Kto má dátum svadby 6.4.2013?

25. jan 2013130

Babenky, mate niektorá svadbu tento den ako ja?
Ako ste na tom s prípravami?
Mne chýba podstatne dosť vecí a akosi sa neviem do toho pustit 🙂

• ahoj...my máme v ten istý deň svadbu, a máme už všetko, len mne chýba bolerko 🙂 ale inak máme úplne všetko 🙂 už len na faru podpísať papiere a na matriku žiadosť 🙂

• @nikuska88  tak to ste teda sikovní, nam ešte hrozne vela veci chýba ešte nemame vybratú ani farbu výzdoby, ale zas kostol a matriku mame vybavené.

• takato tema tu uz niekde je 🙂 my tiez este musime ist na matriku..len dufam, ze najdeme rodne listy 😃

• Sponzor fóra
  • @enka22  jeeej my mame tiez, akurat idem z fary 😃 ale nemame nic vybavene este 😉

• Keby ste chceli poradit ohladom svadobneho videa sme tu pre vas 🙂

• @pollyanna  ak by ste ich nenašli tak na matrika Vám ho na počkanie vydajú, mi sme tiež jeden nemali 🙂

• @mistrall  to vážne ešte nič nemáte? tak to teda bbudeš mať čo robiť 🙂

• @enka22  😃 no veru, ale od vcera mame super fotografku, mame salu, faru, (mozno aj cig. kapelu) a hlavne mame vela ludi ktori sa tesia a vedia ze je to sice narychlo ale o to spontannejsie a na ostatne mame 2 mesiace 😉

• @mistrall  tak to ste na tom teda dobre , za jeden den ste postíhali toho dosť a tie veci su najdolezitejšie zvysok su už len detaily 🙂

• @enka22  no veru, vcera sokm len maily vypisovala, telefonovala, behala po farnostiach 😃 este musme mna matriku, ale to bud. tyzdne, este saty , oblek, obrucky. Zvazujem ze objednam saty z usa z netu (teda neviem ci aj siju 🙂 stoja len 200e s urychlenym dovozom - nemam s tym skusenost, ale starka je krajcirka tak hadam ma upravi 😎 ja to nemam standardne lebo v aprili budem v 6mesiaci tak teraz nemaozem ani nic skusat zbytocne.. no uvidime, ako este budem panikovat 😃 Vy mate kde oslavu - svadbu?

• my mame v Prešove. v Športe, no tak to som nepočula ani o tom že je taká možnosť kupiť z USA a je to aj dobrá cena. 🙂

• @mistrall  ja budem uz na konci 7. tiez som objednala z USA, pozri moj album, a odtial pridu saty do tyzdna a potom len skratit dufam, my este termin vybaveny nemame ale chystame sa to vybavit na 13.4. a zatial len viem co chcem ale nemam este nic z toho doma 🙂 ved casu dost 🙂 ale fotografku mam uz zajednanu, lebo vela ich malo obsadene, tak to som rychlo hladala a od vcera mam zajednanu 🙂

• @janka_k   super, tie saty sa aj mne pacia, sa som si vybrala podobne, ale ta vrchna cast je flitrovana, a farbu ivory dam.. priatel povedal, ze nech objednam, prinajhorsom predam a ppjdem do salonu, ale dufam ze nie, ze budu dobre. Vraj siju o kusok vacsie, tak hadam sa zmestim do odhad, velkosti 🙂 Ja som si musela spisat zoznam co potrebujeme..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    vkfoto
    Prešov
    Bude pre mňa cťou byť aj na Vašej svadbe a zachytiť tie najkrajšie fotografie z Vášho veľkého dňa.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov