Kto s nami zdieľa spoločný termín 28.4.2012?

24. apr 2012690

🙂
mate niekto?

• ja 🙂

• aj ja..

• aj my sme chceli, len nam ho vyfukli :o(

• Sponzor fóra
  • @lillinka01  super a kde bude svadba ? 🙂 a čo prípravy ?

• @helloukitty  🙂 tak super a ako to ide s prípravami ? :
    )

• @gabs2012  😕 fuhaaa kto vam ho vyfukol nejaka dalsia svadba ? 😞 a teda aky mate dalsi termin ?

• Zdieľame rovnaký termín 🙂

• @marusiacik1  uz mame skoro vsetko zajednane, svadba aj hostina bude okres ZA, velmi sa tesime... teraz zhanam nausnice, a kedze som picky tak je to tazke 🙂

• @alenocka82   super ako si na tom ty ? 🙂

• @lillinka01  no super my este vela toho nemame 🙂 ale od januara už naplno začíname 😃

• @marusiacik1  Hlavné veci máme pozajednávané, sála, hudba, fotograf, zvolená výzdoba, kostol, hotové obrúčky, rezervované šaty a drahý je už tiež vybavený aby bol krásny cez svadobný deň 🙂. Ostatné veci podoťahujeme na budúci rok 🙂 A vy ste ako na tom s prípravami?

• @lillinka01  A aké naušnice hľadáš? Ja vôbec neviem aké by som chcela naušnice aj nahrdelnik. A špekulujem nad striebrom, lebo z bižu sa mi zapalujú uši :-/

• @alenocka82  no my máme zajednané : svadobne šaty + doplnky, naušnice, kostol, salu + ubytko, DJ, foto a video, svadobnu výzdobu a nejake drobnosti este 🙂 zbytok postupne a naplno od januara 😃

• @alenocka82  
    @lillinka01  ja sice mam kupene nausnice ale este neviem ci ci ich dam lebo neviem ci sa budu hodit 🙂

• taketo podobne naušničky budem asi mať 🙂 este uvidim ci nenajdem krajsie 😃

• Sponzor fóra
  • @marusiacik1  Peknučké. Ja som už aj po nejakých pokukávala, len sa mi páčilo viacero druhov a nevedela som sa rozhodnúť. Tak už tiež máte hlavné veci pozajednávané. Už len čakať na 28.apríl 🙂

• @alenocka82  😎 to ano 🙂 ale ešte je toho dost čo vybavovat 🙂

• @marusiacik1  Kukala som do tvojho jedného albumu. Budete voliť zlatú výzdobu? Lebo tiež sme si vybrali zlatú 🙂

• @alenocka82  😛 anooo zlatu sme si vybrali v sobotu ideme pozriet osobne k jednej pani co robi tu vyzdobu a rovno aj cenovu ponuku 🙂

• @marusiacik1  Výborný výber 🙂 My sme chceli pôvodne lososovú, resp. marhuľkovú, ale na živo mi tá farba pripadala taká viac do ružova a práve keď sme vošli do obchodu, tak mali na jednom stole urobenú práve zlatú výzdobu a z tej som nevedela spustiť oči 😛 Tak nech vám urobí čo najlepšiu cenu 🙂

• @alenocka82  no hlavne na tu cenu som zvedava 😃 tak potom napisem 🙂 vy už mate vybratu a mate aj cenovu ponuku ? kolko ludi budete mat na hostine ?

• @alenocka82  presne, mam ten isty problem. Ide o to, ze chcem vyrazne nausnice, bez nahrdelnika, ale dlhe visiace, typ ako ukazovala marusiacik, sa mi zdaju na mna privela, aj ked su nadherne, tak neviem... ale kedze take velke nausnice budu v striebre pridrahe, chcem si vybrat nieco zo spleen alebo swarovski.

• 28.4.2012 ???? Aj jaaaaa 🙂

• @marusiacik1  Tak ako ste dopadli s tou výzdobou, pozdávala sa cenová ponuka? 🙂 Nám bude výzdobu zabezpečovať reštaurácia, cena výzdoby sa pohybuje sa mi zdá že podľa počtu osôb. A plánujeme max. 37 ľudí.

@lillinka01  Veď práve, že cenovo sa strieborné naušnice pohybujú v iných kategóriách a keď si predstavím že ich budem mať raz v živote.... no uvidíme či sa nám podarí niečo nájsť čo nám padne do oka 🙂

• @alenocka82  ahojky no jak sa to vezme je draha tak mame este jednu v zalohe a tam ideme buducu swobotu 🙂 tak uvidime 🙂

• @ivinka82  jeeej super 🙂

• @marusiacik1  Držím palce, dobre vyberte 🙂

• @alenocka82  hehe dakujem snad bude lepsia cena 🙂
    som zvedava 🙂

• @marusiacik1  @alenocka82  Ked uz sme pri tom, neviete mi poradit, aku bizu mam zvolit? Som taky jemny typ - blond, modre oci, asi max 4 cm nausince, vsak? a vy ako? aj nahrdelnik?

• @lillinka01  tak zalezi ake budeš mat šatočky 🙂 mne k mojim satam poradila výrazne nausnice ale nahrdelnik už nie 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov