Kto s nami zdieľa spoločný termín 28.4.2012?

24. apr 2012690

🙂
mate niekto?

• ja 🙂

• aj ja..

• aj my sme chceli, len nam ho vyfukli :o(

• Sponzor fóra
  • @lillinka01  super a kde bude svadba ? 🙂 a čo prípravy ?

• @helloukitty  🙂 tak super a ako to ide s prípravami ? :
    )

• @gabs2012  😕 fuhaaa kto vam ho vyfukol nejaka dalsia svadba ? 😞 a teda aky mate dalsi termin ?

• Zdieľame rovnaký termín 🙂

• @marusiacik1  uz mame skoro vsetko zajednane, svadba aj hostina bude okres ZA, velmi sa tesime... teraz zhanam nausnice, a kedze som picky tak je to tazke 🙂

• @alenocka82   super ako si na tom ty ? 🙂

• @lillinka01  no super my este vela toho nemame 🙂 ale od januara už naplno začíname 😃

• @marusiacik1  Hlavné veci máme pozajednávané, sála, hudba, fotograf, zvolená výzdoba, kostol, hotové obrúčky, rezervované šaty a drahý je už tiež vybavený aby bol krásny cez svadobný deň 🙂. Ostatné veci podoťahujeme na budúci rok 🙂 A vy ste ako na tom s prípravami?

• @lillinka01  A aké naušnice hľadáš? Ja vôbec neviem aké by som chcela naušnice aj nahrdelnik. A špekulujem nad striebrom, lebo z bižu sa mi zapalujú uši :-/

• @alenocka82  no my máme zajednané : svadobne šaty + doplnky, naušnice, kostol, salu + ubytko, DJ, foto a video, svadobnu výzdobu a nejake drobnosti este 🙂 zbytok postupne a naplno od januara 😃

• @alenocka82  
    @lillinka01  ja sice mam kupene nausnice ale este neviem ci ci ich dam lebo neviem ci sa budu hodit 🙂

• taketo podobne naušničky budem asi mať 🙂 este uvidim ci nenajdem krajsie 😃

• Sponzor fóra
  • @marusiacik1  Peknučké. Ja som už aj po nejakých pokukávala, len sa mi páčilo viacero druhov a nevedela som sa rozhodnúť. Tak už tiež máte hlavné veci pozajednávané. Už len čakať na 28.apríl 🙂

• @alenocka82  😎 to ano 🙂 ale ešte je toho dost čo vybavovat 🙂

• @marusiacik1  Kukala som do tvojho jedného albumu. Budete voliť zlatú výzdobu? Lebo tiež sme si vybrali zlatú 🙂

• @alenocka82  😛 anooo zlatu sme si vybrali v sobotu ideme pozriet osobne k jednej pani co robi tu vyzdobu a rovno aj cenovu ponuku 🙂

• @marusiacik1  Výborný výber 🙂 My sme chceli pôvodne lososovú, resp. marhuľkovú, ale na živo mi tá farba pripadala taká viac do ružova a práve keď sme vošli do obchodu, tak mali na jednom stole urobenú práve zlatú výzdobu a z tej som nevedela spustiť oči 😛 Tak nech vám urobí čo najlepšiu cenu 🙂

• @alenocka82  no hlavne na tu cenu som zvedava 😃 tak potom napisem 🙂 vy už mate vybratu a mate aj cenovu ponuku ? kolko ludi budete mat na hostine ?

• @alenocka82  presne, mam ten isty problem. Ide o to, ze chcem vyrazne nausnice, bez nahrdelnika, ale dlhe visiace, typ ako ukazovala marusiacik, sa mi zdaju na mna privela, aj ked su nadherne, tak neviem... ale kedze take velke nausnice budu v striebre pridrahe, chcem si vybrat nieco zo spleen alebo swarovski.

• 28.4.2012 ???? Aj jaaaaa 🙂

• @marusiacik1  Tak ako ste dopadli s tou výzdobou, pozdávala sa cenová ponuka? 🙂 Nám bude výzdobu zabezpečovať reštaurácia, cena výzdoby sa pohybuje sa mi zdá že podľa počtu osôb. A plánujeme max. 37 ľudí.

@lillinka01  Veď práve, že cenovo sa strieborné naušnice pohybujú v iných kategóriách a keď si predstavím že ich budem mať raz v živote.... no uvidíme či sa nám podarí niečo nájsť čo nám padne do oka 🙂

• @alenocka82  ahojky no jak sa to vezme je draha tak mame este jednu v zalohe a tam ideme buducu swobotu 🙂 tak uvidime 🙂

• @ivinka82  jeeej super 🙂

• @marusiacik1  Držím palce, dobre vyberte 🙂

• @alenocka82  hehe dakujem snad bude lepsia cena 🙂
    som zvedava 🙂

• @marusiacik1  @alenocka82  Ked uz sme pri tom, neviete mi poradit, aku bizu mam zvolit? Som taky jemny typ - blond, modre oci, asi max 4 cm nausince, vsak? a vy ako? aj nahrdelnik?

• @lillinka01  tak zalezi ake budeš mat šatočky 🙂 mne k mojim satam poradila výrazne nausnice ale nahrdelnik už nie 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov