Kto má svadbu 21.7.2012?

20. júl 2012500
  • @wick  my uz sme porozdavali jak sme boli doma vo februari a aj koncom aprila jak sme boli cize teraz uz len take budem posielat co viem ze nepridu 🙂

• @luisinkax  a sama si si robila svad. oznamenia?Ci ku komu by si odporucila? 🙂

• @wick  sama som vyrabala, mala som nejake napady a vedela som ze nikto mi ich nespni tak jak ja chcem a hlavne aj preto lebo som potrebovala 2 verzie, po svk aj po anglicky, a isto keby som dala tu urobit tak v ziadnom pripade by svk verzia nedopadla dobre a zase na svk nesom tak casto a urcite by to aj tam dodrbali 😃 a pravdupovediac si myslim ze ma to aj ovela lacnejsie vyslo, sice predpokladam ze ceny na svk niesu az take hrozne ako tu ale aj tak 🙂 ked budem mat cas tak odfotim a dam tu, a ty ked budes mat tak tiez daj vediet ze odkial a ake 😉

• Sponzor fóra
  • @luisinkax  sikovnica si 🙂 dam potom vediet ze kde a ake svad.oznamenie budeme mat.Dnes by som aj chcela ist niekam mrknut len ci sa mojmu drahemu bude chciet 😠 Uz sa nam to pekne krati 😎

• babule čo ešte vybavujete ? nech viem čo mi ešte chýba 😃

• v podstate uz len dotahujeme veci, ale uplne konkretne som dnes rozmyslala nad menovkami na stol

• @nape ,tak mame uz skoro vsetko len nam chyba rozvoz nevieme este ci nejaky autobus zohnat,alebo auta?Nechceme velmi otravovat rodiniu z odvozom.

• ahojte aj ja mám tento termín 🙂 a myslím, že už máme všetko podstatné, akurát mi ešte treba kúpiť výzdobu na autá a doklepnúť finálny zoznam hostí, nech viem potvrdiť, koľko izieb treba. S viacerými vecami mi pomáha sestra s maminou, keďže svadbu máme u nás doma a my s priateľom žijeme už mimo. Takže koláče, tortu, menovky, kúpu alkoholu a etiketovanie svadobného vína majú oni v réžií. Ja som už oblečená aj s drahým od hlavy po päty, máme obrúčky (čo je asi dosť dôležité), už mám za sebou aj rozlúčku so slobodou a tento víkend ideme zoznamovať našich rodičov. Takže teraz ma už len čaká Pohoda a potom svadba 😃

• Ahojte, aj ja my máme tento termín 🙂 a sama neviem čo mi ešte chyba 🙂 začínam pomaly stresovať 🙂

• Baby vie niekto aké budeme mať počasie? 😉

• ja pozerám počasie tu, http://www.accuweather.com/sk/sk/bratislava/297345/daily-weather-forecast/297345?day=16  zatial je tam 27 stupnov, prehánky a búrky čo sa dúfam ešte zmení lebo ma porazí. pred pár dnami tam bolo 29 stupnov a slnečno tak ja si myslím že sa to dovtedy ešte pomení.

• @vanesa73  ja som tiež pozerala na inej webke a celý týždeň hlásili pekne slnečno a na sobotu prehánky a búrky z tepla 🙂 tak uvidíme ako to dopadne, naši mi ale povedali, že keby aj pršalo tak nevadí, lebo to padá šťastie z neba pre novomanželov 😉 takže všetko je o prístupe

• Dievcata uz len 10dni 🙂Allle to zbehlo 😉 mate uz aspon trocha stresu 😃

• ja už začínam mat stres, dnes idem na skúšku líčenia a účesu tak som zvedava.

• aktuálna predpoveď na mieste mojej svadby - 21.7 polojasno a 22 stupňov, to by bol ideál 😉

• Sponzor fóra
  • ja idem ako host 🙂

• aj ja mam svadbu 21.7. a pripravy su v plnom prude 😃

• @luisinkax ,@vanesa73 ,@slnieckomonky ,@nape ,@natia ,@sisanevesticka ,@cathy83 ,Posledny tyzden mojho stareho priezviska,su to take zmiesane pocity 😉 aj sa tesim aj je mi to take zlastne ako ste na tom dievcata vy?

• ani mi nehovorte, dnes sa mi snívalo že prídem na hotel po obrade a tam pol metra snehu 😃 no nočná mora jak vyšitá 🙂 inak my už dolaďujeme finálne veci, dnes som kúpila ženíchovi kravatu, sestra zabezpečila ešte organzu na auto - inak možno bude cadillac - sa mi ani nesnívalo 🙂 a keď nie tak ostáva náš biely tátoš. Ja už pomaly balím, nech nezabudneme vo štvrtok nič zobrať. Ešte dokúpim zopár drobností do svadobnej tomboly a musím prebehnúť so segrou aby uvázdala niektoré vstupy. Dievčatá všetkým vám, pre ktorú bude sobota 21.7.2012 držím palce, nech je dobré počasie a všetko výjde podľa našich predstáv. 😉

• @cathy ,dakujem pekne a podobne zelam len a len to najlepsie vsetkym nevestickam 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov