Kto s nami zdieľa spoločný termín 28.4.2012?

24. apr 2012690
  • @marusiacik1  saty maju velku suknu a jednoduchy top - jemna krajka - na tylovej sukni tak isto. uces jemne zopnuty chvost naboku alebo tak

• @lillinka01  mas foto ? 🙂 ale ak mas jemny top tak potom možes dat jemne naušničky a jemny nahrdelnik 🙂 nie moc výrazne aby toho nebolo moc 🙂

• @lillinka01  Tiež by som asi volila jemnejšie naušnice s nahrdelnikom 🙂 Inak k tomu striebru, kukala som nejaké v zlatníctve a zvyknú mávať aj pekné sady naušnice + prívesok (alebo aj s retiazkou). Ale hlavné je čo sa tebe páči 🙂
    @marusiacik1  Ozaj a vy plánujete koľko ľudí na hostine?

• Sponzor fóra
  • @alenocka82  asi cca 68 🙂 zatial a vy ?

• aj my, ale veď to vieš 😉 Tesim sa straaasne

• @marusiacik1  My do tých 37 maximálne 🙂

• @alenocka82  Aj ja som chcela najprv tuto kombinaciu, ale nemam rada svoj krk, nepaci sa mi , cudne ze? 😃

• @lillinka01  A to už prečo? Ale hádam to nie je až také zlé. Alebo sa skús na názor opýtať kamošiek čo ťa poznajú a nech ti poradia čo by sa ti viac hodilo 😉

• @marusiacik1   celkom fajn,zakladne veci uz mame..sala,foto,dj,saty,alkohol,topanky...a ty ako?

• @helloukitty  super my tiež zakladne mame 🙂 a od januara zbytok 😃

• @alenocka82  Hej ved jasne, segra to isti. Ale sranda je to ake prkotinky riesime 😃

• Ahojte, tiez mame tento termin 🙂 Zatial mame zaistene miesto, kostol, hudby, vybrate saty a obrucky hotove... a som si povedala, ze do noveho roka uz nic viac 🙂

• @lillinka01  Noooo detailistky sme, ale to len preto, lebo chceme byť samozrejme najsámkrajšie v svadobný deň 🙂

@marusiacik1  
    @lillinka01  
    @veronika_april  
    @helloukitty  
    @ivonach  Inak baby ako budete riešiť alkohol a nealko nápoje? Necháte to na reštiku alebo si všetko idete kupovať sami?

• @alenocka82  čo sa týka alkoholu a naelko si vsetko sami zabezpecujeme a je to lepsie 🙂 a hlavne lacnejsie 😃
    a taktiež záleží na resštauracii či ti to dovolia alebo si to musis u nich 🙂

• @veronika_april  Vitaj medzi nami 🙂

• Sponzor fóra
  • @alenocka82  My si alkohol kupejeme sami, pripitok je v cene. Nealko tiez nejake je v cene - take capovane, ale celkom chutne, a samozrjme budeme aj kupovat v Metre..

• @marusiacik1  
    @lillinka01  Potešili ste ma 🙂 Lebo tiež mi príde rozumnejšie zabezpečiť si vlastný alkohol, keď sa tým trošku ušetrí.

• @lillinka01  aj my v Metre 😃

• my si alkohol budeme sami zabezpecovat, co sa tyka nealka, tak nam v restike ponukli, ze nam podla nasho vyberu dovezu od ich dodavatela... bude to zalezat od ceny

• @alenocka82  
    my si mozeme priniest vlastny alkohol aj vino,len nealko musime brat od nich..vsetci dostali pokyny,ze budu pit len alko,takze nealka sa vela neminie... 😃 😃 😃

• Aprilove nevesticky, co by ste povedali na stretko v BA 🙂??? Kavicka, pohodicka, dakedy v novom roku.

• @marusiacik1   - ano ina svadba.. Beriem to tak ze tento datum nebol vhodny pre nas :o)

• Ahojte Nevestičky. Jedna moja dobrá kamoška požičiava krásnu veľkú 4 poschodovú čokoládovú fontánu s belgickou čokoládou. Ak, sa vám hodila rada doporučím 🙂Je z Piešťan. Tak, držím palčeky s prípravami 🙂

• Ahojte 🙂 aj ja mam termin 28/04/12 a velmi sa tomu tesim. Len nemam toho vela vybavene. Rozhodli sme sa s milacikom minuly mesiac a stihla som rezervovat hudbu - skupina Armis, salu este vybranu nemame ,ale zatial rezervacie ano. Zijeme v GB a tak je to tazsie. Dovolenka buknuta aby si drahy vybavil potrebne veci na urade v Cechach a potom mozme spolu vybrat salu na Slovensku. Dufam,ze vybrieme z toho co je rezervovane. Ake ceny sa pohybuju dievcata za pozicanie siat??? Ja som tak priebezne obzerala na nete a take co sa mi pacia aj za 600 co mi pride nehorazna cena, len za pozicanie 😞 Rozmyslam poskusat ake sa mi hodia a kupit si v Londyne a potom predat... Neviem, ale ci je to dobry napad. Aaaaale mam uz zavoj a topanocky a velmi sa s nich vytesujem 🙂

• Kocky 131 dniiii 🙂)) neskutocne to letiiii. Myslite, ze ked to pride bude velka trema?
    @happyteresa   Ahoj, vitaj. Ak mozem poradit, v prvom rade si rezervuj restiku a mieto obradu. ale mozem ti povedat, ze mame fajn termin, ktory nie je taky strasne busy ako napr. letne a septembrove. Pozicovne luxusnych siat je vysoke, keby som zila v GB, urcite by som si kupila tam. Este je fajn poobzerat sa po cukrarke - kvoli torte a kolacom... 🙂

• Ahojte nevestičky . Mám dobrú kamarátku, ktorá požičiava veľkú čokoládovú fontánu s pravou belgickou čokoládou. Ak, by sa vám hodila ,rada doporučím. Vrelo odporúčam,je to veľká mňamka a niečo iné .Držím vám palčeky s prípravami 🙂

• no uz sa nam to krati 🙂
    Takze saticky uz mam : eddy K amanda, sala je rezervovana, starejsi, DJ(zivu hudbu som zrusila a prisla o 100 😞 nevadi... topanocky tiez mam. Cakame na vyjadrenie od biskupa a mozno aj v kostole sobas bude 🙂)) tesim ,tesim
    este mi treba riesit vyzdobu, kvietky, alko a nealko chcu rodicia platit a zhanat takze ma tym oslobodili od starosti a kolace sa tiez objednaju...
    Uz len presny zoznam hosti 🙂 Nevesticky ake budete mat menu??? Poradte mi/nam x

• ahooojte aj ja mam vtedy svadbu

• @happyteresa  My budeme menu vyberat tento piatok, tak potom ti dam tip ....Vsak ten cas neskutocne leti? ale tesime saaa

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov