Kto má dátum svadby 6.4.2013?

25. jan 2013130

Babenky, mate niektorá svadbu tento den ako ja?
Ako ste na tom s prípravami?
Mne chýba podstatne dosť vecí a akosi sa neviem do toho pustit 🙂

• ahoj...my máme v ten istý deň svadbu, a máme už všetko, len mne chýba bolerko 🙂 ale inak máme úplne všetko 🙂 už len na faru podpísať papiere a na matriku žiadosť 🙂

• @nikuska88  tak to ste teda sikovní, nam ešte hrozne vela veci chýba ešte nemame vybratú ani farbu výzdoby, ale zas kostol a matriku mame vybavené.

• takato tema tu uz niekde je 🙂 my tiez este musime ist na matriku..len dufam, ze najdeme rodne listy 😃

• Sponzor fóra
  • @enka22  jeeej my mame tiez, akurat idem z fary 😃 ale nemame nic vybavene este 😉

• Keby ste chceli poradit ohladom svadobneho videa sme tu pre vas 🙂

• @pollyanna  ak by ste ich nenašli tak na matrika Vám ho na počkanie vydajú, mi sme tiež jeden nemali 🙂

• @mistrall  to vážne ešte nič nemáte? tak to teda bbudeš mať čo robiť 🙂

• @enka22  😃 no veru, ale od vcera mame super fotografku, mame salu, faru, (mozno aj cig. kapelu) a hlavne mame vela ludi ktori sa tesia a vedia ze je to sice narychlo ale o to spontannejsie a na ostatne mame 2 mesiace 😉

• @mistrall  tak to ste na tom teda dobre , za jeden den ste postíhali toho dosť a tie veci su najdolezitejšie zvysok su už len detaily 🙂

• @enka22  no veru, vcera sokm len maily vypisovala, telefonovala, behala po farnostiach 😃 este musme mna matriku, ale to bud. tyzdne, este saty , oblek, obrucky. Zvazujem ze objednam saty z usa z netu (teda neviem ci aj siju 🙂 stoja len 200e s urychlenym dovozom - nemam s tym skusenost, ale starka je krajcirka tak hadam ma upravi 😎 ja to nemam standardne lebo v aprili budem v 6mesiaci tak teraz nemaozem ani nic skusat zbytocne.. no uvidime, ako este budem panikovat 😃 Vy mate kde oslavu - svadbu?

• my mame v Prešove. v Športe, no tak to som nepočula ani o tom že je taká možnosť kupiť z USA a je to aj dobrá cena. 🙂

• @mistrall  ja budem uz na konci 7. tiez som objednala z USA, pozri moj album, a odtial pridu saty do tyzdna a potom len skratit dufam, my este termin vybaveny nemame ale chystame sa to vybavit na 13.4. a zatial len viem co chcem ale nemam este nic z toho doma 🙂 ved casu dost 🙂 ale fotografku mam uz zajednanu, lebo vela ich malo obsadene, tak to som rychlo hladala a od vcera mam zajednanu 🙂

• @janka_k   super, tie saty sa aj mne pacia, sa som si vybrala podobne, ale ta vrchna cast je flitrovana, a farbu ivory dam.. priatel povedal, ze nech objednam, prinajhorsom predam a ppjdem do salonu, ale dufam ze nie, ze budu dobre. Vraj siju o kusok vacsie, tak hadam sa zmestim do odhad, velkosti 🙂 Ja som si musela spisat zoznam co potrebujeme..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné oznámenia, tlačoviny a iné doplnky pre Váš výnimočný deň. 🙂
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov