Kto plánuje svadbu na september alebo október 2013?

23. sep 20131480
  • Ahojte aj my máme svadbu 28 sept. a ešte nič pripravené .... 😐

• Ahoj aj my mame svadbu 14.9 a uz mame vsetko 🙂

• @miskachrumka   my 12 oktrobra a tiez mam len uplne to zakladne veci a mam este casu a casu vsetko vybavit 😃

• Sponzor fóra
  • @siuzn18  fuha ste šikovný 🙂

• @lucinkao  my nemáme ešte ani len ten základ

• Staci si urcit nejaku postupnost a ide to ,🙂

• Baby a mate uz saty?ja este nie a svadba bude 21.9.😞

• my mame tiez 14.9. a zatiaľ máme len tie základné veci vybavené 🙂

• Ahojte,svadba bude 28.9. Vsetko okrem starejšieho a kameramana je ok. Teda vlastne nemame obrucky 🙂 ale verim tomu, že všetky, všetko stihneme 🙂

• ahojte nevesticky svadba je za necele styri mesiace ako ste na tom s pripravami? co vam este chyba?

• @miskachrumka  
    @knoflick  
    baby, ak by ste zhanali fotografa, tak sa ponukam este mam volne terminy koncom augusta a sept. Fotim aj klasicky, aj extravagantne, ako len chcete, mam rada kazdu novu vyzvu, a vzdy sa tesim na novych ludi 🙂. Aj natacam video nie je to profi kamerou, ale mojim fotakom, je to pre pary ktore si nemozu dovolit profi kameramana, video je zostrih 30min. toho najdolezitejsieho tu je ukazka:
    http://vimeo.com/68541211#
     (skomprimovana na nizsiu kvalitu aby to dobre nacitalo na webe, v originaly je to v plnej kvalite a krasne sa pozera ostro na plazmovej TV)...
    prikladam aj par foto..... viac na mojom webe.....

• ahoj, my mame 19.10. 2013 a tiez este skoro nic nemame 😞

• @janusa139  my máme 28.9.2013 a tiež ešte v podstate nič nemáme 🙂

• Sponzor fóra
  • @misulka22  ale zas na druhej strane, myslim, ze niektore veci, uz ked sa do nich pustime sa daju vybavit relativne rychlo 🙂

• @jansa139  tiež to tak vidím.jedine s čím sme "ponáhlali" bola reštaurácia. Toť všetko 🙂 Jáj a šaty ale to len preto , že som sa bála že na seba nič nezoženiem

• @misulka22  inak miesto hostiny mame zajednane aj my 🙂) ale saty ani jedny som este neskusala,,a vlastne este ani kostol nemame ani nic take 🙂) ved este mame cele leto 🙂

• @janusa139  som rada že nejsom jediná,lebo keď to tu tak čítam...

• Svadbu máme 19.10. a popravde vždy mám pocit, že je ešte kopec času na prípravy 🙂 teda máme rezervované termíny, ale to je tak všetko 🙂

• takze v termine - 19.10. nas bude viac 🙂

• My mame termin 27.9. Mame miesto, fotografa, saty, oblek, vizazistu a DJ-ja. Dnes som objednala svadobne oznamenia a musime este objednat obrucky 🙂 Ale pomaly to postupuje vpred 😃

• Ja som sa rozhodla minulý rok pre jeden životný krok. Zrušila som svadbu a rozišla som sa. Spravila som správne tak moja svadba sa odsúva. Ale Vám kočky prajem aby Vám to všetkým vyšlo a prajem Vám, aby Váš deň D bol ten najkrajší tak ako ste si ho vysnívali.

• dievcata pisala som prispevok do skupiny svadba v sepmtebri a teraz sa tam neviem dostat naspat, neviete mi poradit? len dnes som sa zaregistrovala a teraz neviem ci mi niekto tam odpovedal ci nie : /

• vlastne by mi stacilo poradit skupiny ako najdem ku ktorym patrim, moja svadba je naplanovana na 21.09 a predtym ked som tu bola,tak som mala na lavej strane 2 skupiny,jedna Kosice a druha toho 21.septembra a teraz to neviem dohladat...

• @veri23  my máme 7.9.2013 a máme takmer všetko,už dotahujeme len maličkosti 🙂

• My máme 19.oktobra 🙂 termín v kostole je už zajednaný, matrika vybavená, reštaurácia zajednaná, dj vybavený, kameraman tak pol na pol, fotograf sa rieši 🙂 a už len dokupujeme postupne veci, čo treba 🙂

• My 5,10. A pomalicky sa snazime

• My mame svadbu 7.9.2013 a tie hlavne veci mame vybavene, ale stale sa najde nieco, co treba este kupit alebo vybavit a tak to asi bude az do septembra 🙂

• my máme svadbu 28.9., to najdôležitejšie máme, šaty sa mi robia, ženích je z časti oblečený, reštika je zajednaná, matrika vybavená, dve náuky za nami, obrúčky sa robia.. zajtra idem zajednávať kaderníčku a make-up a postupne všetko čo nám ešte treba 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov