Májové nevesty 2012 ste už pripravené?

27. nov 2011210

Ahojte, zaujímalo by ma či sa tu vydáva ešte niekto v tento čas. Čo máte už nachystané?? Šaty, výzdobu, poháre? Ja mám zatiaľ termín v kostole, fotografa a miestnosť. A vy ?? 🙂

• ahoj ja sa tiez vydavam v maji, konkretne 12.05.2012. mame pripr. fotografa, miestnost a DJ

• ja sa vydavam tiez v maji a to 5.5.2012 mame uz skoro vsetko zajednane dokupujeme vyzdobu ako ste na tom vy?

• aj ja mam termin v maji 🙂 mame salu,kostol, dj, foto, video, myslim ze vyzdobu uz mam tiez komplet a dnes som sa zamilovala aj do svadobnych siat.takze vacsinu mame 😉

• Sponzor fóra
  • Ahojte, aj ja mám v máji, konkrétne 12.05.2012 🙂)

• AHoj! Svadba 19.5. a žijeme v Čechách, takže vybavovanie je sranda 😃 ešte že dnes už máme ten ionternet a väčšina sa dá dohodnúť cez maily. Máme už sálu, kameramana, fotografa a DJa. Na matrike nás odbili, že je ešte skoro a takmer všade inde povedali, že stačí dva týždne dopredu dohodnúť detaily... tak to sa teším na obdobie "dva týždne pred svadbou". A najdôležitejšie - už mám šaty!! a v podstate aj dohodnutú skvelú kaderníčku.

• Ahoj, aj ja mám termíin 12.5.2012. Už od augusta mám šaty a sálu.Od októbra DJ - a a fotografa. S termínom na úrade je ešte čas takže máme chvíľu pauzu 🙂

• Ahojte. Aj my máme deň "D" 12.5.2012... Máme sálu, aranžérku, kameramana, fotografku, hudbu, koláče... Na budúci týždeň sa chystáme so sestrou na šaty 😉

• ahoj, ja sa vydávam v máji, no ešte nemám ani presný dátum.... a ani nič vybavené.. tak snád to postíham 🙂

• ahojte aj my máme svadbu v máji a máme muzikantov, starejšieho, sálu, cukrárku, niečo na výzdobu a koniec. svadba bude v kostole a nechceme tam ísť príliš skoro aby sme už nemuseli chodiť rok dopredu na stretnutia.

• my tiez chystame v maji svadbu 5.5.2012 🙂..uz mame zajednanu kapelu,starejsieho,fotografa,kameramana,salu a za fararom sa chystame niekedy az v decembri 🙂
    kocky a akej farby vyzdobu saly chcete mat??

• Ahojte dievcata, vidim, ze nezahalate. My mame svadbu tiez 5.5. ale zatial okrem saly a siat este nemame nic. Nestresujem. Dufam, ze stihame. 😃

• Ahojte. My máme svadbu 26.5.2012. Máme sálu, kostol a vizážistku. Uvažujeme o jednej kapele so starejším. Známa mi má pozháňať číslo na manželský pár (kamera+foto). Šaty sa chystám ísť pozrieť v marci na UA. Takže všetko pomaličky. Do mája je ešte dosť času.... 😃

• my máme svadbu 12.5.2012 a okrem sály, hudby a fotografa nemáme nič 😃

• ja 12.5.2012...a ja este nemam skoro nic vybavene...hanba no 😃

• Ahojte. My mame svadbu 5. maja a mame kameru, hudbu, salu, saty a cast vyzdoby

• Sponzor fóra
  • naša svadba bude 5.5.2012 a máme: sála, kostol, kamera, fotograf, starejší + DJ, časť výzdoby, poháre, obrúčky a momentálne zháňam šaty

• ahojte. My sa berieme 26.5.2012 a mame miestnost, kameramana, fotografa, hudbu a pohare. Obrucky si chceme zabezpecit este tento rok. Za fararom ideme az niekedy v januári, lebo u nas chodia snubenci za fararom vzdy na zaciatku toho roka, v ktorom sa chcu brat. Ale on uz o nas vie, lebo sa s nim pozname. No a co sa tyka svadobného oblecenia, nemame este nic. A zacinam uz byt z toho aj nervozna.

• No baby, ked to citam, tak mam stres!!! No my mame datum, farebnu kombinaciu 😃, kostol, salu, vizazistku a kozmeticku, manikerku 🙂, cukrarku a svadobnu tortu,... v pondelok idem vybavit do saly detaily ohladom celej svadby, menu, pocet hosti,... vsetko je v stadiu "obkukavania" a potom ked pride cas , tuknem niekolko krat do klavesnice a na mojom ucte budu svietit iba minusove polozky... 🙂

• Ja mam svadbu 12.5 (moznost je este aj 28.4 zalezi ktoru salu zoberiem) a mam len saty a topanky, saly mam dve len si neviem vybrat 🙂 a to je tak vsetko, jaj a este asi fotografa a kameramana, ale to su znami tak to nepocitam.
    A co hovorite na to ze majove manzelstva niesu dobre? To mi totiz povie kazdy ked spomeniem svadbu v maji!

• Máme svadbu 19.5.2012 a máme sálu, šaty aj oblek, svadobné topánky, kameramana, fotografa, DJ, kadernicku, vizazistku, cukrarky a pocet hosti priblizne tiez. 🙂
    Svadba v maji je super - my budeme mat 1.5. nase 3. vyrocie, preto sme chceli svadbu v maji a toto bol prvy volny termin vo vybranej restauracii. Este uvidime, ako sa nam podari vybavit team sobasiacich, lebo to chceme bez presunu hosti k zenichovi, neveste, na obrad a do restauracie - skratka sa vsetci stretneme priamo na mieste, sobasiaci pridu tam a tam bude aj obrad aj hostina. Tie presuny a casovy plan su vzdy stresujuce, takto by to mala byt pohodicka. 🙂

• my máme tiež svadbu 5.5.2012 ,a tiež už máme všetko zajednané ,a už mám aj šaty vybrane ......máme :sálu,kostol, muzikantov,cukráku,kuchárky,obsluhu,počet hosti ,ale len nám ešte chýba svadobné obrúčky,a topánky.....Ale stále si neviem predstaviř že budem nevestou 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov