Máte tiež svadbu 27.8.2016?

25. júl 2016250

Mate niektora svadbu 27.8?podelme sa spolu o vsetko

• My mame 🙂

• Ja mám. 😉 😉 😉 😉 😉

• aj my mame 🙂

• Sponzor fóra
  • @daisy284
    @silvinkamintalova
    @2kika2  super tesim sa a uz mate vsetko zajednane?

• @medved11  my uz mame vsetko zajednane a vybavujeme uz len malickosti ako napr. krabice na kolace a podobne vecicky 🙂

• Ano aj reštiku a ja už mám aj šaty svadobne aj pre dcerky šaty .Aj učes vybraty , 😉 😉 😉 😉 😉
    @medved11

• @silvinkamintalova aj ja už mám šaty....ale výber účesu to bude ešte nadlho 🙂

• @2kika2 ja som už mala dve skušky učesou 🙂 🙂 🙂 🙂 a ten posledný chcem vyskušat ešte 😉 😉 😉 😉

• @medved11  uff no pomaly kompletizujeme, ale vacsina ano, lebo cas strasne leti 😃

• @silvinkamintalova  Silvuš super, ja som este skusku ucesu a make-upu nemala, ale uz som sa objednala na maj 😎

• Kočky, a ake budete mat kytice?

• @daisy284  ja už aj make-up vybraty ,len v den svadby to bude krajšie 😃

• Baby tak ste sikovne my mame zatial zajednanu salu na Sliaci,obrat vo ZV na zamku,DJ,kameramana,fotografa a viac zatial nemame nic v sobotu sa ideme stretnut s rodicmi s oboch stran a doriesit posledne veci ako vyzdoba,kolace,alko,slane,saty,oblek,obrucky a potom zbehnut dohodnut menu tak snad to vsetko stihneme saty budem kupovat pred svadbou par tyzdnou nakolko budem v 6mesiaci 😃

• @silvinkamintalova  sikovna, ty uz mas vybrate 🙂 pristane ti to, mas pekne oci takze staci ich zvyraznit 😉 a umele mihalnicky budes mat?

• @daisy284  ešte uvidim ja mam svoje taketo 😉 😉 😉

• Sponzor fóra
  • @medved11  tam my budeme mat okolo 20 ludi ja sa vydávam druhý krát ,tak nam stači malinka svadba 😉 😉 😉

• @medved11  jeeej takze vy uz budete traja 🙂 kedze to bude v lete tak len nejake lahke saty ides riesit ci? Nieco ako styl greckej Afrodity? 😃 Vsak hlavne veci mate.., my este tiez nemame oblek, az koncom maja ideme riesit, myslim ze moj drahy si uz vybral Bizarre sa vola ten salon. Vyzdobu nechame na agenturu, najradsej by som si robila vyzdobu sama, ale nebudem mat na to cas...

• @silvinkamintalova  joooj, ty mas svoje paradne, takze co tam po umelych 😃

• @daisy284  stači dobrá špirála 😃 😃 😃 😃

• @silvinkamintalova  ved to, ja si uz dlho lepim trsy, takze aj na svadbe budu 🙂

• @daisy284  ale možno aj ja si dam iba par uvidim čo povie vizážistka . 😃 😃 😃

• @daisy284  presne si uhadla 😉 saty len take lahke a uces podobne asi vypnute a vycesane do boku

• @silvinkamintalova  na Sliaci?ci vo Zvolene na zamku

• @medved11  my budeme mat v Lučenci v Jozefovom dvore 😉

• Pridávam sa kocki

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    JM Photography
    Bratislava
    Moderné a nadčasové svadobné fotografie, ktoré vznikajú v uvoľnenej a priateľskej atmosfére. http://www.jakubandmartina.com/ Voľné temíny na rok 2020!