Nevesty z Trnavy, pridajte sa

13. dec 201688750
  • ahoj dominika 🙂

• caute kocky.. tak ako? aj vy sa tesite ze je uz piatok?? 😃 kto by sa netesil, ze? 😃
    som si bola rano na policii pre novy vodicak... aj OP uz mam...ten europsky...je skaredy...

• dominika
    noo, všetci na tých "scan" fotkách vyzerajú jak odsúdenci na doživotie 😃

• Sponzor fóra
  • no veru, tie fotky su tam otrasne..by ste sa ma zlakli.. 😃

• co budete robit cez vikend?

• no ja upratovať, žehliť, prať a baliť 🙂

ako vôbec hlásia na víkend? má byť pekne, či ani nie?

• caute, zda sa mi ze cez vikend ma byt tak "krasne" ako cely tento tyzden... 😐

• no presne tak ako hovori e.lle ...
    otrasne pocasie, ale nevadi..hlavne ze je vikend.. 🙂 a volno.. 😃

• dominika tvoj manžel robí v jednej predajni aut, ze? ja robim v lizingovke a poznam ho 🙂 trnava je ozaj mala, dokonca robim z jeho rodinou známou 😵 😵

• ja už čakám na dnes na 15,00 jak na spasenie..... opustím tieto otrasné priestory, nepríjemných kolegov, arogantných neplatičov a dva týždne nič z toho neuvidím ...

• leni, ano je to on 🙂 kolko Vas to vyslo? mozes aj do IP...

my mame cez viken futbalovy turnaj, je to taka mila zalezitost, stravime den vonku, ciganska, vinko...jajaj 😬 keby bolo pekne...

ahoj, domi 🙂

• hani,
    no my sme mali rezerovaný ten Eftalia Resort v Alanyii a ten nás vyšiel 23 na osobu /vrátane poistenia, letištných poplatkov.../ - ale máme to zarezerované už 1,5 mesiaca
    a koľko stojí tento hotel v side neviem, lebo povedali, že oni znášajú cenový rozdiel... takže koľko v skutočnosti stojí, neviem.....

• cauky babulky...
    ja mam dneska tolko roboty, ze neviem co prv... bleeeee

• no podla mojich doterajsich "analyz" je to trosku vyssia cena (23 bez letiskovych atd.) ale tak na LM by to vyslo asi tak isto... 😦

• e.lle, ano ano, pracuje v predajni aut.. tak vy sa poznate.. teeeda 😃 pekne.. 🙂

hani, auoj..

• Sponzor fóra
  • ozaj, zajtra ma svadbu lucia.viragova, som zvedava na fotky 😉

• ozaj nelly, no to bude tusim napoly francuzske nie? 😎 som zvedava...

• podľa mojich informácií to bude celkom exotické, lebo po Luckinej svadbe je opäť svadba napoly francúska.

• kto?

🤔

• čo kto?

• ahojte babulky...hlasim prichod...
    stretko bolo, ci nebolo? a bude nejake, by som, sa dovalila... 😬

vcera som citla, co ste tupopisali o tretej rano..ale pisat sa mi uz nechcelo...fajne temy ste preberali...

@sissik
    ahojcek...somr ada, ze si sa ozvala...

@delina
    teda ze mesacny rozdiel...aj ste so sissik na mk, alebo len tu? a ako sa citite? by som si to zopakla, ale mam akosik dost respekt...

@dominika
    pekny album..pekne fotocky...pekny par...zajalo ma,akos i bola ucesana a ten zavoj ako si mala upevneny...to mi musis potom podrobne popisat...to sa mi paci...nariaseny a aj taky dlhy hladky...

• Ahoj, lomnicka, ako bolo?
    Stretko žiadne nebolo, aspoň ja som to nezaregistrovala. myslím, že sa cez leto ani nebudeme vedieť dať dokopy.
    Sissik sem len nakukla, inak je stále na mk. A delina detto. hňuk.
    Ja som sa vybrala na svadbu lucky a prišla som o hodinu skôr, miesto o štvrtej na tretiu, Tak som to otočila a teraz ti tu vypisujem. Normálne som si pamätala tretiu hodinu... A to som chcela vidieť 2 jazykovo duáolne svadby po sebe. A samozrejem vám lucku nafotiť.

• ahojte..
    lomnicka, ten zavoj jeden aj druhy bol iba na hrebienku... malo je takych krasne spravenych ako bol ten moj kratky...bol inak robeny ten vrch pri hrebienku. a mne sa zase vsetko nepaci..tento bol vynimocny.. 🙂
    a inak dakujeme.. 🙂

• michala...nemam uz lepsie fotky tej mojej vyzdoby..jedine na tej jednej co mam v albume je to vidiet ten kraj..

• @michala
    bolo fajn..pocasie dva tyždne ukazkove...
    tak som zmeskala sobas...eeeeee...fnuk fnuk...kto sa najblizsie vydava/zeni?

@dominika
    vazne nadhera..mne sa tiez hned tak nieco nepaci..a cim som starsia, tym je to "veselsie" 🤔 😃

• Lomnicky, no, ja som sa tam vrátila, mala som to od svokry 2 minúty. Lucka aj Zuzka boli krásne a obe boli dokonalé nevesty. Takto sa totiž má chodiť na sobáš do kostola. Dlhé rukávy, dlhé šaty a závoj. Lucka bola v smotanových bohato zdobených šatách, Zuzka v bielych so striebornou výšivkou. Obe mali sobáš slovensko-francúzsky. Obe majú sympatických manželov. Ten Luckýn - Olivier - dokonca čítal sľuby v slovenčine. Obe mali kňazov, ktorý bravúrne komunikovali a konali obrad v oboch jazykoch. Úplne plynule prechádzali z jednej reči do druhej. Luckyni svadobčania boi tak fotenia chtiví, že zablokovali Zuzke vstup do kostola. Aj tak sa to celé asi o 15 minút posunulo.
    Teraz sa určite všetci dobre bavia na hostinách.

• @michala
    a foto mas nejake? vies, som nedockavec 😃 😃 😃

• mám, len ich musím stiahnuť do PC a potom zašlem. Asi dnes navečer.

• @michala
    jaaaaj..to sa niekto ma...2 minuty 🙂
    dakujem...

• Vieš, Lucku som viac nestihla pofotiť, lebo som klebetila s jednou pani medzi svadbami, prvá som jej gratulovala a potom bol problém ju zachytiť osamote. A Zuzku som na začiatku nestihla, lebo som jej naprávala vlečku. A potom ju obkolesila celá rodina a nedostala som sa k nej normálne.

Nabudúce sa budem musieť tváriť ako profesionálny fotograf. A zaobstarať si niečo drahšie a výkonnejšie na fotenie. Inak, Fotografi, ktorých mala Zuzka prišli slávnostne oblečení - tak to má byť. To bolo prvý kát, koho so tak videla. Ostatní chodia buď slušne, alebo to absolútne podcenia - rifle, tričká a podobne. Títo boli slávnostne nahodení. FAkt super.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel The Grand Vígľaš**** - ideálne miesto na rozprávkovú svadbu na zámku.
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    Svadobné foto a video podľa vašich predstáv ... profi kvalita, skvelá cena, maximálne príjemný tím, na ktorý budete mať iba tie najlepšie spomienky
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov