Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
hanka: jej, hani, tak ma vies pochopit.. dufam, ze sa nam bude na dovči lubit :-))))) obom :-))))
Odpovedať
Profilova fotka
boze, ja asi nikdy neprestanem robit tie preklepy.... :-p :-| :-|
Odpovedať
Baby, ja by som už tiež tak rada vypadla na dovolenku kokso !!! Hani, normálne ti závidím.....
Odpovedať
Aj si idem hneď pokukať nejaké last minute
Odpovedať
Profilova fotka
nas vyslôa svadba komplet od a-z (ked zratam, co sme dali s manzelom, aj oboji rodicia) tiez nejak okolo 100 :-| mali sme 80 ludi....ale nelutujem....ale skor pre to, ze mozem ist aj na dovolenku(y) aj mat taku svadbu, ale keby som si mala vybrat asi by som sa snazila o nejake komromisy (lacnejsia dovolenka+lacnejsia svadba...) :-) katka, duuuuuufam....my odchdzame v nedelu, tak este doma chvilku povegetim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
beju: ja idem v piatok vecer... hanka ty ides do Turecka, ako DOMINIKA? ci to niekto iny pisal? my ideme do chorvatska tyzden Vodice. hotel Bonaca, uplne novucicky ( 2008), privatny hotel s polpenziou.. apotom sa presunieme do Omišu - Nemira ,app. Aga Neven... tam je to zas novo zrekonstruovane a tam mame vecere... tak sa tesim!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
beju: ked chcete ist dvaja, su aj lepsie Last minuty , my sme mali dost problem , ze ideme s dvoma detmi, takze vlastne paltime 4 osoby, resp. apartmany pre 4 osoby... keby sme len davaja, vezmem nejaku exotiku, reps. aspon otrov... ale kompromisy sa musia robit..ked sme uz rodicia... hanka: ved ja viem, zeto je urcite krasne.. moje segry mali svadby tak po 80 ludi... je to OK.. my sme svadbku robili narychlo a fakt som ani nechcela moc zatazit nasich a jeho rodicov... ale aj teraz , keby si to platim sama, tak sa snazim setrit. urcite je lepsie, ked slovek nemusi ratat kazdu korunmku a splnit si dievcensky sen :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
katka, teraz v nedelu ideme na tyzden do HR (len tak autom na blind, ani neviem kam niekam k Pule...) a potom koncom augusta do Turecka...ale na to turecka sa tesim viac (kvoli spolucestujucim...) ale to by som tu mohla romany pisat :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
aha, takze idete s nejakymi znamymi... to je super.. skoda , ze nejdete niekam nizsie, by sme sa mozno aj stretli, ked sme tam v rovnakom case :-))
Odpovedať
Jááááj Hani, Istria je krásna !!! V Pule som bola 2x. Ak môžem, odporúčam mestečko Rabac (cca 40km od Puly) kráááása!!! Bola som tam už 2 krát
Odpovedať
katrin21-keď my sa nevieme rozhodnúť, či pôjdeme autom do HR (Zadar, Vodice, Pirovac,...) len tak naslepo, alebo sa vykašleme na šoférovanie a sadneme do lietadla niekam do Grécka (buď korfu, alebo Samos).......ťažká voľba
Odpovedať
Profilova fotka
beju...grecko to je moj sen x-) ale nejak "okolnosti" nikdy nedali tomu aby som tam doteraz isla... |-| a dik za odporucania "pokukam" ;-) ja zase mozem odporucit Zadar aj Vodice a Makarsku x-) katka, ideme s rodinou, ktora ma 2 male deti a dalsim parom (svagor a svagrina) :-p :-p to je jednie co musim predychavat, ale pripravujem sa na tazku ignoraciu a hadam si to manzel uz nadosmrti s nimi rozmysli ]-( ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
beju: aj my sme ( teda ja hlavne) rozmyslali nad greckom--- bohuzial ceny ropy vyhnali palivove priplaty niekde az na 5000 a to sa nam zdalo moc... dat len za letenky pre 4 ludi 20 000.... a autom je to daleko... tak uvidime... mne sa paci aj Podgora , ale tam sme nic vhodne nenasli.. a Vodice su zevraj nadherne... chorvatske Saint tropez
Odpovedať
Profilova fotka
hanka: no tak to prajem silne nervy ... ( aj moj sen je grecko!!!!) mna sa tiez segra provokativne pytala, ze ci tam este nie je volne, ale som ju zrusila, ze ideme autom 4 , a ze pre nu v jej sucastnej situacii je to drahe.. ;-) :-p ... My by sme zas s nejakymi detmi malymi ale sli v pohode, aspon nas male potom nechaju na pokoji a budu sa hrat.. ale s rodinou nie.. vies ako sa hovori, rodinu si nevyberies, kamaratov ano.....
Odpovedať
No aj u nás budú trochen zohrávať úlohu peniaze-preto last minute..... Baby neviem, či si niektorá z vás kupuje časopis MIAU - je to jeden absolútne skvelý ženský časopis, žiadny bulvár o našich pseudocelebritách, priblblé recepty na chudnutie a recepty na orgazmus za 5 minút.... je to fakt kvalitné čítanie - no a tu som čítala aj o ostrove Samos v Grécku. Ani som len netušila, že je tam tak krásne.
Odpovedať
Profilova fotka
vies a ked si ta rodina (manzelova sestranica) este mysli, ze ty jej tie deti zavidis (pritom ich nemozes ani citit) a furt ti ich pchaju pricom uz im verejne povies, ze ta jej deti absolutne nezaujimaju a ty ich nemas pretoze nechces a furt to nevie pochopit, lebo cakaju, ze im tam nadsene budes robit au pair.... :-p takze mam zasadu ze tych deti som sa uz asi 2 roky ani malickom nedotkla... a navyse,ked si pred 3 rokmi chcel zobrat svagor (manzelov brat) svagrinu (po 9 rokoch chodenia a 3 rokoch spoluzitia!) tak ho zacali odhovarat, ze aka je sedlacka a ze nema ani VS (pritom ani on nema...) a ze nech su ju nebere, ze jaka je obluda....a pritom svagrina je taka dobra dusa, super gazdina....no ale ona sa to nikdy nedozvedela a ona okolo nich stale obskakuje,lebo sa k nej falosne spravaju milo, lebo ona nemoze mat deti a ma strasne rada tie ich a vzdy ju beru len ako sluzku a opatrovatelku :-S tak ja ked to vidim je mi na grc, ale este neprisla doba, ze by som to vykricala, lebo viac by to asi ublizilo jej... a este na nasej svadbe volala ta sestranica na dovolenku s nami aj ineho Petovho bratranca a ho tam velice prehovarala, aby sme isli cela "rodina" a potom ked odisiel tak zahlasila, ze "dufam, ze nepojde, ja tu jeho zenu neznasam..." a ked potom volal, ze nejdu, tak cela nadsena volala, ze chvalabohu ze nejde....tak ako aka to je osoba? :-p navyse je z Kosic a vidam ju raz za rok :-S
Odpovedať
Profilova fotka
nikdy som si Miau nekupila, je fakt dobré?? ja dost kupuejm casopisy, hlavne ma bavi byvanie...ale aj klebietky...tak ho asi skusim kupit... dokelu..dnes nam na angline nas ucitel chce dat nejaky test, ja som to ani nevidela, tak mrkam jednym ockom,ale v tomto temple mi nic nejde do hlavy.... pomoooc!
Odpovedať
Profilova fotka
hani: tak to je sila!!!!!! obdivujem tvoju povahu, ze si ticho!!! to ja keby som toto pocula, ze jak sa pretvaruje... ja by som sa nezdrzala... mala som taku istu svokru... raz som si vypocula, ako ohovara mna.. no to si mala pocut, ako som jej to vytmavila... a predstav si, ze mozno tak sito ohovaraju teba.... ze? ja som zas nedavno riesila nieco podobne s dankovou tetou, ktora naszacala ohovarat pred mojou buducou svokrou, s ktorou mam zatial uplne v pohode vztah...ze vraj ke nej( svokre) nechcem chodit, bo je tam spina zle sa vari( co je uplna boblost!!!! ona praveze vari super a spina tam nie je) v zivote som nic take nepovedala, skor som si myslela, ake mamte dobre vztahy a ku ma Danko super tetu( je mlada ma len 45 aj mam take segry..) a potom este vykricala Dankovej mame, ze Dano mi zobe z ruky, ze ho " ovladam"., ze k nim nechcem chodit a pod.. vies ako sa ma to dotklo?? som si to s nou chcela vybavit, ale mamina ma prosila, nech jej nic nehovorim, ze nech je pokoj v rodine, ze hlavne , ze ona uz vie, ze to nie je pravda, bo nemohla ani spat... ale aky pokoj v rodine?? pretvarka to je! aj tak to raz prepukne, odvtedy uz fakt " nemusim" k nim chodit... a viem preco to cele je... ked odisla Dankova zena, tetka mu pomahala s Veronikou cele dni, cele vikendy k nim chodili,lebo maju rod, dom , psy, ktore mala miluje.,. a on sam v byte nemal co robit... teraz, ked sme spolu, mame svoj program a nechodime tam ako predtym a navyse mu gybicuje do vychovy a ovplyvnuje malu, laka ju na vselijake hovadiny ,aby chcela u nej byt a on apotom reve a my sme potom tí zlí, co dietatu chudatku nedopraju... ale ked reve moja dcera, tak to je OK, lebo ved ona neni ich.... len Veronike sa "ublizuje" ...Dano sa nou uz tak pohadal a obmedzili sme tak aj chodenie... horsie je, ze s nimi podnika, takze s nimi v kontakte musime byt.... al teraz kolkokrat sa dozvieme, ze co sme nedosli, ze chcu viddiet malu... som povedala Dankovi: Vsak vedia kde byvame( byvame totiz v ich starom byte , kym danko postavi dom..) tak nech ju dojdu pozriet... nie? furt len my aby sme tam chodili... ako ju len oni chcu vidiet, ale zdvihnut rite a dojst , to nie!!! jaj, ako mi piju krv.... a Danko az teraz uznal, ked sa navazali do jeho byvalej zeny, ze ona chudera( inak strasne krava, ale v tomto pripade fakt) mala pravdu v noktorych veciach.. raz sme boli s nimi na chate... NIKDY VIAC, som povedala hned.. nikto mi nebude diktovat, ci si mozem pustit telku, alebo ako obleciem deti.... téo by bolo nadllllllllho.... hanka
Odpovedať
Profilova fotka
alebo napr... ja viem po taliansky , ved sa tym zivim... ona sa uci uz neviem kolko... ked sme boli na tej chate, mala tam taliancinu... ani ju nevytiahla z tasky... ze by sa spytala na nieco.. ja som myslela, ze budeme mat aspon spolocnu temu, o com kecat... ale kdeze... to by ona musela dat najavo , ze je v niecom horsia ako ako a to by vraj neprezila...( ze to je tak s viacerymi vecami...) a ja som zas taka sprosta povaha, ze by som chcela byt s kazdym zadobre a to nejde a potom sa trapim.... ze preco... ach jaj....
Odpovedať
ahojky babulky... no vidim ze to mate tazke. ale aj tak vas obdivujem, ja by som to asi nevydrzala v sebe dusit a asi by som tym ludom rovno do oci vykricala...
Odpovedať
Profilova fotka
tusim osm vas tymi mojimi traktátmi vyplasila, vsak uz som ticho :-x :-x :-x :-x
Odpovedať
Profilova fotka
no esteze ti ich ale muz nenuti na dovolenku ako mne henten moj hentie osoby :-p ale sak mienim to riesit ako som uz povedala totalnou ignoraciou a doma si na to robim "psychicke cvicenia".... ...ved keby si poznala mojho muza vies, ze tan sa teda nepretvaruje pred nikym a uz vobec nie predo mnou, my si povieme vzdy vsetko z oci do oco aj ked pre niektore "cukrikove pariky" by sa zdalo, ze aj dost ostro ale spolocne roky nas uistili, ze to je tak nejlepsie....a prisli sme na chatu k nim a ona zapoti "no konecne Petko sa mozes uvolnit, uz si medzi svojimi a nemusis sa tu pred nikym pretcarovat...." co sme ako s muzom na seba pozreli ze "a o com to kvaka?" no ale nevyjadrila som sa k tomu len som mu povedala pred nou "no tak sa teda ukaz aky si ked si sam sebou, nech ta konecne spoznam aj ja..." a on len na mna pozrel, ze nech nemam blbe poznamky...opakujem, ze ju vidavame tak raz za rok cez leto, kedze byva cez pol republiky.... :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ta este raz obdivujem... naco chce ist on s nimi na dovolenku??? ved tam sa chodi s ludmi, s ktorymi clovak rad travi cas.... jemu ot nevadi??? ja by som to razne odmietla... pocuvat hentake zvasty.... ja som rada, ze som konecne sama, vo vlastnom byte, ze mam fungujuci vztah a chceme si to uzit a ked niekto takto " osviezuje" vzduch, to mi vie pekne pokazit naladu.... neviem si predstavit taku dovolenku... ja to napr. tej jeho tetke raz vytmavim, len som nechcela hned vtedy, lebo by sa ot otocilo proti mamine, ze mi to povedala... najdeme si vhodnu prilezitost, kedy volaco zabije na nasu adresu a potom sa uz neudrzim.... nic som jej nespravila, praveze som si myslela, aka vesela kopa.... ale ona si vraj nerozumie skoro s nikym... a co sa tyka malej... skor vzdy ustupujem na ukor vlastnej dcery, aby som nevyzerala jak macocha.. ale som uz povedala, ze aj s tym je koniec... ako som prisna na vlastnu, tak budem aj na Dankovu... jene meter... a šmitec.
