Kto má svadbu 22.09.2012?

2. apr 201240

Ahojte má niekto taký istý termín ako my? Čo všetko už máte dohodnuté ?

• Ahoj, od tohto pondelka mame uz aj my svadbu 22.9.2012...😃 Uz to vizeralo na buduci rok maj, ale tak podarilo sa, mne islo hlavne o salu kde to bude, takze okrem saly mame vybavenu hudbu a starejsieho......
    A potom uz vobec nic........tak neviem ci uz mam stresovat.....
    Vy ste ako na tom???

• ahojte kočky, no my sme začali už v novembri 2011, ale to preto, že máme veľa hostí a v okolí TN nebolo na 90 ľudí nič pekné a cenovo dostupné... takže sme to riešili už od minulého roku, ale teda máme sálu, živú hudbu, kameramana, fotografa, už asi dva týždne sa tešíme s nádherných obrúčok a pred týždňom sme sa dali fotiť na oznámenia, pretože si ich budeme robiť sami... obavy mám z vlasov a najmä z výzdoby 😞((

• Ahojte, zatiaľ máme sálu, ja šaty zo spodným prádlom, poháre, Dj , objednané koláče, kyticu a výzdobu, oznámenia a topánky svadobné aj ku spoločenským šatám. ( samozrejme aj spoločenské šaty )
    Keďže ma nebaví zháňať všetko potrebné, nechala som to na profesionálov a riešim všetko cez agentúru. Môžem len vrelo odporúčať iba poviem ako si to predstavujem a objednám od šiat po obrúčky , topánky, kyticu jednoducho všetko na jednom mieste, ceny sú tiež super dokonca naša agentúra je zapojená aj do projektu 4 svadby, ale mi sme ponuku odmietli , lebo ja som nechcela isť do telky.

• Sponzor fóra
  • ahojte aj ja sa k vám pridávam, ja mám kostol, fotografa a kameramana, troška z výzdoby, na sále sa pracuje, mám vybraté oznámenia, len spočítať koľko ks a dám ich vytlačiť.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Svadobné oznámenia, tlačoviny a iné doplnky pre Váš výnimočný deň. 🙂
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov