Kto má svadbu v januári 2012?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Máte niektorá aj termín január 2012??? či len ja som taká zimná????
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
:-D no tak fotekyv bille a v lidli som ešte nevidela.... ale tak môže to byť zaujimave :-D keby nemame tu hostinu v kaštieli tak ani ja by som vobec netušila kde by sme sa išli fotiť.... jedine by to mohlo zachraniť to pekne počasie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievčata ale ja mam veľku dilemu... neviem sa rozhodnuť do akej farby mam zladiť svadobnu vyzdobu saly a stolov.... strašneeee :-(
Odpovedať
no vsak v to pekne pocasie dufam :) a aku budes mat salu? lebo my mame salu ladenu do cervena tak to bolo jasne ze tam musi byt cervena a bude kombinovana zltou
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat zase vyzdobu ladenu do kremovo-capuccinova, pretoze je mam na satach capuccino pas a nechcem aby bolo zase vela farieb. chceli by sme najst aj capuccino kravatu pre mojho draheho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No s som sa dnes už tiež konečne rozhodla, budeme mať zlatu vyzdobu.... teda pokiaľ to ešte nezmenim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Tak dievcata, momentalne mame stanoveny termin na september 2012, ale mne sa to zda strasne daloko, lebo uz by som chcela poriesit aj nejakeho potomka, no chcem sa najskor vydat. Pred dvoma dnami sme sa zamysleli nad januarovym alebo februarovym terminom, no co som pozerala, tak vsetky, co sa vydavali v zime boli tehotne. Tak som si myslela, ze som len nejaka divna, ze by sa mi svadba v zime pozdavala. Ako tak citam, som rada, ze som taka "divna" neni sama. :-) Najskor sme mali mat klasiku, ale teraz si to viem predstavit niekde na horam, nejak Terchova a tak. Ze strasna koliba, krb, len nasi rodicia a surodenci na cely vikend. Neviem, tato predstava sa mi celkom pozdava. Pre ostatnu rodinku by sme zorganizovali len nejaky obed, zakusok a kavicku o tyzden neskor. Co si o tom myslite? Smiem vediet vas nazor?
Odpovedať
@katinka87 znie to veľmi zaujímavo a každopádne originálne...pokiaľ to takto chcete ty aj tvoj nastávajúci tak prečo nie...ja osobne by som tak nechcela lebo sa teším na našu hostinu a tancovanie a zábavu...ale však každému z nás sa páči niečo iné :) potom tu napíš ako ste sa rozhodli :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@vieruska25 pridávam sa, tiež mám svadbu 11.2. a zisťujem, že vôbec nie som pozadu s vybavovačkami :) Tiež nerozumiem ako môže niekto plánovať svadbu rok/rok a pol dopredu.
Odpovedať
aj mi sme spociatku planovali rok dopredu, ale teraz, ked to zmenime na 21.1. tak bude nas svadobny osial totalny. Ale ako tak pozeram, vobec nie je neskoro. Pomaly zistujem, ci este nieco zozeniem, a este som nenatrafila na ziadnu prekazku. Takze to beriem s odstupom a zaciman sa pomaly tesit.
Odpovedať
@kniesi podla mna najkrajsie na tej svadbe su tie pripravy...to vytvori taku tu svadobnu atmosferu a potom uz ten svadobny den je uz ako ceresnicka na torte...aq ked to ma niekto naplanovane a nachystane rok dopredu tak uz to nie je ono...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, aj ja som januarova. Ako ste na tom s pripravami? My sme zacali vsetko vybavovat len pred mesiacom a zatial v pohode...
Odpovedať
Profilova fotka
my uz mame vybavenych veci dost ale v pohode stihas :-) nam to dlho trva lebo mame poct ze "mame cas"... kedy mas v januari? ja mam 28.1.
Odpovedať
mame 21.1. vsetko mame rezervovane a tak zistujem ze nemam co robit az do zaciatku januara... vtedy budem potvrdzovat pocty, menu, vyzdvihnu sa saty, atd... tak snad vsetko pojde hladko
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?