Kto plánuje svadbu na september alebo október 2013?

23. sep 20131480
  • My máme svadbu 14.9. 2013 a mali sme teda poriadne rošmbo 😛 lebo sa nám komplet menil najprv dátum, potom miestnosť, muzikanti, fotograf s kameramanom... ale už všetko vybavené našťastie... obrúčky a šaty máme... zákusky sú objednané, poháre sa nám robia.. momentálne riešim zasadací poriadok a menovky pre hostí... a zajtra ideme objednať svadobnú cestu 🙂

• my máme svadbu 13.9. piatok 😃 a stále nemám šaty a to týždeň pred svadbou ideme na dovolenku do Chorvátska,ale my to zvládneme 🙂 teším sa

• 13.9.2013.a ešte ani šaty nemám a to ešte týždeň pred svadbou dovolenka 😃 ostatné už máme,tak už nejdem stresovať,jediné,čo si prajem,nech sa všetci skvele bavia,ja sa taaak teším 🙂

• Sponzor fóra
  • My mame termin 5.10.2013 a vsetkk sme zacali riesit tento mesiac kameru,hudbu,saty uz mam,menu idem dojednat a uz iba termin na Urade a vsetko sme zvladli mesiac a nieco pred terminom,oznamenia vybrate,vyzdoba vybrata

• babenky nestresujte.uzivajte si kazducku sekundu priprav aj velkeho dna D.ja to uz mam zasebou a poviem vam ja som si to vychutnala do poslednej sekundy. vela stastia

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov