzdobu, dj, osvetlenie, svadobné šaty, miesto kde to bude. pomaly si plánujeme aj kúpit obrúčky nech máme toho menej potom. a začiatkom roka aj oblek asi. ty si ako na tom?
Odpovedať
ahojte, my mame kostol, miestnosť, foto, asi aj dj - to ešte musíme potvrdiť, šaty, oblek, obručky, nejakú vyzdobu čo si robím sama, matriku budeme riešiť asi v januari, teraz riešime oznamenia nakoľko to je v lete cez dovolenky tak nech čím skorej všektým oznámime že pozor v tento den je svadba :D
Odpovedať
ahoj, my máme rezervovanú sálu, kapelu, foto a video, kúpené obrúčky, zajednané koláče a ostatné budeme riešiť po novom roku :-)
Odpovedať
Ahojte Nevestičky :-) Ja vám môžem poradiť a odporučiť jednu moju známu, ktorá požiava veľkú 4 poschodovú čokoládovú fontánu s belgickou čokoládou :-) Ak, sa vám hodila rada doporučím :-)
Odpovedať
ahojte, len dnes som sa dozvedela, ze sa vydavam 21.7.:) my sme len tak skusali, ze co ak bude volna sala, ktoru chceme a zhodou okolnosti je. cize my mame zatial salu, ale ako tak pozeram na vas, sme riadne pozadu. drzim nam vsetkym palce:)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?