Odpovedať
Profilova fotka
jeden meter...
Odpovedať
i ked na druhej strane... tiez mam nieco podobne, a tiez som ticho... hmmm, no co uz... ale teda stve ma to riadne. jedna kamoska kade tade o mne rozprava bludy, ale ako take nezmysli az to boli. take veci som sa o sebe za posledne 2 roky podozvedala co som o sebe vobec netusila. do dnesneho dna nechapem ako si jeden clovek moze tolko nezmyslov povymislat a hlavne co ju k tomu vedie. sa velice pred 2 rokmi na mna urazila a odvtedy sa so mnou nebavi, ze som jej udajne velmi ublizila. no dobry vtip. vskutocnisti urazila ona mna a ublizila ona mne. mi napisala jeden dost by som nechutny mail. ako mna to tak vytocilo, ze som jej nato nebolo schopna odpisat, pretoze keby som to spravila, tak tolko nadavok este asi v zivote pohromade nevidela. a kedze sa to velmi a osobne dotykalo mojho priatela (dnes manzela), tak som mu to preposlala s tym nech jej odpise. on je dost kludas, a vedela som ze jej napise slusny a razny mail. anto jej odpisala ze nas do nas nestara, ze je to nasa vec. no a nato sa urazila. a kade chodi tade ma ohovara aka som ja neviem aka a neviem co...
Odpovedať
Profilova fotka
hej u teba je to tazsie aj kvoli tym detom 8-( ayb tym nijak netrpeli....no ideme lebo "on im to slubil" a hovorim, ze no a co, mozno aj o nas potom povie "ze chvalabohu ze nejdu..." no ale on povie, ze "to je jeho rodina a on ich ma rad...." no zacarovany kruh :-p vlani sme boli uplne sami a bolo super aj muz to hovori, zemu bolo super, ale ze teraz zase mozme ist ako "partia" no co uz mi to je len za partiu, ked musis byt o 10,00 ticho, lebo decka spia :-|
Odpovedať
Profilova fotka
hani: uplne ta chapem.... len neviem, dokedy to vydrzis.... s tou 22 hod. mi to az tak nevadi, lebo my aj ked sme sami, tak nikam nechodime( hrozne, ze?? lenivci, radi spíme :-))) ) ja by som obcas aj niekde vysla, ale Danko ani za svet... max. na bowling a to ja uz o 23tej zívam, a kukam na hodinky.... minule sme sice boli u kamaratov v Leviciach a sme to potiahli skoro do Tretej, ale to bola skor vynimka... my sme spolu fakt neboli este na diske! iba na plesoch, Katarinsky + dva vo februari... ( inak jeden z nich s tou tetkou... ani sa so mnou nebavila, som povedala, ze sme kludne mohli sediet s cudzimi, by sme si pokecali asi viac....) ale inak bolo fajn... a min. rok sme boli na dovolenke sami dvaja a tiez sme nikde neboli, skor sme nadavali, ze vonku hrala neskutocne nahlas hudba do jednje v noci a my sme chceli uz davno spat... ale to neslo...
Odpovedať
Profilova fotka
hej prave preto, ze kazdy sme takto rozdielny, by mal chodit na dovcu kazdy sam ]-( a inak nechapem, ked ona ma taku "dokanlu rodinku s dokonalym manzelom a dokonalymi detmi" tak preco furt lanchari so sebou celu ostatnu rodine, kde sme vsetci taki nemozni....toto fakt nechapem...my inak tiez uz nechodime na diskoteky, len na plesy...
Odpovedať
Profilova fotka
to uz asi ide s vekom, tie plesy... :-D :-D
Odpovedať
a to ma nato m stve najviac, ze rozprava totalne vymysli cudzim ludom. ved ked ma problem nech to povie mne, vykecame si to. pripada mi to maximalne chore, dokonca viem ze este aj jej vlastny manzel sa ma par krat zastal ked ma pred niekym zacala ohovarat, a to ma ani poriadne nepozna, vydeli sme tak mozno 2-3 krat.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?