Nevesta po štyridsiatke

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, nájdu sa tu aj nevesty po štyridsiatke? ;-)
Odpovedať
1
2
@dufia Dakujem :-) no dopadlo to celkom dobre :-) pocasie nam nastastie vyslo, aj ked teda ked som videla tu predpoved, mala som strach :D ked sme sa spatne na to pozerali, tak sme nasli zopar veci, ktore by sme urobili inak - organizacne, ale zatial sme poculi len pozitivne ohlasy ludi, ktori tam boli... tak sa tesim :-) a.. mozno som divna.. ale ako tak nad tym uvazujem... hovori sa, ze svadobny den je jeden z najkrajsich.. a tak.. ale ja to akosi vnimam tak, ze ten prakticky kazdodenny zivot si uzivam viac ako ten svadobny den.. aj ked to bolo vsetko krasne.. a fajn.. :-)
Odpovedať
isteže sa nájdu ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
ahojte, o tyzden mam 40, svadbu v juni, pre obidvoch je to prva svadba. myslite ze mozem mat klasicke krasne biele dlhe saty, ako mavaju mlade nevesty? vyzeram mladsie, ako je to cislo 40 :-))
Odpovedať
@montrojruza podľa mna daj si to, na čo sa cítiš, dneska si aj mladé nevesty dávajú rôzne iné farby a napríklad ivory farba je bežná :)
Odpovedať
Profilova fotka
@montrojruza Ahoj, jednoznačne si dopraj šaty po akých túžiš. A svadobný deň si užívajte naplno :)
Odpovedať
@lienkadomaca dakujem dakujem, zacinala som mat pochybnosti, ci mozem byt princezna :-))
Odpovedať
@fiancee19 dakujem :-) chcem biele biele :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@montrojruza poznam nejednu nevestu v tvojom veku a všetky mali krásne šaty po akých túžili, biele ,ivory, champagne . To, že máš na papieri 40 neznamená, že musiš mať krátke púzdrové šaty. Ja mám 37 a keby som mala svadbu teraz dám si zase len A-čkové šaty alebo strih morská panna ( take sa páčia mne ). Takže neváhaj a šup šaty, aké sa Ti páčia :) Veľa šťastia .
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ja budem mať vo februári 41 a budem mať krémové, dlhé svadobné šaty. Vydávam sa prvýkrát, tak nech to stojí za to. A ľudia nech si vravia, čo chcú. Je to moja svadba, môj deň. Mám nárok byť nevesta podľa svojich predstáv, vek tu nehrá žiadnu rolu.
Odpovedať
Profilova fotka
@eeffka Tá pani sa vydávala prvýkrát?
Odpovedať
Profilova fotka
@montrojruza Kľudne si daj, však aj ja budem mať dlhé biele šaty. Vydávame sa prvý a dúfam, že i posledný raz.
Odpovedať
Profilova fotka
@dufia áno, nájdu, síce odpisujem neskoro, ale idem sa aj ja vydávať a mám po 40.... :-) Je to rpe mňa oveľa krajšie ako keď som sa vydávala 20-ročná prvý raz. Je to úplne iné - rozumné a zároveň sa tešíme ako mladí ľudia. No najmä za to, že sme sa stretli a že sme sa rozhodli pre tento vážny krok. U mňa je to o to krajšie a zaujímavejšie, že môj budúci manžel je Talian... No baby, je to celé dosť sranda! Ke´d láska a rozum sú v súlade.... nádhera
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
pokial to je prvy tak preco nie
Odpovedať
@lenka41 aj mám po 40 a idem sa vydávať druhýkrát :-) cítim to rovnako ako ty, veľmi sa tešíme a neskutočne si to všetko užívame, že sme sa vôbec stretli a teraz už plánujeme tento veľký krok :-) a budem mať krásne biele šaty, jednoduché a "great", teda aspoň pre mňa a môjho už skoromanžela ;-)
Odpovedať
@betka2506 je to pekne ze ste sa tak nasli a ste stastny spolu, prajem vam vela stastia a lasky ;-)
Odpovedať
@jahodicka ďakujeeem :-) a vidím, že ty si čerstvá mladomanželka, tak dodatočne blahoželám a prajem veľa, veľa lásky a šťastných dní :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@betka2506 ano. Je to krasne aj druhy raz. Ba ovela krajsie... Tesim sa s vami a prajem vsetko najtop
Odpovedať
Profilova fotka
Nie je dolezite na veku, je dolezite natom ako sa lubite a aby ste boli vy dvaja stastny a plny lasky a elanu do zivota ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@betka2506 ano. Je to krasne aj druhy raz. Ba ovela krajsie... Tesim sa s vami a prajem vsetko najtop
Odpovedať
@sonicina presne tak ako si napisala ;-)
Odpovedať
@lenka41 dakujeme :-) preto som presne vedela, čo tými slovami myslíš a ako sa cítiš :-) Je to super, mať v 40 rokoch lásku, tešiť sa zo života a užívať si jeho radosti :-) aj vám prajem veľa lásky a napíš, ako vám váš veľký deň vyšiel :)
Odpovedať
Mne chýba do štyridsiatky už len jeden rok, ale vôbec sa tak necítim :-D Asi pri mojom priateľovi som omladla. Svadbu máme za tri týždne a obidvaja sa už veľmi tešíme. Aj keď ja to už beriem asi inak, keďže to bude moja druhá svadba. Ale aj tak budem mať biele šaty a modré alebo ružové doplnky. Priateľ sa žení prvý krát, tak nech má nevestu so všetkým čo k tomu patrí. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám 39 rokou a idem sa 27.8 vydávat a 8.9 budem mat 40 rokou :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
;-(
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Čo má preboha vek so svadbou. Veď to je jedno, hlavne, že sa dvaja ľúbia a pristúpia aj k takémuto kroku. Podľa mňa žiadna nevesta nie je stará na svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
@dufia nooo veru, povedala by osm, ze nic dolezitejsie ani nie je ako dobre jedlo
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?