Naša svadba 23.6.2012. Máte rovnaký dátum?

Zobraz úvodný príspevok
Dievcata, ktore mate tento spolocny datum svadby :-) , co vsetko mate uz zajednane a nachystane?
Odpovedať
1
2
@paulita23 ja som uplne nestandardna v tomto. Kameramana nechceme urcite, nechcem to kukat a uz vobec sa tam silene tvarit. A fotograf, tak ja som taka, ze ja nevidim absolutne nic vynimocne na svadobnych fotkach. Pozeram aj tu albumy, a tam baby pochvaluju ze to je vidiet ze to fotila zitnanska, no sorry, ja tam nevidim absolutne ziadny rozdiel, vsetky fotky mi pripadaju na jedno kopyto, obycajne a vela z nich gycove, takze ja som ani profi fotografa nechcela, ale tak asi spravime kompromis a pride nas fotit kolega z roboty, co sa venuje profi foteniu. Ale ja foteniu chcem venovat maximalne pol hodiny po veceri, viacej nie a moze ist prec, takze my ho tam budeme mat ozaj len chvilku. Daj si tak ako sama uznas za vhodne. Ak chces video, daj si kameramana, aby si nelutovala potom, mne to pride zbytocne, ale niekto zas si to nevie predstavit bez toho.
Odpovedať
Ahojte nevestičky. Mám dobrú známu,ktorá požičiava čokoládovú fontánu s originál belgickou čokoládou, ak by ste niektorá mali záujem rada doporučím:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzx no nakoniec budeme mat asi len kameramana :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sesto16 ja by som aj mala :-) ...co to stoji??
Odpovedať
Ahoj stojí okolo 130 euro ,ona je z Piešťan. AK, by si mala záujem pošlem kontakt a ona ti pošle blišžie info :-)pa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky:) aj ja tu pisem prvykrat..nas svadobny dnik tiez vychadza na 23.jun, co sa velmi tesime. lebo bude to zaciatok leta, prazdnin, a dufame aj nasho krasneho spolocneho zivota :) a tzv. "Jánska noc" ma pre mna take zvlastne caro, tak dufam,ze pocasie ani nic ine nas nesklame...zatial mame vybavenu salu, skupinu, fotografam aj kameramana, kostol, pohare, prstienky riesime v tychto dnoch...nechtarku aj kadernicku mam stalu, takze tiez nebude problem si myslim...len mi vrtaju hlavu saty a make-up....myslim,ze som dost narocna a velmi sa bojim toho,ze si budem mat problem vybrat, popripade odporucte mi kam mam ist aby som uspesne nakupila :-) poculi ste uz o satach z Ukrajiny? je tam vraj 7 svadobnych butikov, kde vam s ochotou pomozu aj poradia...tak neviem, alebo Polsko, Madarsko? chcem satky vlastne, podla mna je blbost dat kopec penazi za saty zo svadobnych salonov na jeden den, resp. vecer...aby som sa potom strachovala ze ci na nich nesposobim nejaku skodu... Poradte....ohladne cohokolvek, budem len rada :) zelam krasny vikendik ;-) Ivana
Odpovedať
Profilova fotka
11jane11 ja som mala rovnaky problem ako ty...tiez som dost narocna na saty, tak som hladala, hladala, az som ich nasla a fakt su to jedine saty, co sa mi pacia ;-) mam ich aj v albume ;-) Nechcela som korzetove, to mi prislo vsetko na jedno kopyto a nedam dopustit na cipku ;-) zialbohu az do Prahy som za nimi musela ist, aj ked zijem v CR. No nasla som ich az teraz aj v salonoch tu na SR, ale nevadi. Neboli na pozicanie, tak ich mam kupene ;-) inac sa mi velmi pacia aj tuto kukni na http://salonbetty.sk/gallery/saty_mag... MS 19 je to znacka Maggie Sottero. Neviem aky mas vkus, co by si chcela...a v salonoch je to podla mna este horsie, na tych fotkach a modelkach vypadaju podla mna lepsie :-N Tak drzim palce, ale neboj, nejake saty sa ti urcite zapacia, len treba hladat... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@11jane11 som ti pisala, len som zabudla dat @ pred tvoje meno :-| tak si to hore precitaj ;-)
Odpovedať
@janka27lienka Januska.... myslim ze mame rovnaky nos na navrharov :) presne od maggie som bola skusat par siat...kedze mam vsak 155 cm velmi vela siat sa skratit nedalo...jedny som vsak nasla...v prvom salone mi dali jedine saty na skusku a presne ake sa mi nepacili :) v druhom to bolo skvele... je to dcera salonu betty :) a nakoniec v utorok idem do preslaveneho salonu v BA tak som velmi velmi zvedava, ci sa nesklamem :) :) :) a ak ma nic neoslovi asi ostanem pri Miri od Maggie :) :) :) a mas naozaj pravdu...fotky su klamlive...pretoze modelky stoja na stolikoch a neprirodene dlhe nohy majuuu :) :) :) Tiez som uvazovala na CZ, od navrharky E. Mariage, mozno tam predsa len zabludim :) dakujem za povzbudenie a urcite dam vediet ako som pokrocila :) Have a nice day. Jane
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak aj my sa pripajame na 23.6.2012 - kedze sme zasnubeni len tyzden (presne dnes), tak to zaciname len riesit....a ja zrejme stresovat, ked citam, co vsetko uz mate :/
Odpovedať
Profilova fotka
@vincp neboj, vsetko sa da postihat ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, aj ja sa pridavam k tomuto datumu. My mame salu /zahradu - tam bude svadba/, vybrate menu, /fix/ tortu, starejsieho, hudbu, foto, kameru, vizazistu, navrh na oznamenia, vybrate obrucky /rezervovane/ Saty, oblek a kvety - spoliaham, ze sa inspirujem na vystave v BA. Vsetko riesim zo zahranicia, tak som rada, ze sa mi to za 2 dni podarilo vybavit.
Odpovedať
Profilova fotka
@paulita23 Dakujem - ja sa pokusim vybavit prevaznu cast cez net + cez znamych . Kolegyne zariadovali svadbu 2 mesiace pred, tak snad vsetko bude ok
Odpovedať
Profilova fotka
@slavi0912 a odkila mas starejsieho??...nevedela by si aj mne nejakeho poradit?? :-(
Odpovedať
@paulita23 kde budes mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@slavi0912 v okoli popradu
Odpovedať
My sme este v lete planovali svadbu v Tatrach. V kazdom zariadeni /hotel nam vzdy ponukli, ze nam dokazu zabezpecit aj starejsieho, takze s tym som si hlavu velmi nelamala. Nakoniec sme skoncili pri Samorine, kde nam hotel poskytol super zoznam kontaktov. Momentalne ti neviem poradit, no popytam sa.
Odpovedať
Profilova fotka
@slavi0912 ked budes nieco mat, budem rada ked mi napises :-)...a preco ste nakoniec nemali v tatrach??
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?