Kto má svadbu 21.7.2012?

Zobraz úvodný príspevok
Kto ma svadbu 21.7.2012?
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@wick my uz sme porozdavali jak sme boli doma vo februari a aj koncom aprila jak sme boli cize teraz uz len take budem posielat co viem ze nepridu :-)
Odpovedať
@luisinkax a sama si si robila svad. oznamenia?Ci ku komu by si odporucila? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wick sama som vyrabala, mala som nejake napady a vedela som ze nikto mi ich nespni tak jak ja chcem a hlavne aj preto lebo som potrebovala 2 verzie, po svk aj po anglicky, a isto keby som dala tu urobit tak v ziadnom pripade by svk verzia nedopadla dobre a zase na svk nesom tak casto a urcite by to aj tam dodrbali :-D a pravdupovediac si myslim ze ma to aj ovela lacnejsie vyslo, sice predpokladam ze ceny na svk niesu az take hrozne ako tu ale aj tak :-) ked budem mat cas tak odfotim a dam tu, a ty ked budes mat tak tiez daj vediet ze odkial a ake ;-)
Odpovedať
@luisinkax sikovnica si :-) dam potom vediet ze kde a ake svad.oznamenie budeme mat.Dnes by som aj chcela ist niekam mrknut len ci sa mojmu drahemu bude chciet ]-( Uz sa nam to pekne krati 8-)
Odpovedať
babule čo ešte vybavujete ? nech viem čo mi ešte chýba :-D
Odpovedať
v podstate uz len dotahujeme veci, ale uplne konkretne som dnes rozmyslala nad menovkami na stol
Odpovedať
@nape,tak mame uz skoro vsetko len nam chyba rozvoz nevieme este ci nejaky autobus zohnat,alebo auta?Nechceme velmi otravovat rodiniu z odvozom.
Odpovedať
ahojte aj ja mám tento termín :) a myslím, že už máme všetko podstatné, akurát mi ešte treba kúpiť výzdobu na autá a doklepnúť finálny zoznam hostí, nech viem potvrdiť, koľko izieb treba. S viacerými vecami mi pomáha sestra s maminou, keďže svadbu máme u nás doma a my s priateľom žijeme už mimo. Takže koláče, tortu, menovky, kúpu alkoholu a etiketovanie svadobného vína majú oni v réžií. Ja som už oblečená aj s drahým od hlavy po päty, máme obrúčky (čo je asi dosť dôležité), už mám za sebou aj rozlúčku so slobodou a tento víkend ideme zoznamovať našich rodičov. Takže teraz ma už len čaká Pohoda a potom svadba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja my máme tento termín :) a sama neviem čo mi ešte chyba :) začínam pomaly stresovať :)
Odpovedať
Baby vie niekto aké budeme mať počasie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja pozerám počasie tu, http://www.accuweather.com/sk/sk/brat... zatial je tam 27 stupnov, prehánky a búrky čo sa dúfam ešte zmení lebo ma porazí. pred pár dnami tam bolo 29 stupnov a slnečno tak ja si myslím že sa to dovtedy ešte pomení.
Odpovedať
@vanesa73 ja som tiež pozerala na inej webke a celý týždeň hlásili pekne slnečno a na sobotu prehánky a búrky z tepla :) tak uvidíme ako to dopadne, naši mi ale povedali, že keby aj pršalo tak nevadí, lebo to padá šťastie z neba pre novomanželov ;-) takže všetko je o prístupe
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dievcata uz len 10dni :-)Allle to zbehlo ;-) mate uz aspon trocha stresu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja už začínam mat stres, dnes idem na skúšku líčenia a účesu tak som zvedava.
Odpovedať
aktuálna predpoveď na mieste mojej svadby - 21.7 polojasno a 22 stupňov, to by bol ideál ;-)
Odpovedať
ja idem ako host :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam svadbu 21.7. a pripravy su v plnom prude :D
Odpovedať
@luisinkax,@vanesa73,@slnieckomonky,@nape,@natia,@sisanevesticka,@cathy83,Posledny tyzden mojho stareho priezviska,su to take zmiesane pocity ;-) aj sa tesim aj je mi to take zlastne ako ste na tom dievcata vy?
Odpovedať
ani mi nehovorte, dnes sa mi snívalo že prídem na hotel po obrade a tam pol metra snehu :-D no nočná mora jak vyšitá :) inak my už dolaďujeme finálne veci, dnes som kúpila ženíchovi kravatu, sestra zabezpečila ešte organzu na auto - inak možno bude cadillac - sa mi ani nesnívalo :) a keď nie tak ostáva náš biely tátoš. Ja už pomaly balím, nech nezabudneme vo štvrtok nič zobrať. Ešte dokúpim zopár drobností do svadobnej tomboly a musím prebehnúť so segrou aby uvázdala niektoré vstupy. Dievčatá všetkým vám, pre ktorú bude sobota 21.7.2012 držím palce, nech je dobré počasie a všetko výjde podľa našich predstáv. ;-)
Odpovedať
@cathy,dakujem pekne a podobne zelam len a len to najlepsie vsetkym nevestickam :-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?